نماینده مجلس: خودم دخترم را به مدرسه می‌فرستم چون فقط دو ساعت بی‌حال می‌شوند

اقتصاد۲۴: علیرضا پاک‌فطرت عضو کمیسیون آموزش مجلس در خصوص مسمومیت سریالی دانش‌آموزان دختر در مدارس کشور می‌گوید: جریانی که مشکلاتی برای دختران دانش‌آموز ایجاد کرد، هدف‌شان این است که والدین به این نتیجه برسند که بچه‌هایشان را مدرسه نفرستند.

وقتی این اتفاق بیفتد، حجم عظیمی از جمعیت شاداب، پرکار و جوان ما، بیکار می‌شوند، یعنی به واسطه این حوادث باید درس و مشق را کنار بگذارند و افرادی که پرانرژی هستند وقتی تحصیل را کنار بگذارند معلوم است که چه کاره می‌شوند. یعنی امکان دارد این قشر را وارد درگیری‌ها و تظاهرات یا خیلی از کار‌های دیگر بکنند. به هر حال یک بستر نارضایتی در کشور است و می‌خواهند این قشر شاداب و پرانرژی را، در آن بستر، تعریف کنند.

او می‌گوید: به نظر من، اگر دستگاه‌های امنیتی نتوانند به موقع، این توطئه را کشف کنند، خاطرتان جمع باشد که موضوع به مدارس پسرانه هم کشیده خواهد شد، چون این توطئه پیچیده و ذیل همان جنگ ترکیبی است. یعنی از شروع اعتراضات حدود شش ماه می‌گذرد و حال که دشمن برنامه‌ریزی‌اش با موفقیت توام نشد، موضوعات دیگر را رو کردند و رو خواهند کرد. این همان چیزی است که آمریکا قبلاً هم گفته بود؛ یعنی گزینه‌هایشان روی میز است و این کاری هم که در پیش گرفتند، یک گزینه است.

نماینده شیراز می‌گوید: در اینکه مسمومیت‌های سریالی که در مدارس دخترانه کشور شکل گرفته، کار دشمنان خارجی است، شک نکنید و این نمی‌تواند کار نیرو‌های داخلی باشد. نیرو‌های داخلی نمی‌توانند این‌قدر انسان‌های بی‌تقوا و بدون تعهد باشند که با نسل جوان ما و نسلی که قرار است مادران آینده باشند، این کار‌ها را بکنند. پس نباید بیراهه رفت و این کار، توطئه پیچیده خارجی است.

عضو کمیسیون آموزش می‌گوید: به نظر من، در این موضوع، تا حدی مسائل روانی هم دخیل است. ممکن است برخی از دانش‌آموزان، خودشان برای اینکه بخواهند شیطنت کنند و مدرسه نروند و امتحان ندهند، در حال دامن‌زدن و جو دادن به این مسئله باشند، چون تا امروز ندیدم که معلمی به این واسطه، به مشکل بربخورد و مسموم شود.

گازهای مسمومیت دانش آموزان فقط دو سه ساعت بیحال می‌کند، پس برای رعب و وحشت استفاده می‌شودپاک‌فطرت می‌گوید: درخواست من این است که نیرو‌های امنیتی، کمی تلاش‌شان را بیشتر کنند تا کار، سریع‌تر به نتیجه برسد. هنوز من اطلاعاتی از دستگاه‌های امنیتی دریافت نکردم، اما اینکه وزارت بهداشت با کمک وزارت آموزش و پرورش، بررسی‌هایی کردند و آزمایش‌هایی داشتند، موضوع مسموم کردن دانش‌آموزان، مسلم و مشخص شد. گاز‌هایی که تا الان بوده، معلوم شده که چه نوع گاز‌هایی است، هرچند خیلی خیلی خفیف است و این گازها، آثاری در آینده نخواهد داشت و فقط در حد دو، سه ساعت دانش‌آموز را بی‌حال می‌کند و سپس حال دانش‌آموز خوب می‌شود و هدف اصلی دشمن، رعب و وحشت است.

