مسی: نباید در حضور مربی سابقم آن‌گونه شادی می‌کردم

العربیه: لیونل مسی، ابراسطوره آرژانتینی فوتبال جهان، تایید کرد که از رفتار خود با لوئیس ون گال، سرمربی تیم ملی فوتبال هلند در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر پشیمان است.

دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان در گفت‌وگویی با رادیوی آرژانتینی «اوربانا پلی» گفت که پس از تماشاکردن صحنه شادی پس از گل‌اش مقابل لوئیس ون گال در دیدار مقابل هلند در مرحله یک‌چهارم پایانی جام جهانی قطر پیشمان شده و حرکت‌اش را دوست نداشته است.

مسی همچنین افزود: «همان لحظه به فکرم رسید. بعضی از بچه‌های هم‌تیمی گفتند، دیدی ون گال چه گفت؟ همین باعث شد تحریک بشوم و آن حرکت را بکنم اتفاقی بود که افتاد. از آن کارم خوشم نمی‌آید ولی ما در لحظاتی پرتنش بودیم و همه عصبی شده بودیم به هیچ‌ وجه از قبل به این ماجرا فکر نکرده بودم. دوست ندارم که آن تصویر از من باقی بماند.»

او ‌درباره تعلیق‌شدن صفحه ایستاگرام شخصی‌اش، توضیح داد: «دو روز مدام در اینستاگرام به پیام‌ها پاسخ می‌دادم تا اینکه به دلیل تعداد بیش از حد پیام‌های ردوبدل‌شده، اکانتم به حالت تعلیق درآمد.»

مسی با به‌ثمر رساندن 7 گل در طول مسابقات، از جمله یک گل در دیدار پایانی، نقش محوری و شگفت‌انگیزی در سومین قهرمانی تیم ملی آرژانتین در رقابت‌های جام جهانی داشت.
+12
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.