نسل جدید پدرهای ایرانی: ما چیزی برای از دست دادن نداریم نسل جدید پدرهای ایرانی: ما چیزی برای از دست دادن نداریم.
 
+78
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  no-more-silence - تهران، ایران

  مردم ایران. به اندازه کافی استراحت کردیم و نباید خون های ریخته شده بیهوده هدر شه. پاشید دیگه منتظر چی هستید. تا آخر عمرتون مثل کبک میخواهید سرتون رو زیر برف ببرید و با ذلت و گرونی و تحقیر و سختی و عذاب زندگی کنید. اه اه. واقعا هر بلایی سرمون بیاد و سرتون بیاد حقتونه ! زندگی در رفاه و امنیت جنم میخواد و هر مملکت نرمال و مردم مملکتی که خودشو بالا کشیدن لیاقتش رو داشتن . برای همینه آخوندا شدن آقا بالا سر .
  9
  51
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  no-more-silence - تهران، ایران
  هموطن میدونی سیستم الان بیشتر از اینکه از مردم بترسه از چی میترسه؟ از یک حرکت نظامی توسط نظامیان. حتی اگر این حرکت در اندازه کوچک باشه و ناموفق آنچنان شکافی در سپاه خواهد انداخت که مانند بی حجابی دومین تیشه به کمر پیر این رژیمه. چرا مهمه؟ چون بین نظامیان بحث بزرگی پشت پرده راه میاندازه که حمایت از نظام تا چه حد درسته و آیا نظام واقعا مقدسه که اینقدر مردم ازش منزجر هستند. این در بسیاری از رژیمهای متشابه معروف به شکاف ایدئولوژیکه. تا دیروز طرف سر کارش میرفته با سیستم هم بوده فکر میکرده کار مقدسی میکنه اما امروز میبینه همکاراش این بستر فکری رو نمیپسندند حتی ضدش مخالفت مسلحانه کردند. اینجا دو حالته یا نیروها در روی هم قرار میگیرند (در ایران محتمل نیست) یا اون قشر محتاط به طرف قشر عمل گرا و دارای یقین میره و اون موقع رژیم هیچ اهرمی نداره که ازش دفاع کنه. این ریزش هم اکنون حتی در بسیج هم اتفاق افتاده طرف بچه مذهبی بوده بعد میرفته بسیج تا با امثال خودش دمخور بشه الان میبینه پیرزن میزنن میگه این چیه؟ ما قرار بود مومن باشیم شدیم قدرت. رژیم خیلی وضعیت داخلی بدی داره و خوب میدونه.
  8
  19
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  چلیپا - مسجدجزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  این راگفت ودر اینترنت پخش کرد وبعد بچه و ساک وچمدان برداشت وبخارج پناهنده شد.درب داغونا.کچل شدی اما بچه ت هنوز شش ساله هم نیست.درب داغون.انقدر درب داغونی که حتا نمیدونی خوراکت چی باشه که موهات نریزه.بدبختای درب داغون.انقلاب ازتون برنمیاد.درب داغونای بیچاره.
  23
  3
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  چلیپا - مسجدجزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  حالا شما ببخشید که این آقا انگل زاده نیست که بتونه با چمدون پر پول بره خارج کاش بجای مردمی که به هر علتی مجبور میشن با پناهندگی از جهنم ایران فرار کنند این سرزنش ها و فحاشی ها رو به اونهایی میکردی که باعث فرار امثال این پدر میشن
  1
  11
  شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.