وی می‌گوید: ما در حال حاضر در کشور، ۱۵ میلیون دانش‌آموز و یک میلیون معلم داریم و حتی این امکان است که این موضوع در آینده به دانشگاه‌ها و مدارس پسرانه هم کشیده شود. برای همین باید دستگاه‌های امنیتی، با جدیت، سرنخ‌ها را پیدا و جلویش را بگیرند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس می‌گوید: ما از وزارت بهداشت و درمان سوال کردیم که چرا این اتفاقات در مدارس دخترانه می‌افتد و آن‌ها گفتند، بدن دخترها، تا حدی ضعیف‌تر از بدن پسران است و این گاز‌های خفیف، روی بدن دختران، سریع‌تر اثر می‌گذارد و اثر آن، ماندنی‌تر است.

مسمومیت دختران کار سازمان مجاهدین خلق استنماینده شیراز می‌گوید: برخلاف اینکه برخی کشور‌های دنیا به ایران می‌گویند زن‌ستیز هستیم و اعتقادی به خانم‌ها نداریم، اتفاقاً ایرانی‌ها، دختران‌شان را خیلی بیشتر از پسران‌شان دوست دارند و الان هم می‌بینیم که والدین خیلی روی دختران‌شان حساس هستند. از این‌رو، دشمن دنبال این است که از این حساسیت، دلسوزی و مظلومیت، استفاده تا تحریک را بیشتر کند. اگر دشمن ببیند این موضوع هم جواب نداد، این توطئه را هم روی پسر‌ها اجرا خواهد کرد.

به نظر من، این توطئه، کار خارج‌نشین‌ها و سازمان مجاهدین و منافقین است، چون این سازمان هنوز هم در ایران، ریشه دارد و این‌ها هر کاری از دست‌شان بربیاید، انجام می‌دهند. این گروه، در دهه ۶۰ ترور‌های نظامی را در پیش گرفت، آن هم موقعی که نظام خیلی استحکام لازم را نداشت. آن‌ها دریافتند که کار‌های نظامی که آن موقع انجام می‌دادند، جواب نخواهد داد و نتیجه کارشان برعکس می‌شود.

حال پس از ۴۰ سال، روی به جنگ‌های شیمیایی و بیولوژیک آوردند و ارباب‌هایشان هم دلار در اختیارشان گذاشتند و کار آموزشی برای آن‌ها صورت می‌دهند و آن‌ها هم، سازمان‌دهی در ایران کردند و شاید نیرو‌های امنیتی ما باید قوی‌تر از این عمل می‌کردند و برای همین می‌خواهیم که پیگیری‌ها جدی و دقیق‌تر صورت بگیرد.

وی می‌گوید: اگر نیرو‌های امنیتی تاکنون به سرنخ‌هایی هم رسیده باشند، خبری به ما در کمیسیون آموزش انتقال داده نشده است و اگر بنا باشد اطلاعاتی هم به دست آمده باشد، باید در کمیسیون امنیت ملی، موضوع را دنبال کرد.

خودم دخترم را به مدرسه می‌فرستم چون فقط دو ساعت بی‌حال می‌شوندپاک‌فطرت در پاسخ به اینکه اگر شما دختر دانش‌آموزی داشته باشید، حاضرید با وضع موجود او را به مدرسه بفرستید؟ گفت: بله، چون بررسی‌های ما نشان داده دانش‌آموزانی که مسموم شدند، فقط یکی یکی دو ساعت بی‌حال‌شدند و بعد حال‌شان خوب شده است و مشکل خاصی نداشتند.

