اولین مصاحبه با مهاجم سفارت آذربایجان در تهران

این متهم ادعا می‌کند یک کلت کمری و یک کلاشینکف داشته است و تصمیم داشته تا هر فردی سر راهش قرار می‌گیرد را بکشد.
مصاحبه با دختر مهاجم سفارت آذربایجان در تهران:
مادرم در آذربایجان است 9 روز پیش با او صحبت کردم
+84
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  چون سفارت جزئی از خاکی از کشور مربوطه است و دختر ایشان می‌گوید مادرم الان در کشور آذربایجان هستند. پس پدر حق داشته از اونجا بیارش.
  143
  67
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  ببینید جواب درست ندادن سفارت چه چیزی درست میکنه. مشخصه این طرف دچار مشکلات روحی روانی شده باید حداقل بهش ویزا میدادن و قطعا با این بدبخت بد برخورد کردند اینم فکر کرده زنش رو بالا کشیدن تو سفارت دارن باهاش حال میکنند. واقعا بعضی ها همینطوری فکر میکنند و امیدوارم سیستم فاسد قضایی حکومت بفهمه و بخاطر این دو تا بچه هم که شده یک تصمیم درست بگیرند و نکنه با اعدام این مرد این دو تا بچه رو یتیم و بی سرپناه کنند. بهتره از مقامات قضایی باکو هم بخواهند که وارد تحقیقات بشوند و یک تصمیم درست و انسانی بگیرند چون این آدم به نظر میرسه مریضه و باید بهش ثابت بشه زنش میخواد طلاق بگیره. البته سفارت فاسد باکو طبق قانون ایران نباید اجازه خروج به زن طرف رو میداد و مشکل همینجاست که فسادی هم در این بخش صورت گرفته و بدون اجازه همسر بهش ویزا دادن و این مشکلات پیش آمده. به نظر من اولین چیز اینه که اینا قانونا طلاقشون انجام بشه تا طرف بفهمه دیگه تمام هستش. بعدش برای دیه باید اقدام بشه .
  60
  30
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  هموطن های ترک عزیز یک سوال دارم خدمت شما؟ چند تا از عزیزان ترک و آذری زبان دست عوامل عربی جمهوری اسلامی کشته شدن؟ صدای الهام و اردوغان در اومد؟ کسی محکوم کرد؟ نه ،هیچکس عین خیالش نیست و نبوده و نخواهد بود. شما برای ایران عزیز هستید نه برای ترکیه و کشور آذربایجانی که حتی حاضر نیستم آب دهنم رو هم سمتشون پرت کنم. دوستان و هموطنان ترک،عرب زبان،کرد، بلوچ، لر،ایران ،شمالی و...روزی آزاد میشه. ایران برای شما خواهد بود.
  22
  121
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  طرف بسیجی یا سپاهی هست. فقط اونها به کلاشینکف دسترسی دارند. چهار ماه تظاهرات یک ایرانی عادی نتونست مسلح بشه.
  20
  118
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amiryousef - ملبورن ، استرالیا

  کلا قضیه مشکوک هست ولی‌ معلوم می‌شه ۲-۳ روزه
  7
  72
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amiryousef - ملبورن ، استرالیا

