انتقال پیام شاهزاده رضا پهلوی در «نشست ویژه» پارلمان اروپا


چارلی وایمرز، نماینده پارلمان اروپا در نشستی که روز جمعه ۷ بهمن برگزار شد، موضع نمایندگان در قبال مذاکرات برجام را یک عامل تعیین کننده توصیف کرد. او در صحبت‌های خود به ملاقاتی که چند ماه قبل با شاهزاده رضا پهلوی داشت اشاره کرد و گفت: «مایلم پیام او را اینجا بازگو کنم. او گفت پس از ۴۳ سال شاهد انقلاب آینده ایرانیم. مبارزان راه آزادی باید بدانند که جهان حمایتشان می‌کند.»

وایمرز در پایان خطاب به همکارانش در پارلمان اروپا گفت: تکرار شعار «زن، زندگی، آزادی» کافی نیست، باید شعار «جمهوری اسلامی، نمی‌خواهیم، نمی‌خواهیم» را هم یاد بگیرید.
 
+406
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان

  من تا دیروز علیه رضا پهلوی مینوشتم. اما چند مصاحبه اخیر ایشون و موضع گیری ها و فعالیت های هوشمندانه ای که جدیدا داشتند نظرم رو تا حدود زیادی به حمایت از ایشون جلب کرد. رضا پهلوی مثل خمینی در حال خدعه نیست. حتی اگر در بدترین حالت به یک مستبد بدل بشه مسلما کار با یک مستبد سکولار ساده تر است از یک مستبد مذهبی. البته بعید میدونم کار به اونجا بکشه. تنها نگرانی که هست اینه که مردم به خیال اینکه به پهلوی وکالت بدهند کافیست دست از اعتراضات بشکند. در حالیکه پهلوی فقط حامل این پیام به دنیاست که ایران بدون ملا بی صاحب نخواهد ماند. و تا رسیدن به دموکراسی یک نفر هست که جلوی آشوب را بگیرد. اگرنه به تنهایی از ایشون و از هیچکس کاری بر نمیاد.
  26
  175
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mitra55 - تهران ، ایران
  پیشنهاد میکنم کسانی که هنوز تردید دارند نسبت به شاهزاده رضا پهلوی, میتونند همه مصاحبه های ایشون چه جدید و چه قدیمی مربوط به سال ها پیش به زبان فارسی, انگلیسی و فرانسوی با افراد و مجامع مختلف را دنبال کنند. موا ضع ایشون همیشه همین بوده و هرگز خواستار قدرت نبوده و نیست.
  83
  95
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اقای رضا پهلوی تنها گزینه خوب است که رهبر مردم ایران شوند و احزابی که در خارج و داخل ایران رهبریت اقای پهلوی را قبول کردن چه خوب اگر هم قبول نکردن کار خودشان را بکنن چونکه انها هم عاقبت به زیر چتر اقای رضا پهلوی خواهند امد.
  9
  44
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  mitra55 - تهران ، ایران
  اون‌ها که تردید دارند زبان فارسی‌ و انگلیسی درک نمی‌‌کنند.فقط روسی و عربی‌. با مزه تر از همه حوزه علمیه شعبه آلبانی می‌‌باشد. چنان جنجالی راه انداخته که نگو. یک عکس دوران جوانی شهناز تهرانی را با دامن کوتاه در فیلم پرویز صیاد را از قوطی عطار بیرون ورده با تیتر. "جند.." پهلوی به پهلوی وکالت می‌‌دهد بعد به دیگران می‌‌گویند فحاش. روشنفکر این‌ها در پاریس به شهناز می‌‌گوید فاحشه ولی‌ ایراد می‌‌گیرند چرا مخالفین فحش به شیخ علی‌ می‌‌دهند ؟ بی‌ ادبی است هواداران رضا پهلوی بی‌ ادب هستند.بامزه تر . ۳۷ سال در جلو بلیط فروشی پان آمریکا در تهران بمب می‌‌گذاشتند. بلیط فروش را به قتل می‌‌رسانند. اسمش مبارزه با امپریالیست آمریکا است. امروز بلیط هواپیما پان آمریکا می‌‌خرند .می‌ روند وسط امپریالیست تا با امپریالیست آمریک عکس یادگاری بگیرند.چه می‌‌گفت شاملو این ها؟ نازنین دنیا غریبی است. دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم. حتا او را هم عوض کردند. نازنین به وکالت آخوند دهانت را می بویند مبادا گفته باشی رضا. دنیا غریبی است نازنین
  20
  23
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  من شخصاً‌با افتخار شاهزاده رضا پهلوی را بخاطر سخنانان و اعمال منطقی و رفتار دمکرات و عالمانه ایشان بعنوان وکیل خود برای دوران گذار از جمهوری اسلامی و رسیدن به صندوقهای آزاد رأی انتخاب میکنم و برای ایشان و کلیه ملت مبارز و آزادیخواه ایران آرزوی سلامت و موفقیت و پیروزی بر اهریمن جمهوری اسلامی ملاها را دارم .پاینده ایران
  16
  33
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش
  شاهزاده میتونه زندگى ایرانیان را در کمتر از ٥ سال از هر نظر از ترکیه هم بهتر بشیم
  16
  34
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  با توجه به اینکه رضا پهلوی بارها اعلام‌کرده به دنبال پادشاه شدن نیست و حتی دنبال هیچ‌نوع مقام دولتی هم نیست،و فقط در این برهه قصد داره وکالت مردم ایران پیش مقامات غربی برای عبور از دیکتاتوری اسلامی با رعایت اصل تمامیت ارزی و جدایی دین از سیاست رو عهده دار بشه،میشه با اطمینان گفت مخالفان ایشون یا ارازل موذی ضدایران و تجزیه طلب هستند،یا از مجاهدین خائن و‌چپ گرای اسلامی و یا از طرفداران مخفی جمهوری اسلامی.دیگه حرفی باقی نمیمونه.
  15
  24
  یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.