شما مطمئن باشید، وزارت آموزش و پرورش، همه این دختران را فرزندان خودش می‌داند و تمام مسئولان کشور هم، این دیدگاه را دارند و اگر احساس کنند، موضوع خطرناک است، خود مسئولان، تعیین تکلیف خواهند کرد و نیازی نیست که پدر و مادر‌ها تصمیم بگیرند، چون آن‌ها، دلسوزتر هستند و خطر‌ها را بهتر می‌بینند و بنابراین مشکل خاصی نیست که بخواهیم مدرسه‌ها را تعطیل کنیم.
+5
رأی دهید
-104

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش

  زر هم زرهایه قدیم.
  2
  65
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  دوستان درود بر شما، طبق گزارشات چندین سوپرمارکت در تهران و شهرستانها، عوامل رژیم اعم از پاسدار بسیج لباس شخصی وووو تقریبا به ندرت از این سوپرمارکت ها خرید میکنند و کالاهای خوراکی معمولی که همه خریداری می‌کنند استفاده نمیکنند، اکثریت قریب به اتفاق معتقدند که حدود ۹۰ درصد اقلام خوراکی حتی لوازم بهداشتی که رژیم هم در ساخت و بسته بندی آنها دست دارد آلوده به مواد میکروبیولوژیکی شیمیایی بوده و در طول زمان حتی کشنده هستند، این اقلام از شیر گاو تا آب آشامیدنی نوشابه ها کنسروها گوشت آرد برای نان وووو را در بر میگیرد، این سوپرمارکت داران بخوبی واقفند که افراد حکومتی از سوپرمارکت‌های مخصوص خرید کرده به توصیه صاحبان سوپرمارکت های شناخته شده و خودی عمل کرده هر جنسی و هر مارکی را خریداری نمیکنند. اینها خوب می‌دانند که رفتنی هستند اما قبل از گور به گور شدن ایران را ویرانه ای خواهند نمود با میلیونها معلولی که هیچ مشکلی نداشتند فقط با استفاده از این مواد مسموم سلامتی نسبی خودرا از دست خواهند داد.خواهشمندم رسانه ای کنید تا در آینده ایران آزاد مشکل عظیمی از معلولین نداشته باشیم. مرگ بر اخوندیسم
  44
  44
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اسکول! اونجایی که دخترت میره و دو ساعت بیحال میشه اسمش مدرسه نیست
  7
  45
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  تو گ..ه خوردی حاضرم زندگیم رو شرط ببندم اگر بچه این مدرسه عمومی بره. بچه های اینا مدارس خاص میروند مدارسی از نوع مدارسی که اون حرامخوار حدادفاسد درست کرده.
  40
  45
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  آقای علیرضا پست فطرت شما همهگی وطن فروش و خاین به ملت و مملکت میباشید که کشتی پر عظمت ایران را به گل نشانده اید .
  2
  21
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  خداوکیلی مزخرف نوشتن را ازحد گذرانده اید.الکل زیاد و موادروانگردان مغزرا نابودمیکند.یعنی چی سوپرمارکتهای خاص؟در تهران در چند سال اخیر یک سری هایپرمارکت به سبک Carrefourهمین فرانسه ساخته و راه اندازی شده اند.غیرازاین چه مارکت خاصی دیدید شما؟اصلا فکرنکنم ایران رفته باشید.تازه شک هم دارم آمریکاباشید.آقای پاکسان.شماهم به تئوری توطئه دچارید.مگر چندمدرسه خاص داریم؟؟اصلا فرض حرفت درست.درکل ایران چندتا ازاین مدرسه ها هست بنظرت؟؟ده تا؟صدتا؟هزارتا؟؟
  18
  5
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  بابا اینقدر نمال زخم میشه! ماله رو میگم 😉😉
  3
  8
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  جناب سیفون زاده، چرا بجای دلیل آوردن کاسه شیر و جفنگیات تحویل میدی، یک کم اون مغز فندقی تو بکار بیانداز شاید یه چرکابی زد بیرون. تو خونه های سازمانی مخصوص هواداران خودت بهتر میدونی، هم سوپر مارکت هست هم سلمونی و آرایشگاه ینی اینا(شماها) کلا ارتباطشون رو با مردم عادی قطع کردن(کردین) تقریباً بعد از سال ۸۸ اکثر مواد غذایی رو به مواد شیمیایی آلوده کردن و اونهایی که آلوده نیستن رو خودتون مصرف میکنین. گندش دراومد نه؟ یه جاییت سوخت مثل اینکه که فهمیدیم چه غلطای زیادی کردین همراه با جنایت جنگی وووو😠🤬😤😡
  5
  6
  ‌سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.