چرا آتش اختلاف میان یاسمین پهلوی و حامد اسماعیلیون، از گور مجاهدین خلق زبانه کشید!

 چرا آتش اختلاف میان یاسمین پهلوی و حامد اسماعیلیون، از گور مجاهدین خلق زبانه کشید.
 
+17
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یاسمین پهلوی بهتر است که احساساتش را کنترل و در سیاست دخالت نکند
  57
  85
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  یاسمین خانم چرا شما دامن زدی به اختلاف درست کردن ؟ اخر چرا تا حرکتی پیش میاید با ندانم کاری بعضی ها این حرکت می ایستد! واقعا" برای شما یاسمین خانم متاسفم که سنگ لای چرخ مبارزه برای سرنگونی نظام اخوندی می اندازید.
  33
  43
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  keyanrad - منچستر، انگلستان

  خوب به سلامتی فقط سکینه قابله و اقدس بند‌انداز هم بیان ابراز وجود کنند و ادعای انقلاب و هدایت انقلاب و با سیاه بازی و گریه آرزوی بوسیدن دست جوانهای ایران رو داشته باشند و باهم قرداد تقسیم غنیمت امضا کنند همه چیز تکمیل میشه و دیگه غصه‌ایی نیست و حکومت کثیف آخوندی اسلامی از ایران میره دوستان یک تحقیق کنید ببنید کسی جا نمونه برای هدایت مردم ایران، هنوز متوجه نشدم چرا این اسکولها که مثلا با هم متحد شدن خودشون رو بهتر از مردم ایران میدونند و اطرافیانشون هم با کمال پررویی و بی‌سوادی اضهار نظر میکنند.
  52
  25
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  سگ زرد برادر شغاله، همه سرو تو یه اشغال هستند، مجاهدین خلق، رضا دماغ، بقیه ارازل
  81
  25
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1- دوستان فرق رضا پهلوی با پدرش در این است که بقول یاسمین پهلوی شوهرش یک فمنیست واقعی هست(مراجعه به یوتیوب). ولی پدرش اینطور نبود چون سیگنال های زن ستیزی داشت وقتی که خبرنگار زن از شاه میپرسد: آیا عقل زنان با مردان برابر است؟شاه می گوید معمولا عقل زنان کمتر است(مراجعه به یوتیوب). ولی دلیلی ندارد که دراینگونه مباحث خانم یاسمین تندروی از خودش نشان بدهد. عاقلانه نیست که کشتار را به خوب و بد تفکیک بکنیم. بر هر کسی که ظلمی شده باید محکوم و دفاع و اجازه دادخواهی داده بشود. مجاهدین هم باید جوابگو باشند.
  39
  23
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- این دخالتهای خانم پهلوی مثل تند روی های تعدادی اوباش سلطنت چی در اینجا می ماند. که به نام دفاع از سلطنت همه چیز را به گند کشیدند. مثلا یک اوباش سرسپرده دستمال بدست چاپلوس، برای اعدام فامیلهایش اشک میریزد و آنها را شهید مملکت میداند. ولی از خشونت و اعدام خانواده بنده خوشحال میشود, و میگوید حقشان بود چون تروریست بودند. بعد این گونه افکارها میخواهند حقوق انسانی را رعایت بکنند!
  32
  24
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  یاسمین عزیز مثل هر انسان ایرانی حق ابراز عقیده و بینش خودشو داره و همسر شاهزاده بودن دلیلی نیست که ایشون بیان خودش و مسکوت نگه داره .مردم فرهنگ و جامعه ایرانی دوران رسانس خودشون را تجربه می کنند پس بزارید همه حق حرف زدن داشته باشند هر افکاری در بین ما نقد بشه و حضور داشته باش .جاوید ایران و مردم زجر کشیده اش
  12
  31
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  در خصوص دیدگاه شماره ۱ فرمودید، نظرم این است، که پرسشی دیرین با نام "آیا عقل زنان با مردان برابر است؟" سوالی منطقی‌ نیست و فقط در طول تاریخ با پروپاگانداهایی‌ که از سوی حکومت‌ها (به بهانه‌ی اجتماعی و دینی) به آن دامن زده شده، در اصل حربه‌ای می‌باشد تا گروه‌های مختلف، امور فکری خود را با آن گسترش و به اهداف خود برسند. / حتا وقتی‌ جریان‌های فلسفی‌ و دینی گفته‌ا‌ند؛ "زن نصف عقل است"، این هیچ توهینی به جایگاه زن نیست، بلکه مفهوم این است که خانم‌ها در بسیاری از امور، از نصف عقل خود بهره می‌گیرند، و نیمه‌ی دیگرش را با مخلوطی از احساس زنانه + خونسردی + گوش سپردن به ندای درون، تکمیل می‌سازند و برای تصمیم‌گیری‌ها به‌کار می‌برند. / اگر زن از تمام عقل خود استفاده می‌کرد، آنگاه هیچگاه پس از زایمان اول و احساس آن درد شدید، دیگر راضی‌ به حامله‌شدن نمی‌شد! - و جهان مادی دیگر نمی‌توانست به تولید مثل ادامه دهد (و بسیار مواردی دیگر). / زن از مرد خیلی‌ قوی‌تر است، چون بستر پیدایش و گردش چرخه‌ی نظام این جهان، در بطن و روح او قرار دارد.
