انتقاد مهاجری از اقدام ضدایرانی «برادران خودی حشدالشعبی» / این را کجای دلمان بگذاریم؟

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا نوشت:نخست وزیر عراق و مقتدی صدر اسم جعلی برای خلیج فارس گذاشتند جهنم و ضرر چشممان را می بندیم اما این را که برادران خودی حشدالشعبی در مراسم استقبال از تیم کشورشان از واژه خلیج عربی استفاده کردند کجای دلمان بگذاریم؟
+151
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  بزارید در ...
  3
  36
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حالا کجاشو دیدی !؟ خود کرده را علاج نیست !! از ابتدای تاریخ و پیدایش اعراب ، اونها هیچگاه دوستی با ایرانیان نداشته و نخواهند داشت و تنها سوءاستفاده و همچین که شترشون از پُل گذشت ، همراه با شترشون شروع به جفتک اندازی کرده و میکنند !! تنها محمد رضا پهلوی بود که ......اینها رو کشیده و جرأت جیک زدن نداشتند !! تو یوتیوب هست سفر شاه به عرعرستان و رقص سلمان پادشاه خرفت و فعلی عرعرستان برای خوشامدگویی یه شاه !! حالا همون عراقیهایی که الم اُلاغ واسشون در مشهد رضوی خانم مهیا و پا اندازی میکرد هم اینها رو بیضه شون هم حساب نمیکنند !! حالا هی باز از حلق مردم مظلوم ایران بزنید و تو عراق واسه این آباء و اجداد وحشیها بریز و بپاش و تملق کنید !! خاکبرسر بی عقلتون !!
  2
  38
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  ته دلت که گربه دسش بش نرسه ،حشد الشعبی فهمیدن کفکیر ته دیگ خورده، برادرن شیعه عراقی تو جنگ چند ملیون از ما کشتن حالام که شدن پسرخاله زرنگ .
  2
  33
  جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.