توهین زشت لیلی گلستان به شهناز تهرانی: فاحشه کثیف حق اظهار نظر و ورودبه جنبش پاک زن زندگی ازادی را نداری


خانوم لیلی گلستان به شهناز تهرانی گفته اند : «فاحشه کثیف» که حق اظهار نظر ندارد و نباید وارد جنبش پاک زن زندگی ازادی شود.

خانم گلستان سالها در فرانسه زندگی گرده ، برنده جایزه شوالیه ادبی فرانسه شده و یکی از چهره های ادبی و به ظاهر روشنفکر‌ جامعه ایران است که پدرش ابراهیم گلستان از کارگردانان به نام ایرانیست.
+319
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  no-more-silence - تهران، ایران

  لیلی گلستان عنوانین خودت رو به دیگران نسبت نده. شهناز تهرانی افتخار و سرمایه دوران طلایی بودن و خواهند موند
  80
  303
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  خفه تو .. کی‌ باشی‌ که راجب شهناز تهرانی‌ هنرمند نظر بدی. ایشان الان بیش از چهل و هفت هشت ساله که دارن با هنرشون دل مردم را شاد می‌کنن و با کار و زحمت و هنرش پول در میاره. آزارش به کی‌ رسیده؟ مثل هر ایرانی‌ دیگه حق نظر داره و نظرش محترمه. شما برو پاچه اون آخوندها و اختلاس گرا و دکل دزدرو بگیر اگه زورت میرسه.
  16
  287
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  تحصیلات و مدرک شعور و درک برای یک انسان نمی آورد . شعور و درک و انسانیت انتسابی است نه اکتسابی. حق رای به شخصیت انسانهاست یا به موجودیت آنها به عنوان یک فرد در جامعه. وقتی میگم نظام دموکراتیک یرای ایرانی جماعت زیاده و ظرفیتش را ندارند هی ایراد بگیرید باسوادهامون اینطور بی ظرفیت هستند .ایرانی ها از نظام دموکراسی فقط جنبه سو استفاده کردنش برای دور زدن قانون حمایت می کنند. در ایران اگه دموکراسی پیاده بشه باید سازمان‌های نظارتی بوجود بیاید برای مچ گیری
  23
  270
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خانم تهرانی زیاد ناراحت نشو چون به قول معروف کافر همه را به کیش پندارد و این افریطه خیال میکنه خودش و اربابانش فقط حق انتخاب و رای دارند.
  9
  257
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این چهره حال بهمزن ادبی ، با این توهینش تِر زد به جایزه ادبی شوالیه !! پتیاره خانوم تو رو چه به . زیاده خوری و ورود به این جنبش !؟ کی تو رو آدم حساب کرده که افتادی این وسط و واق واق میکنی ، پیرسگ خرفت !!؟
  9
  228
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  خانم تهرانی مردم ایران از شما بعنوان یک هنرمند یاد میکنن و لطفا بحرف اینجوراشخاص روانی و بی وجدان توجه نکنید.
  8
  138
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  با این جور حرف زدن نشون دادی که شعور و ادبت دقیقا در حد یک زنک فاطی کماندو لجاره هست. تو فکر میکنی همه مثل خودت صیغه شونده هستن؟
  7
  128
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  مرتبه و مقام شما بانوی زیبا و مهربان بمراتب باای ما مردم ثابت شده خانم تهرانی، وقت خودتون رو باای افرادی مثل این زن کوته فکر هدر ندید. وقتتون بخیر، با آرزوس پیروزی جنبش زن زندگی آزادی و سلامتی و شادی برای همه ایرانیان آزاده و موقر و با ادب مثل شما نه ابلهانی چون لیلی گلستان که القاب و کار خودش رو به بقیه نسبت میدهد.
  51
  120
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  پهلوون مفرد - کلن، آلمان

