دعوای مهمان صداوسیما با مجری برنامه: نمی‌دانید من چرا دعوت شدم!


یکی از مهمانان صداوسیما وقتی مجری برنامه نوروزی می‌خواست درباره مرشد چلویی حرف بزند، از کوره در رفت!

امیر خیام یکی از مهمانان صداوسیما در برنامه نوروزی وقتی مجری گفت او دوستان مرشد چلویی است، ناراحت شد و گفت شما اصلا نمی‌دانید من برای چه دعوت شده‌ام و درباره خودش توضیح داد.
 
امیر خیام، نویسنده کتاب «سدنصرالدین»، از این که حامد سلطانی، مجری ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه او را نمی‌شناخت و نمی‌دانست برای چه دعوتش کرده‌اند، عصبانی شد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حامد سلطانی که اجرای برنامه ویژه سال تحویل شبکه سه را بر عهده داشت در بخشی از این برنامه با ارائه اطلاعاتی نادرست در مورد یکی از مهمانانش؛ امیر خیام، موجب عصبانیت او روی آنتن زنده شد.
 
سلطانی در معرفی خیام، نویسنده کتاب «سدنصرالدین» گفت: «امیرخان خیام را داریم که از رفیق‌های آقامرشد چلویی هستند و همه می‌دانند که مرشد چلویی چه‌قدر از جنس کسب‌وکار از نوع باانصافش بوده است.»
 
امیر خیام در پاسخ به این شیوه معرفی گفت: «فکر می‌کنم اشتباه به شما گفته‌اند. من سنم اصلا به مرشد نمی‌خورد. مرا دعوت کردید تا در مورد کتاب «سدنصرالدین» صحبت کنم. شما نمی‌دانید مرا برای چه دعوت کرده‌اید! می‌گویید من از دوستان صمیمی مرشد چلویی‌ام، من اصلا سنم به مرشد نمی‌خورد.»
+75
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Humpy - سیدنی، استرالیا

  می‌تونست خیلی‌ محترمانه اشتبهشون رو گوشزد کنه . می‌تونست با شوخی‌ از قضیه استفاده کنه و آبروی تلویزیون رو ببره که کارشونو درست انجام نداده بودن. می‌تونست خیلی‌ کارهای دیگه بکنه، ولی‌ تنها راهی‌ که بلد بود این بود که شاخو شونه بکشه. متاسفانه ما توی بچگی‌ درست یاد نگرفتیم چطوری توی موقعیت‌های مختلف رفتار کنیم و مشکلاتو مدیریت کنیم. یه اشتباه الکی‌ رو داشت به دعوا می‌کشید. لات بازی توی فرهنگمون جا افتاده
  3
  29
  ‌پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.