باور نکردنی؛ هیات فوتبال مشهد برای تیم مربی متهم به تجاوز، بازی رسمی گذاشت!

طرفداری: رسانه طرفداری در خصوص پرونده تعرض به نونهالان در فوتبال مشهد با یکی از خانواده های آسیب دیده و همچنین عضو هیات فوتبال این شهر گفتگویی انجام داده است...

با تمام شکایات صورت گرفته و اتهام تعرض به یک مربی نما در فوتبال پایه مشهد، با کمال تعجب هیات فوتبال این شهر روز پنج شنبه برای تیم این مربی که متهم به انحراف اخلاقی شده، بازی رسمی گذاشته است.

به گزارش طرفداری، جمعه گذشته رسانه طرفداری خبر از تعرض یک مربی نما در فوتبال پایه مشهد به چند نونهال داد. خبری که با گذشت چند روز ابعاد تازه ای از آن منتشر شد تا جایی که فرد متعرض اظهار داشت تمام این مسائل توطئه آمریکا است تا از این طریق به ایران ضربه بزند. در همین راستا و پیگیری بیشتر با یکی از خانواده های آسیب دیده تماس گرفتیم.

پدر این خانواده گفتگو با رسانه طرفداری را به این سبب نپذیرفت که به درخواست دادستان احترام بگذارد اما به رسانه طرفداری گفت یک گلایه از هیات فوتبال مشهد داریم؛ این تیم مجوز ندارد اما هیات فوتبال مشهد پس از حوادث رخ داده، برای تیم فرد مذکور در روز پنج شنبه مصادف با 6 بهمن بازی رسمی تنظیم کرده است. موضوعی که باعث تعجب رسانه طرفداری شد و برای پیگیری بیشتر با اخلاقی، عضو هیات فوتبال مشهد تماس گرفتیم. متنی که در ادامه می خوانید، گفتگو خبرنگار طرفداری با عضو هیات فوتبال مشهد است...

طرفداری:یکی از خانواده های آسیب دیده مدعی شده شما اولین نفری بودید که از ابعاد این ماجرا با خبر شدید اما پیگیری های لازم را انجام ندادید.

هر کسی این حرف را زده بیاید و روبروی خودم بگوید. این موضوع صحت ندارد و دروغ است! نکند روح من خبر دارد و خودم بی خبر هستم؟

پس شما تکذیب می کنید؟

ما قبلا هم گفتیم، همچنین بادامکی به عنوان رییس هیات فوتبال مشهد نیز صحبت کرده اند. صرفا با ادعای یک نفر نمی توانیم یک موضوع را رد یا تایید کنیم. ما در هیات فوتبال مشهد شکواییه، اظهاریه، درخواست و هیچ چیز دیگری برای این موضوع نداریم. اصلا شکایتی ثبت نشده است!

یعنی حتی شفاهی هم به شما نگفتند که همچین اتفاقی رخ داده است؟

خیر. هر روز هزار نفر به اینجا می آیند و از یکدیگر شکایت می کنند، من که نمی دانم حق با چه کسی است و در مقام قضاوت نیستم.

یعنی شکایت کردند اما شما قضاوت نکردید حق با چه کسی است؟

خیر. شکایتی نکردند و هیچ چیز مکتوبی وجود ندارد.

پس نامه شکایتی که امروز منتشر شد...

رسانه ها همه چیز می زنند. من که نمی توانم به کسی بگویم چه چیزی را منتشر کن. در جریان هیچ سند قابل اکتفایی نبودیم و کسی به ما چیزی نگفت.

پس می گویید این ادعاها بدون سند منتشر شده است؟

بله اینطور است.

جناب اخلاقی؛ رسانه ما اسکرین شات هایی از چت این فرد دارد که به دلیل استفاده از کلمات مستهجن قادر به پخش آن نبودیم. شما چگونه می گویید سندی وجود ندارد؟

نمی دانم در جریان هستید یا خیر اما دادستان به ما اجازه مصاحبه نداده است و گفته به این موضوع ورود نکنیم. من حقیقت ماجرا را به شما توضیح دادم.

امیدوارم همینطور باشد. روزهای ابتدایی مشخص شد این تیم مجوز مدرسه فوتبال ندارد اما ما شنیدیم با این حال و حتی پس از اتفاق های رخ داده، هیات فوتبال مشهد روز پنج شنبه ساعت 8 صبح برای این تیم در مسابقات زیر 15 سال بازی رسمی مشخص کرده است!

این تیم مجوز رسمی دارد، کمیسیون ماده 5 دارد، در هیات فوتبال ثبت شده و در دست اقدام است. ما هیچ دستوری در خصوص جلوگیری از فعالیت و تخلف صورت گرفته از سمت این فرد نداریم. نامه کتبی و دستوری از مقامات به ما نرسیده است.

هیچ کس به شما نامه ای برای باطل شدن مجوز این تیم نداده است؟

ما طبق دستور هیات فوتبال و مقامات پیش می رویم. نامه یا دستوری مبنی بر جلوگیری از فعالیت این فرد به دست ما نرسیده است.

توضیح طرفداری: این عضو هیات فوتبال مشهد بارها تاکید کرد از طرف دادستان به آنها گفته شده در خصوص این پرونده مصاحبه ای نکنند.
+17
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  گو اینکه این مربی فامیل الم اولالاغ هست و در سرکوبها هم خوب انجام وظیفه کرده یک سعید طوسی دیگه
  4
  22
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه
  رژیم کودک کش، داره کلا به رژیم کودک تجاوزگر تبدیل میشه. فردا هم سید علی مفعول و آقا طوسی شون به جمع دستیار مربی میپیوندند.
  4
  21
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان
  دین اینها تجاوزه فقط همه چی باید پشت صحنه اتفاق بیفته بعدشم میگن ندیدیم،نگفتیم،نشنیدیم.
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  انجام این امر بدان معنی است که لواط از واجبات شرعی است لواط دهنده و لواط کننده بدون هیچگونه عذری وارد بهشت اخوند ها خواهند شد
  0
  17
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقا . عزیز . نازنین چرا 2 ریالی شما کج است اقا . موقعی که دادستان میگوید باین موضوع وارد نشوید یعنی لواط حلال است اقا حلال. وقتی که اقا سید علی در ماجرای سعید طوسی میگوید اینقدر کش ندهید یعنی لواط نه تنها حلال است بلکه اجر اخروی هم دارد. یعنی هداوند تبارک و تعالی شما را یک ضرب به بهشت میفرست .از امروز من فتوا میدهم لواط نه تنها ثواب دارد بلکه از مصادیق بارز کمک و مساعدت یه نیازمندان و علاقمندان باین ورزش سنتی و باستانی است. اگر میخواهی لال نمیری با صدای بلند بگو ای رهبر فرزانه .لواط بدیم ثوابه
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.