  کلا قضیه مشکوک هست ولی‌ معلوم می‌شه ۲-۳ روزه اما ای کاش این اتفاق برا همه سفارت خونه‌ها پیش بیاد همشون جم کنن برن اینها کسانی‌ هستن که آخوند هارو حمایت می‌کنن و تا اینجا هستن مردم پیروزیشون از انقلاب زمان زیاد میبره
  10
  67
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  به بازی امنیتی ها می خورد برای انحراف افکار عمومی
  5
  48
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  ⭕️ بیسوادی و حماقت رژیم جمهوری اسلامی . « افشا شدن چندین مطلب مهم از گزارش شگفت انگیزی که نیویورک تایمز از تعویق انتشار آن بخاطر مسائل ملی خبر داد، نشان می‌دهد که پوتین از کارت ایران به بهترین وجه برای خود در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ استفاده کرده است.در این گزارش آمده که چگونه پوتین، پرزیدنت ترامپ را برای بیرون رفتن از برجام ترغیب و تشویق کرده بود و همزمان به او اطمینان داده بود که در این مدت ایران هیچگاه نمیتواند به هیچ سلاح اتمی دست پیدا کند.این گزارش می‌گوید دلیل اطمینان پوتین نفوذ غیر قابل باور جاسوسان روسیه در بدنه سپاه پاسدارن و وزرات اطلاعات جمهوری اسلامی است که سازمانهای اطلاعاتی روسیه کاملأ بروی این دو نهاد انقلابی مهم ایران تسلط داشته و دارند.خروج اطلاعات هسته ای ایران و ترور دانشمندان آن توسط اسرائیل نیز نتیجه کمکهای اطلاعاتی و نظامی روسیه با اسرائیل بخاطر این توافقات پنهانی پوتین و آمریکا بوده است. روسیه در این مدت توانسته است نه تنها پای خود را در سوریه محکم کند بلکه شریکی قابل اطمینان برای اسرائیل شود.
  23
  21
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  مفسران شبکه های اجتماعی می گویند اگر این گزارش به طور کامل منتشر شود زلزله‌ای سیاسی در چندین کشور بوجود می آورد.». مرگ بر امریکا گفتیم،. اما روسیه، ایران را نابود کرد!. مسئولین کشور مسابقه کرملین رفتن ‌گذاشته بودند!. آیا آنجا دیکته می‌شود که، قرار است ایران قربانی شود!؟. ایران تحریم شد و بازارنفت را از دست داد،. اما این روسیه بودکه ۴میلیون سهمیه صادرات نفت را تصاحب کرد و بلعید!!. ایران تحریم شد،. ولى روسیه بازار گاز و پتروشیمی اروپا را از ایران قاپید و همه را از آن خود کرد!. ایران تحریم شد،. ولی روسیه برصندلی اوپک نشست و ایران را از میدان به درکرد!!. جوانان ایران در سوریه کشته شدند و سرمایه مردم به فنا رفت؛. ولی سوریه را روسیه بلعید و کنار اروپا پایگاه درست کرد و موشک قاره پیما نصب نمود!!. با همکاری با اسراییل و قفل کردن إس سیصد( S-300)، روسیه ایران را سیبل هواپیماهای اسراییل کرد!!. روسیه حاضر نشد از ایران گوجه و تربچه بخرد، از ترکیه خرید تا بازار گاز ترکیه را هم ببلعد!
  18
  19
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  جهانگردان او بجای فرودگاه اصفهان در فرودگاه استانبول پیاده می‌شوند چون قرار نیست دلاری درایران خرج شود و دلار روز به روز افزایش قیمت دارد. برخی عوام هنوز مرگ بر آمریکا می‌گویند، تا‌ مسئولین به نوبه خود سوار هواپیما شده و به مسکو بروند تا پوتین ارشادشان فرماید، ۳۷ درصد از سهم ایران از دریای خزر را از ایران باج گرفت،! برنامه بعدی روسیه جهت ویرانی ایران چه خواهد بود!؟. فراموش نکنیم نیروگاه بوشهر ۷۰میلیارد دلار هزینه برد و امروز قادر نیست حتی برق خود نیروگاه را تولید کند.
  21
  19
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این بدبخت کار را خیلی از خودش سخت تر کرده . انسانهای بدبخت اگر میخواهند به کسی یا چیزی در زندگیشان برسند بدترین هدف را انتخاب میکنن.
  1
  28
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  تکرار سناریو تیراندازی شاه چراغ شیراز و ترفندهای انحرافی که از اتاق فکر سیدعلی مفعول بیرون آمده است. دست بردارید، سالهاست که آن دستهای خونین تان پیش همه رو شده است.
  23
  47
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  100Haloo - تهران، ایران
  یک کتاب نوشتی که در مورد سیاست روس در دنیا و آخرت افشاگری کنی، سیاست در ایران دموکراتیک بر محور دشمنی با کشوری نخواهد چرخید، این را خوب به خاطر بسپارید! تنها منافع ملی است که آینده را خواهد ساخت، نه منافع باکو
  2
  13
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران

  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  فاطمح:باعث مسرت است بعداز 43فهمیدی که سفارت یک کشور جز خاک آن کشور محسوب میشود
  1
  27
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  وای که چه 😂😂😂😂🤣 این سناریوی مسخره + فاطی !
  1
  20
  شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.