اعتراض به کیفیت بد غذا در دانشگاه با چیدن سینی ها


شماری از دانشجویان دانشکده‌های فنی و مهندسی دانشگاه خواجه نصیر به دلیل کیفیت بد غذا سینی‌های غذای خود را روی زمین چیدند.

در ماه‌های اخیر دانشجویان چند دانشگاه در اعتراض به کیفیت بد غذا اقدام به اعتصاب‌های مشابهی کرده‌اند. همچنین چند صد نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک، خوارزمی کرج، صنعتی اصفهان و علامه طباطبایی تهران مسموم شده‌اند.
 
+14
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  اگر کیفیت غذای دانشگاه -یا هر جای دیگر- بد است، راه‌حل این نیست که بشقاب‌ها و سینی‌های غذا را بگذارید روی زمین و سپس تمام‌قد با پا از کنار غذا‌ها رد شوید(و دیگران هم رد شوند)!، بلکه راه چاره این است که این مساله را به‌گونه‌ی شفاهی‌ به مسئولین دانشگاه بگویید تا آن‌را اصلاح کنند، و اگر پس از تذکر، بازهم کیفیت غذا بد بود، شکایت بر سر این مساله را، به مراجع دانشگاهی و علمی‌ -یا هر مرجع قانونی و رسمی‌ دیگری- اطلاع دهید، اما به‌هیچ‌وجه، چیزی که نام‌اش "غذا و برکت" است را، روی زمین نگذارید، که این یعنی ناسپاسی و اهانت به مواد غذایی، به مواد غذایی و خوراکی، که زندگی‌ مادی ما به آن احتیاج دارد. / هنوز گرسنگی و گشنگی نکشیدید(که امیدوارم هیچ‌وقت هم نکشید) تا چنین بی‌احترامی -به مفهوم خورد و خوراک- نداشته باشید.
  8
  2
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mitra55 - تهران ، ایران
  راه درستی انتخاب نکردید پول دادید بابت این غذا , پس از جیب خودتون رفته تو جیب دانشگاه. میشه تحریم کرد و نخرید. اما هرگزبرکت را اینگونه بی احترامی نکنید .
  1
  2
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  خدایی چقدر پورو هستن این دانشجویان ایرانی، اروبا و آمریکا باید هزینه دانشگاه بدی اونم تا آخر عمرت، غذا و خونه هم خودت باید پولش رو بدی، بچه پر رو ها دانشگاه مجانی غذا و خوابگاه مجانی مدرک هم میگیرن زرتی میخوان در برن و برن آمریکا، من به جای ایران بودم دانشگاها رو مثل اروبا و آمریکا پولی میکردم تا اینها آدم بشن
  3
  1
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.