دنیا راد بدون حجاب اجباری و در حال دیزی خوردن در یک رستوران‌

منوتو - تصویر جدیدی از دنیا راد، منشی صحنه سینما، بدون حجاب اجباری و در حال صرف غذا در یکی از رستوران‌ها منتشر شده که او را در کنار الهام معین، طراح لباس سینما نشان می‌دهد. ظاهرا این دو به همراه یکی از دوستانشان در حال دیزی خوردن هستند.

دنیا راد، منشی صحنه و دستیار لباس، در آغاز جنبش اعتراضی در ایران تصویری از یک زندگی معمولی و صبحانه خوردن بدون حجابش منتشر شد و مدتی هم در بازداشت بود.
+119
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  واقعا حجاب چیزی نیست جز سمبل نکبت،عقب ماندگی،کنترل و تحقیر زنان.تفکر و اصوری که پشت ابداعش بوده دقیقا این دیدگاه را داشته.
  31
  90
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  «حجاب اجباری خمینی» یا «کشف حجاب اجباری رضا پالانی» همگی برای سرکار گذاشتن ملت بزرگوار همیشه در بشکه ایران که عقلشان در چشمشان است. پدر نفت بسوزد که چه ها نمی کند.
  29
  9
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  آفرین به نسل جدید زنان و دختران آریایی منش، آفرین بر شهامت شما آفرین بر پایداری شما، تمام خطرات را برای آنچه که به آن ایمان دارید به جان می‌خرید و به نسل‌های گذشته و آینده درس استقامت و شجاعت می اموزید. درود من و تمام ایران بر شما، سپاسگزاریم برای سهم بلامنازع شما در ایران آزاد فردا. روی سخنم با مردان ایرانی است که چند بر یک از دختران و زنان انقلابی عقب مانده اند، این عدم تساوی در مبارزات و احقاق حقوق، فردا روز به ضرر همگی شما و ناهماهنگی جامعه خواهد بود، اگر انسان را حیوانی متفکر و سخنگو بدانیم از غرایز انسانی یکی احساس قدرت و حاکمیت مردان در مقام حراست از خانه و کاشانه خود است به تعبیری باید همانند شیر نر غرش کنند تا دشمن هرگز به فکر تجاوز به حریم انها نکند، آیا بعد از این همه از جان گذشتگی دختران و زنان هم میهن و کم رنگی وجود مردان در صحنه مبارزات، مردان هنوز جرات غرش و اظهار وجود خواهند داشت؟ پس ای مردان ایرانی نقاب ترس را از چهره برارید و اینبار زنانه به میدان نبرد رفته دد و دیوان را از مرز و بوم خود برانید. ما پیروزیم، چون حق با ماست 🤬😤😠😡
  10
  20
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  Munchen - مونیخ، آلمان
  دوست عزیز اتفاقا حجاب و چادر منشا ایرانی داره برای حفاظت زن و کودک در برابر آفتاب و گرد و خاک بوده. حجاب خانمهای زرتشتی رو مخصوصا در روستا‌ها ببنید. کلمه چادر مانند همان چادره که انسان میره زیرش زندگی میکنه. ایرانیان عریانی رو در مقابل یونانیان و بعدها رومنها نوعی حقارت میدونستند و به لباس زیبا و پوشیده اهمیت میدادند. کمترین آثار عریانی در پدران ما هست نیایش اجداد ما هم پوشیده بوده. چادر اتفاقا از ما به اعراب و غیره وارد شد. مسلمانان تا صده‌ها پس از اسلام عریانی داشتند (حج) چون پارچه مطاعی گران بود و نیازمند فناوری. اما پوشش بنوعی که ج ا تبلیغ و توسری به مردم میکنه قطعا حرف شما رو تایید میکنه نوعی حقارت و هرزه انگاری مردم و فاشیزمه که باید حتما ور بیفته همین الان هم پس از سالیان سال مهاجرت ایرانیان واقعا آنصورت که من در ملل دیگر دیده‌ام نه لختند نه خیانت دارند. مشکل این است که اینها با مردم بگونه‌ای رفتار میکنند، انگار صاحب مردمند و مردم پیش از آمدن اینها در بیابان لوت وحشی بودند و مشغول لواط که این ناشی از خود مومن پنداری آنها و افکار افراطی اسلامی آنهاست.
  18
  6
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۲
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  حق داری گریزعلی جان ازمونیخ فقط نمیدونم چرا اینایی که اینحرف رو میزنن از اقوام نزدیک خودشون چرا شروع نمیکنن؟البته وقتی شماها تو ایرانید انگار زبونتون رو موش میخوره ولی پاتون که بخارج بازمیشه بلبل زبون میشین هاهاهاهمین فردا بلیط بگیر برو ایران ببینم چندمرده حلاجی هاهانترس بخاطر قالپاق دزدیایی که قبلن کردی دوباره نمیندازنت تو هلفدونی هاها نبینم با آیدی دیگه بیای جواب بدی هاها
  20
  3
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  خوب تو اگر با چادر و چاقچور خوشگلتر جلوه میکنی، سرِت کن! کسی جلوتو نگرفته.
  4
  18
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  راست میگی، کاش بجای نفت هیزم داشتیم که رضا شاه کبیر محکم میکوبید به سر کسانی که قدر نشناس بودند و تلف شان میکرد تا نسل بهتری از ایرانیان باقی بمانه.
  3
  20
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  ایندوتاعکس جدیدنیست.من این عکس ها رو لااقل چندماه قبل دیدم.
  7
  0
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اگر با کوبیدن و شکستن سر ما ایران گلستان می شود و و شما زندگی بهتری خواهید داشت بفرمایید پرویز ثابتی هنوز زنده است از وجود ایشان استفاده کنید. دزد عیاری، بفکر دستبرد -گاه ره میزد، گهی ره میسپرد -در کمین رهنوردان مینشست - هم کله میبرد و هم سر میشکست (پروین اعتصامی تبریزی). شما هم پاینده باشید .
  4
  0
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  romano - تهران، ایران
  نوع پوششی که در قدیم به قول خود شما برای حفاظت در مقابل آفتاب و غیره و رایج بوده خیلی با حجاب که ریشه مذهبی سامی و کاملا زن ستیزانه و جنسی دارد.در ایران باستان رسم بوده زنها قسمت پایین شکم و ناف رو برهنه میگذاشتند (چیزی که در دوران فعلی هم در تمام دنیا بین دختران مد شد).در هندوستان و خیلی نقاط دیگر هم مردان و زنان سربند و یا شال میبیستند که دلایل اقلیمی داشته و این ربطی به حجاب مذهبی که ادیان سامی خصوصا اسلام و در درجه بعد یهود برای کنترل زنان و تحریک نشدن مردانشان تجویز میکنند نداره.
  2
  0
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.