تهدید کمدین اهل قم بخاطر شوخی با دکترای افتخاری رئیسی در چین

زینب موسوی چندی پیش دریافت «دکترای افتخاری» ابراهیم رئیسی از دانشگاهی چینی را سوژه قرار داد و گفته بود این موضوع، ارزش «مدرک دبستان ایران» را نشان می‌دهد.
صدای آمریکا:یک رسانه نزدیک به نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی، زینب موسوی که از بلاگرهای ایرانی بود که در جریان اعتراضات سراسری بازداشت و چندی بعد آزاد شد، به علت آنچه «ادامه رویکرد وقیحانه» او نامیده شده، تهدید به «برخورد» دوباره کرده است.
وب‌سایت «رجانیوز» در گزارشی با عنوان «لزوم برخورد با لُمپنی که تفاوت طنز و توهین را نمی‌داند»، نسبت به آنچه «ادامه رویکرد وقیحانه زینب موسوی پس از آزادی‌اش در جریان عفو رهبری» خوانده، خواستار برخورد امنیتی با این بلاگر ساکن شهر قم شده است.

این رسانه حامی دولت ابراهیم رئیسی در ادامه مطلب خود، زینب موسوی را متهم به «نفرت‌پراکنی و توهین» علیه «شخصیت‌های سیاسی نظام»، «انتشار محتوای شیطنت‌آمیز» و «به سخره گرفتن جمهوری اسلامی» کرده و خواستار «ورود مراجع قضایی» و همچنین «برخورد جدی» با او شده است.

زینب موسوی که پیش از این با نام «امپراطور کوزکو» در فضای مجازی فعالیت می‌کرد، در جریان اعتراضات سراسری ۱۴۰۱ و همزمان با بازداشت گسترده هزاران معترض و بسیاری از فعالان، زندانی و محکوم به گذراندن دو سال حبس شد.

هر چند اندکی بعد این استندآپ کمدین پس از آزادی از زندان، ویدئویی از خود منتشر کرد و با اشاره به ادعای غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی مبنی بر «گفتگو با معترضان»، گفت: من هم رفتم با دوستانشان گفتگو کردم؛ گفتم «گ..» خوردم، آنها هم آزادم کردند!

وب‌سایت رجانیوز در ادامه مطلب خود با اعلام اینکه «زمان زیادی از آزادی او نمی‌گذرد» و ادعای اینکه زینب موسوی، «عامدانه» مسیر «توهین و تمسخر به جمهوری اسلامی و ارکان آن» را در پیش گرفته، نوشته است: تنها با نگاه به محتوای چند پست اخیرش در اینستاگرام، «توهین‌های بی‌شرمانه‌ای» به «شخص رئیس‌جمهور» مشاهده می‌شود.

این رسانه نزدیک به نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی افزوده است: افرادی همچون زینب موسوی «وقیحانه و پس از فرصت دوباره‌ای که به آنان داده شد»، همچنان بر «مسیر غلط خود» پافشاری می‌کنند.

زینب موسوی چندی پیش نیز در یکی از پست‌های صفحه جدید اینستاگرام خود و پس از آزادی، دریافت «دکترای افتخاری» ابراهیم رئیسی از دانشگاهی چینی را سوژه قرار داد و گفته بود این موضوع، ارزش «مدرک دبستان ایران» را نشان می‌دهد.
+104
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  طنز این خانم صحیح نیست ، چون شش کلاس سواد رئیسی فقط بدرد مزدوری خامنه ای و بیتش در جهت قتل و غارت ایرانیان می‌خورد، ودکترای افتخاری چینی فقط یک تعارف میباشد.
  16
  17
  ‌سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  مگر رییسی دوره دبستان را تمام کرده که فرمودید تو مملکت ما اگر دوره دبستان را تمام کنیم میتونیم تو خارج درس بدیم؟
  3
  24
  ‌سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  دختر شجاع وطنم، طنز تو بدرستی چهره مسئولان نالایق حاکم بر کشور را به قعر چاه حقارت ساقط میکند و اجازه گنده گویی را از ایشان میگیرد، به همین دلیل از طنز های تو عصبانی اند! همواره مانا باشی و خنده دار بودن این اراذل را نمایانگر باشی!
  1
  12
  ‌سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  دیگه کشور مدرک گراییه، از توی بچگی بچه ها رو می فرستن کلاس زبان مدرک تافل بگیره. البته زبان خوبه نه برای مدرکش، برای فهمیدن، خوندن، سر در آوردن اینکه چرا ما این همه هولیم، هر تبلیغ میکنن همون روز اول پر میشه، ثبت نام ماشین، مسکن مهر و ترکیه و خارج ، همون تافلش هم میدوه که ازترس اینکه از بقیه عقب نیفته، متخصص ترس شدیم، دکترای رشته ترس.یه شوخی کن باماملت دکترای رشته ترس ازاینکه از هم عقب نیفتیم.
  4
  0
  ‌چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.