افشای سند طرح ترور خامنه ای توسط اعضای سپاه


 جزئیات سند محرمانه جلسه فرماندهان سپاه با خامنه‌ای .
 
طبق سند سری رسیده به ایران اینترنشنال از نشست مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی با حضور علی خامنه‌ای، فرماندهان سپاه پاسداران و مقامات ارشد نظام از ریزش در نیروهای درون حکومت سخن گفته‌اند و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از خنثی شدن طرح یک حمله توپخانه‌ای به دفتر خامنه‌ای خبر داده است.
 
بر اساس موارد موجود در سند این جلسه که ۱۳ دی برگزار شده، فروش اطلاعات توسط نیروهای سپاه قدس به اسرائیل از جمله دیگر موضوعاتی است که در این جلسه مطرح شده است. در پایان این جلسه خامنه‌ای نیز برای فرماندهان سخنرانی کرده است.
 
بنا بر گزارش این جلسه محرمانه فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و مقام‌های امنیتی در دفتر رهبر جمهوری اسلامی که نخستین بار کانال تلگرام «وقت آزادی» منتشر کرده بود، این فرماندهان با اعتراف به ریزش شدید نیروها در سپاه و بسیج گفته‌اند مهار خیزش انقلابی مردم علیه جمهوری اسلامی بسیار سخت شده و امکان فروپاشی وجود دارد.
 
غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا، در این جلسه گفته همزمان با اعتراضات مردمی، «ما سه بار تمرد از دستور و اقدام خودسر به معنی اقدام به آتش کردن توپخانه برای هدف گرفتن اهدافی در تهران را پشت سر گذاشته‌ایم که موردی از آن محل بیت رهبری را مقصد هدف توپخانه خود قرار داده بود».
 
رشید افزوده این طرح‌ها خنثی شده و این افراد بازداشت شده‌اند.
 
در این جلسه محمود محمدی شاهرودی، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون هم گفته است «با وجود دو محافظ» عمامه او را از درون خودرویی که سوار بوده، برداشته و در جوی آب انداخته‌اند.
 
عبدالله حاجی صادقی، نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران، در این جلسه اذعان کرده پیش از آن با اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات، گفت‌و‌گو کرده و او گفته که برخی از مراجع تقلید به رهبر جمهوری اسلامی «جسارت» می‌کنند.
+41
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران

  تاریخ تکرار خواهد شد. از فرزندان این ملت کاوه ای بپا برمیخیزد و بعد از هلاک کردن مار های (سپاه) بر دوش ضحاک، این ضحاک نابود خواهد کرد. پیروزی از آن ملت غیور ایران هست.
  3
  35
  ‌سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  تف بر اون شرف نداشته شما که فقط دم از مشگل مالی ماموران رژیم میزنیند و به اصل مطلب که تنفر مردم از رهبر و رژیم و عوامل آن میباشد اشاره ایی نمیکنید. پستی تا چه حد؟؟
  2
  35
  ‌سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.