واکنش ابراهیم رئیسی به مسمومیت سریالی دانش‌آموزان

به گزارش بهداشت نیوز، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در ادامه برنامه‌های دومین روز از دومین سفر دولت مردمی به استان بوشهر، در جمع مردم شهرستان «خورموج» با تشکر از حضور و استقبال پرشور و صمیمی آنان گفت: مردم ایران اراده کردند کشورشان ملجا و پناه همه محرومان و مستضعفان و مظلومان عالم شود و اعلام کردند که ما نه در شعار که در عمل می‌توانیم خودمان کشورمان را بسازیم.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه دشمن پس از جنگ ترکیبی و تلاش برای ایجاد التهابات ارزی و اقتصادی به سراغ پروژه امنیتی در مدارس رفته است، گفت: دشمن می‌خواهد برای فرزندان ما در مدارس دلهره، ناامنی و فضای ترس و ناامیدی ایجاد کرده و از این طریق ایجاد آشوب کند.

رئیسی با اشاره به مسائل اخیر پیش آمده در ارتباط با برخی مدارس تصریح کرد: در جلسه اخیر دولت، وزیر کشور و وزیر اطلاعات را مامور کردم تا هر چه سریع‌تر این موضوع را ریشه‌یابی و بررسی و اطلاعات آن را هم سریعا به مردم عزیزمان اعلام کنند تا توطئه دشمن برای ایجاد دلهره و ناامیدی در مردم خنثی شود.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمییت مسائل منطقه و استان بوشهر گفت: در شأن مردم استان بوشهر نبود که در کنار دریا نشسته باشند اما آب را به شکل جیره‌بندی دریافت کنند. روزی که احساس کنیم مردم عزیز ما در بوشهر مشکل آب‌شرب و آب‌رسانی نداشته باشند، برای ما لذت‌بخش است. از امروز جیره‌بندی آب در استان بوشهر پایان می‌یابد و به لطف خدا در فاصله سفر اول دولت به بوشهر تا این سفر گام‌های خوبی برای رفع تنش‌های آبی در بخش‌های مختلف استان برداشته شده است. همچنین برای توسعه راه‌های مواصلاتی، تجهیز بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و احداث و افتتاح واحدهای مسکونی اقدامات موثری شده است.

رئیسی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل اظهار داشت: دولت مصمم است با کمک مردم در زمینه ایجاد اشتغال حرکتی جهادی انجام دهد. آمارها حکایت از آن دارند که تاکنون از وعده ایجاد سالانه یک میلیون شغل عقب نیستیم.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت فعال کردن ظرفیت‌های گردشگری منطقه خورموج تصریح کرد: دولت علاوه بر حمایت از تقویت زیرساخت‌های گردشگری منطقه نسبت به ارتقای شاخص‌های درمانی و رفع دیگر نیازها منطقه نیز اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
+4
رأی دهید
-90

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  ملای کثیف ، پست و دروغگوی بیسواد که دست پلیدش به خون هزاران نفر از جوانان وطن آلوده است . کشور را به لبه پرتگاه نابودی و حقارت و قحطی رسانده است و حالا ظاهرا خیلی هم افتخار می‌کند به این نحوه مدیریت . به امید روزی . که هر کدوم از این کثافتهای اجنبی بر روی یک تیر برق آویزان باشند .
  3
  26
  جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  خوب با این کلمه ی دشمن بازی میکنید معلومه که چرا نیاز به دشمن دارید که هر غلطی میکنید بگید کار دشمنه
  1
  24
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  من اطنینان دارم که کسانیکه صحنه گردان حکومت اشغالگر ایران هستند سیاست ایران رد از کتاب اصول دموقراضه. یک به یک کمی کرده و اجرا میکنند چرا که در مو د اب انهم در شهر کنار دریا یک بخس داره که درست این حرف قصاب الله رییسی از اون گرفته شده
  0
  5
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.