  تفاوت پاچه‌ورمالیدگی و کوته‌بینی و کج‌اندیشی لیلی گلستان با نقد فرهنگی و ادبیات اجتماعی بانو خانم شهناز تهرانی همین بس که نشانگر تربیت‌یافتگان جیره‌خوار در حکومت خون و جنون اسلامی با یک بانوی هنرمند و سرگردان در غربت هست که با متانت وافر، سعه صدر و کمال ادب پاسخ به هجویات برنده جایزه شوالیه ادبی فرانسه می‌دهد. میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است...
  5
  123
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  فاحشه تو و اون خانواده معلوم الحال ته. پدرت یک فاحشه سیاسی و از دو آخور نشخوار کن هست و پرونده خودت هم که برای همه روشنه. تو اگه خفه بمونی سنگین تری . مرگ بر خامنه ای مفعول بچه کش.
  51
  125
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  گول بازیهای اطلاعاتی رژیم رو نخورید چهار تا پیر هاف هافو حرکت و تمرکز مارا از هدف دور ندارند اون خانم به شهناز تهرانی توهین میکنه که حرکت جمعس ما درگیری خود بشه. ما یک هدف داریم رفتن ملاها، ما میلیونها جوان در ایران داریم که آزادی و زندگی با لذت عزت آنها آرزو و هدف بزرگ ماست برای این به اتحاد نیاز داریم و ۷۰ درصد راه را تا الان پیموده‌ایم. شاهزاده یک وسیله و هماهنگ کننده هستند در بدترین حالت پر قدرت تر از روح الله موسوی خمینی نخواهد شد.من در کلاب هاوس این حزب اللهی ‌ها شرکت میکنم ترس و تردید و شکاف ایدئولوژیک شدیدی میان آنها افتاده که غیر قابل ترمیم است. ریزش آنها هم اکنون حتی ساعتیست (اغراق نمیکنم) حتی بسیاری از ابله ترینهای آنها هم اعتراض خود را به بالا دستی ‌ها عیان میکنند و در شک هستند که در آینده معجزه‌ای رخ بدهد اینها را که گفتم به امام زمان و ولایت متصل کنید ببینید چه چالش فکری شدیدی دارند مغز هم که ندارند پس به نقطه ترس مطلق رسیده‌اند. ما در یکی از متحدترین دورانهای تاریخی خود بعنوان ملت قرار داریم. ما پیروزیم.
  18
  77
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  یک نکته یک فاحشه (بلانسبت خانم تهرانی) تنها ضررش به تن خود میرسد و حق مردم به گردنش نیست ولی یک آدم دارا با فکر کثیف به تعداد زیادی از مردم صدمه میزند و حق بسیاری از مردم بر گردنش است. اینها از دید آن به اصطلاح روشنفکران دوره ۵۷ هستند که همه یک شب شعر با محمود دولت آبادی میرفتند وقتی بیرون می آمدند بهترین الگوهایشان رفیق پل پوت، گل سرخی و جوزف استالین بود و از حقوق توده‌ها غم میخوردند شهر‌ها میگفتند و سیگارها دود میکردند و فاحشه ‌ها هم زنهای صدمه خورده و فقیر محسوب نمی شوند بلکه کثافتند که باید از رخسار جامعه پاک شوند! ( خوب دیگه در قطب دیگر مثل برادران ایدولوژیک ملاشون هستند). بهترین کار بی توجهی به اینهاست اینها توالت متعفن و بوگندو افکار خودشون هستند.
  18
  82
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا

  من طرفدار خانم شهناز تهرانی و فیلمهای ایشون نیستم اما فاحشه فکری لقب جمهوری وحشت و کسانیست که افکار و کردار کثیف خود را به بقیه نسبت میدهند. خانم تهرانی با متانت و وقار جواب این شولیه!!! را داد و واقعا برای این افراد هرزه فکر و لجن پراکن متاسفم. اینها همراه و وامدار فکری فرقه جنایتکار جمهوری فقر و ترسند.
  3
  99
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  لائیر - تل اویو، اسرائیل

  درود بر مردم سرزمین پدریم ایران. متاسفانه تعداد افرادی که از خون جوانان وطن امرار معاش می کنند کم نیستند افرادی مثل الهه شریف پور هیکس ها،فرخ نگهدار ها و آیت الله بی بی سی ها و . چه زیبا گفتند پیشینیان, این دغل دوستان که می‌بینید مگسانند گرد شیرینی . لیلی گلستان مدتهاست که یکی به نعل میزنه یکی به میخ. این خائنه به ملت و نشسته بر سفره رنگین شده از خونه بی گناهان روابط بسیار خوبی با اصلاح طلبان نظام فاسد و منحوس جمهوری کثیف اسلامی غیر ایرانی داره و بارها به ایران سفر کرده حق انتشارات داره و با هر روزنامه کثیفی که حاضر به پرداخت پول به این زن باشه مصاحبه میکنه از جمله روزنامه اعتماد که با گرفتن مبلغ ۷۵۰ دلار خود فروشی کرده. خوشبختانه افراد کثیفی مثل این جرسومه ها با به خطر افتادن منافعشان با رفتن نظام آخوندی شمشیر از رو بسته چهره زشت و کریه شون رو روز به روز بیشتر نمایان می کنن چون چیزی برای از دست دادن ندارند. و این باعث خوشحالی هست که ما این مزدوران به اصطلاح دوزاری و خود فروش (فاحشه)رو بهتر بشناسیم تا دوباره از چاله به چاه نیفتیم. زنده باد آزادی.
  6
  80
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  کافر۱۲ - لندن، یونان

