فرزاد رستمی، کاراته‌کای ایرانی به ایران بازنگشت و به سوئیس پناهنده شد

فدراسیون کاراته ایران تایید کرد که فرزاد رستمی، کاراته‌کای ایرانی به سوئیس پناهنده شده و قصد بازگشت به ایران را ندارد.

این فدراسیون در عین حال گفته است که رستمی ملی‌پوش نبوده و بدون اطلاع فدراسیون و بدون اخذ مجوز از وزارت ورزش در مسابقات اوپن فرانسه شرکت کرد است.

رسانه‌های ایران پیش از این خبر داده بودند که فرزاد رستمی پس از شرکت در رقابت‌های اوپن فرانسه که از ۳۰ دی تا ۲ بهمن در پاریس برگزار می‌شد از بازگشت به ایران خودداری کرد.

اخیرا در موارد دیگر سرپیچی ورزشکاران از بازگشت به ایران یا اقدام اعتراضی آنها در حاشیه مسابقات، فدراسیون مربوطه با پاک کردن صورت مسئله اعلام کرده است که ورزشکار به صورت مستقل عازم مسابقات شده است.

پیش از تایید خبر پناهندگی فرزاد رستمی، تصویری از او با لباس ورزشی که روی آن کلمات «زن، زندگی، آزادی» به سه زبان فارسی و انگلیسی و فرانسوی چاپ شده، منتشر شده بود.
+95
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندنستان، انگلستان

  حالا قهرمان بوکس جهان باشی یا یه رشته ایی باشی که تو دنیا مطرح باسه پناهنده بشی میگیم یه چیزی آخه کاراته و این جور رشته ها اینجا پناهنده بشن میخوان چی کار کنن؟مثل اون دختره که قهرمان تکواندو بود پناهنده شد آلمان، الان داره تبلیغ کرم و روجه لب میکنه تو اینستاگرام 😄
  74
  17
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اگر این جوان بایران بر میگشت بسلامت مغزش شک باید میکردید.هنوز مراسم چهلم ان جوانان ورزشکار و کاراته کار دیگر نرسیده توقع دارید یک مراسمی هم برای این نازنین ترتیب بدهند
  6
  47
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  Mamad_Zendoni - لندنستان، انگلستان
  حالا کدام هستی ؟ مسعود چاخان راستگو؟ .. مقدس از بیت اول مقدس؟ خیار ؟ به اندازه کافی‌ بچه کشتید با مسلسل دم در مدارس به جنگ دختر ۸ ساله رفتید؟ چند تا تیر خلاص در زندان زدید؟ چند دانشجو را دم در دانشگاه با چاقو زخمی کردید؟ گاز گرفتید.لگد زدید ؟ همه آن به خاطر چی‌ ؟ یک تکه استخوان که شیخ جلو شما می‌‌اندازد؟
  11
  34
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  Mamad_Zendoni - لندنستان، انگلستان
  شرایطش هر چی هم‌که بشه مطمئن باش از تو بهتر میشه با اون اسمت ،با ادبیاتی که به کار بردی و اون اسمی که انتخاب کردی بیشتر به قالپاق دزدها یا بسیجیها شبیه هستی یا شایدم هر دو با هم
  12
  37
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  چه فرقی داره کاراته توی خارج یاایران، مگه خارج جاذبه زمین کمتره که باعث بشه بیشتر بپری توی آسمون و بزنی. همه جای کره زمین جاذبه۹،۸متربرمجذورثانیه است. خارج فقط باید مترجمین بیان چونکه امازون خارج بازه، کتابخونه هایی که داخل ایران سایتشون بسته ست خارج بازه، انها رو ترجمه کنن ،برسونن به داخل،باعث رنسانس ایرانیابشن.
  4
  0
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.