بانک‌های لبنانی ایرانی‌ها را آدم حساب نمی‌کنند!

اشرف بروجردی در مصاحبه‌ای گفت: بانک‌های لبنان می‌گویند اجازه نداریم برای ایرانی‌ها حساب باز کنیم.

به گزارش منیبان، اشرف بروجردی، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ادامه داد: وقتی به یکی از بانک‌های لبنان مراجعه می‌کنید، لبنانی که این همه ما به آنها کمک کردیم حاضر نیستند برای شخص ایرانی حساب باز کنند. به این ترتیب که بانک می‌گوید اجازه نداریم برای ایرانی‌ها حساب باز کنیم. به صرافی می‌رویم پول را تبدیل کنیم می‌گویند اجازه نداریم پول ایرانی را چنج کنیم.

او افزود: من بحث خود را بر این چند ماه اخیر متمرکز می‌کنم. ماجرای آزار و اذیت دختران در خیابان‌ها پیش آمد یا برخوردهای خشنی که با دختران صورت گرفت. اساسا گویی نمایندگان زن در خواب هستند و هرگز ندیدیم که در این زمین حرفی بزنند یا واکنشی نشان دهند. همین موضوع باعث شد فکر کنیم که اینها چه نماینده‌هایی هستند که نسبت به مسائل اجتماعی و بحث زنان بی‌تفاوت هستند.

زنان مجلس درباره برخوردهای خشن با دختران سکوت کردند. استفاده از ظرفیت زن‌ها در عرصه‌های مدیریت، بسیار ضعیف است.

بروجردی با اشاره به اقدامات دولت در زمینه زنان تصریح کرد: دولت در زمینه بهره‌گیری از مدیریت زنان بسیار بد عمل کرده است. به این معنی که استفاده از ظرفیت حضور زن‌ها در عرصه‌های مدیریت بسیار ضعیف بوده و حتی آن مواردی که تا قبل از این در دوره روحانی زنان حضور داشتند، آن زن‌ها حذف شده و به جای آنها آقایان در مسند کار قرار گرفته‌اند از جمله همین کتابخانه ملی و سازمان اسناد که من مدیر و مسئول آن بودم، یک آقا آمده‌ که همه تلاش‌شان سخت‌گیری‌هایی است که باید برای زنان به وجود بیاید چنانچه نمونه‌های آن را دیدیم و شنیدیم.

این چهره اصلاح‌طلب در ادامه اظهار کرد: علاوه بر این در معاونت‌های وزارتخانه‌ها در قسمت‌هایی که زنان متولی بودند حذف شدند. بنابراین رئیسی باید پاسخ دهد که با چه رویکردی بحث پاسخگویی به مطالبات زنان را در پیش گرفته، فقط ادعا کردند و شعار دادند. این بحث، بحثی نیست که با شعار بتوان به آن پاسخ داد. در دوره روحانی حدود 4 زن سفیر داشتیم که الان این تعداد نه‌ تنها زیادتر نشده بلکه کاهش یافته است. بارها مطالبه ما این بوده که رایزن‌های فرهنگی جایگاه زنان است، به عبارتی زنان هستند که می‌توانند کار فرهنگی انجام دهند اما متأسفانه یک نفر زن به عنوان رایزن فرهنگی نداریم و همه آقا هستند.
+78
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  دیگه بانک قحطی بود ؟ آخه ایرانیها چه ارتباطی میتونن با بانک‌های لبنان داشته باشند !؟ تنها ضد ایرانی‌های ایرانی نما ( سپاه و دیگر افراد وابسطه به رژیم ) برای اعمال خلاف قانون ممکنه قصد کار کردن با این بانک‌ها رو داشته باشند !!
  3
  64
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. خوب بسلامتی بعد از شکوفایی ج.ا تنها کسی که به ایرانیها ......بودند کلاغ زرد بود و اونها هم با لبنانی‌ها همدست شدند و دو برابر تر زدند. 🤮🤮
  4
  52
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  کدام ایرانی ها؟ بگویید عوامل اوباش مافیای جمهوری متعفن اسلامی.
  12
  18
  یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.