عصبانیت حمید رسایی از رقص و شادی مردم در بیستون و کنایه سنگین زیدآبادی به وی


 کانال حمید رسایی، عضو جبهه پایداری با انتشار ویدئویی به رقص و شادمانی در روز‌های عید نوروز در مجموعه گردشگری - تاریخی بیستون واکنش تندی نشان داد.
 

حمید رسایی در صفحه‌ی شخصی خود نوشت:
«وزارت میراث و گردشگری پاسخ دهد که اینجا مجموعه تاریخی و گردشگری بیستون در استان کرمانشاه است یا محفل دانس و کاباره رقاصه‌های دوره طاغوت! قرار بود این مراکز، محافل سالمی برای حضور خانواده‌ها و ارتقای فهم تاریخی مردم باشد نه مجلس رقص و ...».
کنایه احمد زیدآبادی به رسایی درباره رقص مسافران نوروزی
اظهارات حمید رسایی، درباره رقص و شادی مسافران نوروزی با واکنش احمد زیدآبادی مواجه شد.

احمد زیدآبادی در کانال تلگرامی‌اش نوشت: شیخ حمید رسایی گویا با انتشار تصاویری از رقص و شادی مردم در مجموعه باستانی بیستون در ایام عید از آقای ضرغامی پرسیده است: اینجا محل گردشگری است یا "کاباره رقاصه‌های دوران طاغوت؟ "
 
او در ادامه نوشته است: اینکه آقای رسایی در طول سفر نوروزی‌اش این همه فقر و فاقه مردم، این همه ازدیاد گدا، این همه اعصاب خردی و دعوا‌های خیابانی، این همه نزاع‌های خانوادگی، این همه جاده‌های اوراق، این همه رانندگی‌های خطرناک، این همه تصادفات پرتلفات، این همه اسراف بنزین، این همه گرانی کمرشکن و این همه مصائب دیگر را ندیده و در این میان فقط از رقص و شادی مردم چنین عصبانی و برافروخته شده است، ناخودآگاه مرا به یاد شعری از شاعران بلندپایه عصر مشروطیت می‌اندازد که خب البته برای مشاهده آن شعر باید به دیوان شاعر مراجعه کرد!
+147
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اگر اشتباه نکرده باشم ، شاعر دوران مشروطه و مورد نظر زیدآبادی ، مرحوم میرزاده عشقی باید باشه که چند تا از اشعارش دقیقاً با اوضاع و احوال امروز مملکت ، خصوصاً حکومت و طویله مجلس کاملاً مطابقت داره !!
  2
  89
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان

  نتیجه اینکه شعرلی عصر مشروطه ازادتر بودند. این بدبخت جرات نقل قول شعر دیگری را هم ندارد
  2
  81
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  ادمهایی مثل این رسایی الاغ رو باید از وسط دو نصف کرد و انداخت تو فاضلاب تا لش کثیفش خوراک موشهایه کور و مریض بشه تا نفهمند که چه ...هی رو دارن میخورن.
  0
  40
  ‌چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  گرانی گفتن که مدیر نمی کنه، این دنبال مدیر شدن و نماینده شدن و وزیرشدنه، اونایی هم که دنبالش نیستن دنبال بساز و بفروش ملک و املاک بازی و خارج بازی. در واقع همه باهمه قسمتی از این بدنه رو ساختیم منتهی هیچ کی قبول نمیکنه، هرکی یه جوری توجیه میکنه، میخوان بندازن تقصیر حکومت، زمان شاه شاه مقصر بود الان هم شیخ، بهمین راحتی!
  0
  0
  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.