  4
  8
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  هیچ کس نگفته یاسمین عزیزت حق ابراز عقیده را ندارد ولی حرف زدن در مورد چیزیکه به خیلیها ارتباط دارد جای خود را می طلبد. نه زمانی که شاهزاده و تعدادی دیگر در حال فعالیت برای سرنگونی هستند همسر یکی از این تعداد حرفی بزند که اسیب به فعالیت شب و روز این افراد بزند. بگذریم خانم یاسمین از این نمی ترسد و وحشت ندارد که بعداز مدتی نیروهای امنیتی نظام اخوندی این را برایش درست کنن که یاسمین یا با انها { امنیتیها } تماس مخفیانه داشته یا اینکه یاسمین طرفدار مخفی نظام اخوندی بوده !
  6
  10
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اگر به یک هالو تفهیم شده بود حتماً تا حال متوجه تفاوت آن دو اعدام میشد. اقوام سرکار پاسبان بیگناه را به خیال مبارزه با امپریالیسم ترور کردند و مجازات شدند، اما افسرانِ با شرافت دوران پهلوی که کاری جز خدمت نکرده بودند بدست آخوندی که به کمک شما چپول ها به قدرت رسیده بود اعدام شدند. حالا اگر تفاوت این دو را درک نمیکنید محکوم به سوختن و منفور واقع شدن تا لحظه مرگ هستید.
  7
  11
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ۱)-اَزیز هوچی گر و چاپلوس/ چرا این حَمه دور ور داشتی؟ فکر کردی اگه کسی جوابتو نمیده حتمن باید دریده بشی! خرفت شارلاتان; چطور وقتی که از فامیلای شکنجه گر و ساواکی ات اعدام میشن اونا رو شهید می نامی و اشک کفتاری می ریزی. ولی بقیه که بدست رژیم جانی ات اِدام شدن تروریستن؟ کله پوک اینقدر نمی فحمی که همه آدما برای خانواده حاشون اَزیزن؟ این بزرگ بینی رو کی بهت داده؟ بی بُنیه اگه قتل و کشتار زشته چرا از اِدام آدمای دیگه خوشحالی میکنی؟ ابله! تو چه دلیلی داری که فامیل های دوست سوئدی پاسبون کشتن؟برج پیزا حواله آدم جفنگ گو.
  10
  2
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  ۲)-مگه تونگفتی بابات ارتشی تو بخش راهسازی خاش کشته شده؟ بی وجدان! یعنی هرکه در گذشته اِدام شده پاسبون کشته؟ وای مشنگ پیر و پوسیده شدی، ولی نشانی از فحم و درک نداری. کمی از سن خرفتت شرم کن. برو به یک تیمارستان خودتو معرفی کن. بگو کارم چاپلوسی و دستمال کشیه. برو از زن و بچه ات خجالت بکش که که اینجا مالش گری و چاپلوسی می کنی...! تو آبروی هرچه آذری رو بردی بیمار! به گند و لجن کشیدین جنبش مردمی رو. بقول رفیقتان سکویی مردمو بُردین پشت پنجره حا. حَمه میدونن اگر شما دستتون به گوشه حکومت بند بشه ازانسان که هیچ ؍ حتا از خروس هم تخم میکشین.
