!سعید لیلاز، تحلیلگر اقتصادی: به حکومت هشدار می‌دهم که مردم این وضع را تحمل نخواهند کرد


در نشست چهره‌های سیاسی و اقتصادی که روز اول بهمن در دانشگاه تهران برگزار شد، سعید لیلاز، کارشناس اقتصادی ضمن هشدار به تکرار سرنوشت حکومت شوروی برای رژیم جمهوری اسلامی، تصریح کرد که مردم ایران وضعیت کنونی را تحمل نخواهند.
 
+76
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  نمیخوام آیه یاس بخونم اما قشر خاکستری استاد تحمل کردنو بی تفاوتی هستشوبس. امیدوارم اشتباه کنم اما سخته باورش امت خاکستری حاضرباشن از زیر بار ذلت خارج بشن.
  3
  26
  ‌سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  اصلاحات در این حکومت و ساختار مثل کوبیدن آب در هاون است و بس! در عجبم از سعید لعیاز که هنوز این موضوع و مسئله را نفهمیده.
  1
  32
  ‌سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  یاسین بگوش خر میخونی برار جان ! اینها اگر قرار بود ریفرمی در سیاست و اقتصاد ، خصوصاً معیشت مردم انجام بدهند که طی بیش از چهار دهه ، روز از روز بدتر نمیشد !! سیاست اصلی این قوم نانجیب و بی شرف ، فشار حداکثری بر مردم هست ، چه در مسائل شخصی و چه در معیشت مردم ! این بی ناموسها از دیدن بدبختی‌ها و مصائب مردم لذت میبرند !
  0
  22
  ‌سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  مردم قبول کنن یا نکن انچه به صلاح جناب چولاق خان باشد همان خواهد شد. ترس خامنه ای از همان سال که گفت علیلم و ذلیلم از مردم ریخت چون مردم را خوب شناخت که احساسین و با اسانی میشه کلاه روی سر مردم ایران گذاشت و اینک که دهها کیلو اورانیم در اختیار دارن و می توانن از این اورانیم چندین بمب اتم بسازند خامنه ای دیگر برای چی باید بترسد؟ مردم اعتراض کنن و تظاهرات کنن کک خامنه ای را دیگرنمیگزد, زمانی خامنه ای و دارودسته اش خوب فلج مغزی میشوند و سقوط خواهند کرد که مردم معترض چشمشان را ببندند و انچه در اختیار نظام اخوندی بود مثل ادارات و شرکتها و صنایع دولتی را به اتش بکشند انگاه همه شاهد سقوط نظام منحوس اخوندی خواهیم بود.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.