مسی برای بازگشت به بارسلونا دستمزدش را کاهش می‌دهد

دویچه وله: مذاکرات بر سر تمدید قرارداد لیونل مسی و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به کندی پیش می‌رود. به نظر می‌رسد کاپیتان تیم ملی آرژانتین ممکن است در راه جدایی از این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۳ باشد.

سایت خبری Onefootball، از ابراز تمایل لیونل مسی برای بازگشت به بارسلونا خبر داده است. گفته شده مسی حتی حاضر به کاهش دستمزدش برای تحقق این اتفاق است.

بر اساس این گزارش، از مدت زمان قرارداد لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن با این تیم فرانسوی تنها چند ماه زمان باقی مانده است و اگرچه که مذاکرات برای تمدید قرارداد او با این تیم در حال انجام است اما پیشرفت آن بسیار اندک بوده و همین مهم باعث شده تا این گمانه‌زنی قوت بگیرد که کاپیتان تیم ملی آرژانتین ممکن است در راه جدایی از این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۳ باشد.

از سوی دیگر کاتالان‌ها نیز پس از جدایی کاپیتان محبوب‌شان از این تیم در تابستان ۲۰۲۱، علاقه زیادی به جذب دوباره او دارند. این در شرایطی است که بارسلونا با مشکلات مالی عدیده‌ای روبروست اما حالا به نظر می‌رسد که مسی حتی حاضر به کاهش دستمزدش برای تحقق این جابجایی است.

برخی مسئولان باشگاه اسپانیایی نیز که پیش از این موافق جذب مجدد لیونل مسی نبودند، اکنون معتقدند بازگشت او به این باشگاه می‌تواند از نظر اقتصادی نیز برای کاتالان‌ها مفید باشد.

از سوی دیگر، بازگشت به بارسلونا پس از دو فصل دوری از این تیم و در شرایطی که این باشگاه، مسی را به دلیل مشکلات اقتصادی و مالی از دست داد، می‌تواند مسیر بهتری برای پایان دوران حرفه‌ای بازیگری این فوق ستاره فوتبال جهان در رده باشگاهی باشد.

مسی با هت‌تریک مقابل کوراسائو در دیدار دوستانه شب گذشته تیم ملی آرژانتین، ثابت کرد که می‌تواند در ترکیب هر تیمی تعیین کننده باشد. او با گلزنی در این دیدار تعداد گل‌های خود در تیم ملی را به عدد ۱۰۲ رساند تا به سومین بازیکنی بدل شود که بیش از ۱۰۰ گل در عرصه ملی به ثبت رسانده و تنها هفت گل تا رسیدن به رکورد علی دایی فاصله داشته باشد.
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.