  9
  2
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-دوست محترم: اگر مبنا را بر تز علمی و دیالکتیکی بگذاریم نباید به روحیات چون دین و غیره بهایی بدهیم. اینگونه نظرها که زن نصف مغزش را برای حاملگی و غیره نگهداشته است٬ فقط در کسب و کار دینی خریدار دارد. خب چه میشود اگر زنی به فکر حاملگی نباشد؟ حالا باید دید چه کسی این دیدگاه را دارد. شاه سابق ایران می گوید: معمولا عقل زنان کمتر است. آیا رضا پهلوی همچنین نظری دارد؟خیر! تصور بکنید یک آخوند(دین) چه نظری راجع به زن دارد.فکر میکنید بخاطر حاملگی و غیره می گوید مغز زن نیمه کاره است؟ در همین سایت می بینید عده ای پر مدعا هنوز به حقوق زنان و دگر باشان ارزشی قایل نیستند.توهین میکنند. همه اسمهای یدک داری هم چون سخنور، راستگو، کاوشگر، گفتگوگر، واقع بین و حق گو و غیره دارند.همان افکار آخوند امام جمعه خاتمی در این جا بخوبی دیده میشود.سرکلانتر زرتشت هم با خاتمی هیچ فرقی ندارد. خاتمی هم میگوید همجنس باز! زرتشت هم همین را می گوید.فرقشان این است خاتمی باید از حکومت برود، زرتشت میخواهد به قدرت برگردد. امیدوارم نظر شما را گرفته باشم. موفق باشید
  4
  3
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد
  یاسمین پهلوی بهتره به جای این حرفها، از دوست پسر فرانسویش یک کم بگه تا ما بدونیم تمدن و فرهنگ از دید ایشون یعنی چی!
  14
  6
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مگر یاسمین پهلوی هم مثل مجاهدین یا حکومتی هاست که ضمن همسر داشتن دوست پسر هم داشته باشه؟
  4
  12
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بی حیا و ابله شما هستی که با دو اسم کاربری خودت مثل ذرت بوداده به در و دیوار سایت میکوبی تا قدری ترحم جلب کنی، اما میبینی که برخلاف همه مزخرفاتی که به عنوان کامنت به خورد کاربران دادی نتیجه ای بجز منفور واقع شدن نگرفتی. همینکه میبینیم بخاطر محبوبیت شاهزاده و پدر وپدر بزرگش، که یک عُمر را تلف کردی که بد نامشان کنی، به حال دیوانگی افتادید برای ما کافیست. حالا دست به دامن دو روانپریش دیگر بشو که تاییدت کنند. نظر و عقیده من از طرف ۹۰ درصد جمعیت جامعه تایید شد. بسوز!
  4
  11
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دیگر سخن اینکه این فیلم مقطع و تحریف شده است. یعنی جمهوری اسلامی فقط قسمتی از سخنان اسماعلیون را بریده تا به نفع خودش نفاق بیفکند و شیطنت کند
  1
  5
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  هانی خوب؛ هر کس آن چیزی را که لیاقتش را دارد میتواند دریافت بکند. آرزو داشتن هم اشکالی ندارد؛ ولی تنها آرزو کافی نیست. بنده نه لیاقتش را دارم ونه آرزو میکنم که وجه مشترکی با مخاطب شما داشته باشم. ولی متاسفانه ایشان هراز گاهی نام بنده را وسط میکشد. بنده نه وقت این کارها را دارم و نه دلیلی می بینم که همه مثل هم فکر بکنیم. انتخاب عقیده و اخلاق یک امر شخصی است. همه باید روابط ها و ضوابط ها را در نظر بگیریم. جانت جور
  5
  3
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  هانی: شغال بیشه مازندران را نگیرد، جزء سگ مازندرانی! البته منظورم سگ چاپلوسِ دستمال بدستِ یزدی لوبیا چیتی نیست😁
  5
  1
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  وجه مشترک سرکار با بنده و سایرین ایرانی بودن شماست، مگر اینکه در این مورد هم با من اختلاف نظر داشته باشید. گمان نمیکنم که در جایی اهانتی به سرکار کرده باشم، اما میپذیرم زمانی که قضاوت نا عادلانه میکردید معترض شده ام. در هر صورت اختلاف نظر و عقیده نباید باعث شود زمانیکه شخص در اقلیت قرار گرفته به فحاشی و اهانت رو بیاورد چنانچه یار صمیمی شما با نام های متفاوت کاربری به آن متوسل میشود و شما نیز، با وجود ادعای نداشتن وقت کافی برای خواندن مطالب و کامنت ها، همیشه زمانی که طرف در تنگنا قرار میگیرد سعی میکنید که جانانه جانش را جور کنید!
  1
  3
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  بلوچ - پیرزن/ اَزیزان سرحال و شنگول باشین.
