ادامه هیاهو بر سر حضور پرویز ثابتی در تظاهرات ضد جمهوری اسلامی


انتشار تصاویری از پرویز ثابتی از مقامات ارشد ساواک در راهپیمایی ضدحکومت جمهوری اسلامی در لس آنجلس جنجال به پا کرده است.
+89
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  من یه موضوعی را درک نمی کنم و آن اینکه هر کشوری سازمان امنیت داخلی و سازمان امنیت خارجی دارد و این دو سازمان با مخالفانش تعارف ندارند چرا چون حفظ امنیت کشورشان در مرحله اول است. مشکلت با ساواک دقیقا چیه؟ اسمش یا مخفف اسمش؟ یا شاید سما چیزی می دانید که ما نمی دانیم ولی چرا به اشتراک نمی گذارید!! ساواک با سازمان امنیت و
  10
  56
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  شرکت ثابتی در تظاهرات ضد جمهوری نکبت اسلامی بنفع ج.ا است ، چون بدنیا پیغام میدهد که تمام فعالیتهای مترقیانه ملت ، خواستار برگشت بگذشته است . داغ و درفش، همه پیشرفت میکنند ما پس رفت !؟!
  20
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند

  این فرا فکنی ها و دروغپردازیها تا بوده درباره تمام خدمتگزاران به ملک و میهن بوده از دروغها درباره پهلوی ها گرفته تا به پرویز ثابتی که بجز عشق به میهن هیچ در یر نداشتند ،ولی افسوس که عده ای بی وطن ایرانی نما همواره مشغول تخریب میهن پرستان هستند از جمله بی بی سی فارسی، حزب موئتلفه ، توده های بی وطن، فذائیان خلق ، جبهه ملی ، مجاهدین خلق ،ووووو که کاری جز به ویرانه کشیدن این مملکت نداشتند و ساواک سعی داشت که جلو این ویرانگران را بگیرد.
  6
  26
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  در زمان انقلاب ننگین ۵۷ ساواکی به عنوان ناسزا و انسانی فاقد ارزش های اولیه انسانی شکنجه گر وووو قلمداد شد، این هم جزیی از برنامه غرب و شرق مخصوصا عنگلیس جنایتکار بود. شما وقتی با قصد تجاوز به حریم خصوصی کسی اقدام مسلحانه یا سازماندهی شده می‌کنید نباید توقع ترحم هم داشته باشید، ساواک هم هر کاری کرد برای حفظ امنیت ایران بود اما در مقایسه با اشغالگران ایران همانند کودک تازه متولد شده از مادر بی گناه بود. کسانیکه با تمامیت ارضی ایران و همبستگی ملی میهنی ایران دانسته یا ندانسته برای خدمت به بیگانگان مبارزه سازماندهی شده و مسلحانه کردند، میکنند و خواهند کرد، بر حسب فعالیت خود باید به اشد مجازات محکوم شوند ، امنیت میلیونها انسان شوخی بردار و حتی قابل مذاکره نبوده نیست و نخواهد بود. در آینده ایران ازاد، تمام میهن پرستان ایران زمین باید همانند زمان پهلوی عضو فعال یا غیر فعال سازمان امنیت ایران باشند و بطور بارز یا در خفا باید هر نوع مراتبی که برای امنیت ایران خطرناک باشد را به مسولین میهن پرست آن اداره اطلاع دهند. پاینده باد نام ایران زمین تحت فرماندهی پیشوا شاهرضا پهلوی شاهنشاه ایران زمین ..❤️
  6
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  مطمعنا آقای رضا پهلوی با آوردن امثال ثابتی و سازمان های مشابه ساواک مخالف میباشد ، جریان هاییکه امثال ثابتی را در این برهه از زمان (زمان همبستگی گروه های مخالف ج.ا) مطرح میکنند ، آب باسیاب جمهوری نکبت اسلامی میریزند.
  4
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  رسانه های خارج نباید در این برهه از زمان امثال ثابتی را مطرح کنند چون بنفع جمهوری نکبت اسلامی تمام خواهد شد
  3
  12
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  لطفا همه بزمان مطرح شدن ثابتی توجه بفرمایند!؟! زمان همبستگی ، چه بسا خود ثابتی هم توسط جمهوری نکبت اسلامی خریداری شده باشد !؟!
  5
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران
  به نظر من برای خفه شدن مخالفین ایران آزاد نبودن آقای پرویز ثابتی بهتر بودنشان هست. البته در یک حکومت آزاد هر کسی حق شرکت در تظاهرات را دارد تا آنجایی ضرری متوجه خیزش نداشته باشد.
  2
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.