محسن سازگارا: این که سپاه نیروی رسمی نظامی متعارف است ادعایی مزخرف است


محسن سازگارا، از اعضای موسس سپاه پاسداران در آغاز انقلاب می‌گوید سپاه پاسداران هیچ شباهتی به یک نیروی متعارف نظامی ندارد و این که چون در قانون اساسی آمده پس دنیا نباید با آن مقابله کند ادعایی مزخرف است | بخشی از ویژه برنامه سرداران تروریست.
 
+67
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندنستان، انگلستان
  این کچل هنوز زنده است من بچه بودم میشستم پای صدای آمریکا چرندیات اینو گوش میدادم هنوزم در حال هرزیان گفتن هستش این 😄
  15
  20
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  سپاه تنها یک نیروی نظامی صرفاً و مشخصاً برای سرکوب و ترور چه در داخل و چه در خارجه !! بفرض اگر یک جنگ کلاسیک با یکی از همسایه ها در بگیره در عرض دو هفته لت و پار میشن ! الانهم دیگه زمان جنگ ایران و عراق نیست که اکثراً ابتکار عمل در دست ارتش بود و سپاه و بسیج با ندونم بکاری و عدم حرف شنوی از ارتش گله گله در میادین مین و کمین دشمن از بین میرفتند و و یا گله گله اسیر می شدند !! متاسفانه از ارتش اونزمان هم تنها نامی باقیمانده چون اکثر مقامات عالی ارتش سپاهی هستند و در بدنه ارتش هم نفوذی ( جاسوس ) سپاهی وول میزنه و اونهم از وحشت کودتا ست ! درجه دارها هم اکثراً معتاد و پیزوری ! میمونه سربازها ، که اونها هم اومدن دو سال خدمت کنند و برن دنبال کارشون !! اقتصاد مملکت هم اکثراً در دست سپاهه ! و اکثر طویله مجلس و وزرا هم سپاهی هستند !! نهایتاً سپاه همه چیز هست ، جز یک ارتش منسجم و منظم در کلاس یک ارتش‌های جهان ! یعنی زپلشک مرخص !
  6
  20
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  مردک مگر نه این است که تو خودت از بنیان گذاران و خط دهندگان این سپاه مخوف و آدمخوار بودی و سالها لباس ننگینش را به تن داشتی و با رانت پاسداری آن مدرک دکترای جعلی ات را گرفتی؟ بگو در کجا و در چه زمانی حتا برای یکبار هم که شده در برابر مردم به این کرده ات اعتراف و درخواست پوزش و ابراز ندامت کردی؟ مردم شاید فراموش کنند ولی تاریخ خائنین را هرگز فراموش نخواهد کرد. راستی از دوران طلایی امام عزیزت چه خبر؟
  13
  13
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.