  6
  2
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  برو بمیر روانیِ چپول، با این اسمت به اونیکی اسمت کامنت نده!
  3
  9
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  بله، متوجه دیدگاه شما هستم. در نظر بالا هم عنوان داشتم؛ "حتا وقتی‌" - یعنی "اگر حتا" این پرسش "آیا عقل زنان با مردان برابر است؟" را، با پاسخی که جریان‌ها به آن داده‌اند؛ "زن نصف عقل است" بررسی‌ کنیم، هیچ اهانتی به زن نیست، چراکه ساختار روحی‌ زن (حتا اگر نازا باشد یا دلش نخواهد بچه‌دار شود)، در هر صورت زن از مرد قوی‌تر در ساختار روحی‌ و عاطفی‌ست -(چون "چند-بعدی" ~ "چند‌ضلعی" می‌اندیشد)-، و از جهت "بینایی شنوایی حس ششم و حالات مینوی"، از مرد خیلی‌ تیزهوش‌تر می‌‌باشد. / باور بفرمایید که تمام این جریانات فمنیستی در جهان، محصول دیدگاه آن خانم‌هایی‌ست که هنوز به مقام والای زن‌بودن پی نبرده‌ا‌ند، و یا خودشان بخاطر دارا نبودن میزان نورم هورمون‌ها، در اصل یک مرد در درون خود دارند. / همانگونه که مولانا فرمود؛ "آفتاب آمد دلیل آفتاب"، به بیان دیگر، هر آن‌چه‌که محتوای درون‌اش درست و درخشان باشد، بدون ای‌نکه نیاز به اثبات یا های‌و‌هوی داشته باشد، با درخشش خود، خود راستین‌اش را جلوه می‌نماید. وقت خوش
  0
  4
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  با سپاس از شما .ایام شاد
  4
  3
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  خیلی مسخره است هنوز یک تعداد 57 گم و گیج درشون بر همان پاشنه سابق میگرده و با بیرون کشیدن یک اظهار نظر از محمدرضا شاه حکم کلی صادر میکنند و شاه رو زن ستیز میدانند!! در طول چهارده قرن در ایران دانشمندان و ادیبان و عرفا و حکیمان و شعرا و ریاضیدانان و شیمیدانان و سیاستمداران زیادی ظهور کردند ولی هیچکدام زن نبودند و فقط در دوره پهلوی بود که زنها شکوفا شدند و حتی در سیاست و ارتش هم وارد شدند و در همه زمینه ها زنان فعال بودند! بعد این گاگول به محمدرضا شاه میگه زن ستیز!! اگر شاه زن ستیز بود تو بجای نشستن جلوی کامپیوتر و چرند نویسی درحال همزدن دیگ آش بودی!! چون اگر باسواد شدی دلیلش اراده شاه بود که تو رو از کنج خونه بیرون کشید و گذاشت تحصیل کنی
  2
  2
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  با همه احترام خانم یاسمن چکاره مملکت ه ؟؟ مردم مگر بی صاحب هستند یا چی؟ ما مردم ایران خواستار یک حکومت دموکراتیک هستیم هرکسی باماست خوش آمده است و تمام چپ و راست شاهی و ماهی مجاهد و پجاهد هم نداریم در یک جامعه دموکراسی زندگی سازندگی و پیشرفت خواهیم کرد و تمام
  1
  2
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  برو ناموس پرستِ ملا لغتی! هر موقع با همان نام قبلی کارد جاویدان آمدی، جوابت را مستقیم بهت میدهم.اگر بحث سواد هست، پس چرا اکثر هواداران سلطنت بیسوادند؟ چرا این همه تنگ نظر، قشری، زن ستیز، ناموس پرست، شارلاتان در سامانه شاه الله سبز شده اند؟ ۵۷تی هم عبدالله مهتدی است که یار رهبر معنوی شماست. بگو به پایین مالِ زرتشت، سگ پاچه گیر لوبیا چیتی بیاید و کمکت بکند. ول معطلی
  4
  0
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  این عواملی که برای ساختن و صدا گذاشتن روی فیلم ها فعال هستند و عناوین مختلفی هستند رو باید ردگیری کرد که دنباله رو کیا هستند و از کجا تامین مالی و با چه کسانی رابطه دارند. به نظر من این بیشتر میخوره کار عناصر ج.ا باشه البته با چراغ خاموش میدمند به اختلافات.
  0
  0
  دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.