  فدای دلت عزیزم به دل نگیر با دهن سگ دریا نجس نمیشه
  8
  88
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  لیلای صمد شما الماس هنرمندان ایرانی هستید توهین های یک کودک طویله رهبری باعث درخشش شما و سرافرازی ایران است من هنوز هم وقتی یاد گذشته می افتم فیلمهای صمد و شما را نگاه میکنم صمد و سامی لیلی و لیلا وووو - همیشه شاد باشید
  5
  94
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  گلستان یا هر احمقی دیگری غلط میکنن , به خانمهای که در زمانی خوش در خشیدن در سینما و هنر ایران مثل خانم شهناز تهرانی توهین کنن !
  5
  87
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان

  حالا بر فرض محال ایشون فاحشه، مگر یک فاحشه حق انتخاب نداره؟؟؟ مگر نه اینکه هر شهروند حق یک رای داره؟؟ ننگ بر آدم نماها ی خائن
  5
  71
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  abadannl - روتردام، هلند

  درود بر شما خانم شهناز تهرانی، با این پاسخ زیبا و با وقارتون. 🌷
  3
  60
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  لائیر - تل اویو، اسرائیل
  دوست عزیز همه مطالبت عالی و متین بود فقط یک انتقاد به مطلبت دارم اونجا که نوشتی مگسانند دور شیرینی رو باهاش مخالفم باید مینوشتی مگسانند دور تاپاله
  1
  26
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Azadi hame - تهران، ایران

  میخواهند با فحاشی به هر کی که دستشان میرسه ۰ سر مردم را گرم کنند تا ملت فکر انقلاب نباشند ۰ اینهم از حقه بازی ناپاک ها شاید نایاک۰۰
  2
  26
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  خانوم لیلی گلستان تکذیب کرده و کار سایبری های جمهوری اسلامی بوده. دوستان ایرانیان انگلستان لطفا تصییح کنید.
  17
  6
  یکشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  من بر حسب تربیت اجتماعی خود شخص هنر ناشناسی که فقط با اتکا اسم پدر خودش زندگی را میگذراند خانم لیلی گلستانه صدا میکنم.شما که ادعای زندگی در کانون هنری را دارید چگونه بخود جرات میدهی هنر مند شایسته و مورد تایید مردم ایران یعنی خانم شهناز تهرانی را یک فاحشه قلمداد کنی. ایا شما میزان و ترازویی برای سنجش فاحشه بودن را داری؟ایا میدانی انکسی که قابلیت پذیرش و ادامه زندگی با همسر خود را ندارد وبکمترین حروف الفبای زندگی اجتماعی اشنایی ندارد مسلما در استفاده از نام فاحشه بسیار اشتباه حرکت میکند .ایا میدانید فاحشه فقط بافراد تن فروش نمیگویند.و مسلما بهتر میدانید ان کسی که قادر بفهمیدن نزدیک ترین فرد زندگی خود یعنی پدر نمی باشد ان شخص هم یک نوع فاحشه است.خانم گلستانه مسلما شما از یک مقایسه زنانگی در رنج و عذاب هستید . شما خانم شهناز تهرانی که یک هنر مند مورد قبول و تایید مردم ایران است قادر بارزیابی منطقی نبوده و رنج و کمپلکس های درونی و شخصی خود را باین نازنین بانوی هنر مند ایرانی که به فتوای کامنت های کاربران بهترین ایام زندگی برای انها سپری نموده فاحشه قلمداد نمودی
  0
  15
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  خانم گلستانه:ایاانقدرشهامت داری که میزان محبوبیت خود و خانم شهناز تهرانی را در جامعه ایرانی را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید و نتیجه انرا باطلاع عموم برسانیذ .خانم گلستانه بنا باظهار خودتان میزان فحش و ناسزاهایی که مردم نثارتان کردند که شما ناچار به بستن صفحه اینستاگرام خود شده اید همین امر گواه بر نفرتی است که مردم از گفتار شما در رابطه با خانم شهناز تهرانی دارید. خانم گلستان. بستن صفحه اینستای شما بدلیل فحش های مردم این امر گواه بر نفرتی است که مردن از شما دارند. رفتار و کردار شخصی شما بحدی نفرت اور است که هیچ یک از نزدیک ترین افراد وابسته بشما حاضر بهچگونه ارتباط عاطفی با شما نیستند.خانم گلستان: ان کس که قادر بشناخت هنر و هنر مند نمیباشد بی جهت وقت مردم را تلف نموده و فقط از میزان اعتبار اطرافیان روزگار میگذرانید و نوشتار سخیف و بی ارزش شما دلیل بر عدم اگاهی و اطلاعات شما از عالم هنر و هنر مندان است.در پایان فراموش نکنیدکه بانو شهناز تهرانی هنر مند بارزش و اعتبار مردم ایران میباشد و از قدیم گفته اند من اگر خوبم و اگر بد تو برو خود را باش.شما هیچ بویی ازگلستان بودن نبرده ای خانم
  0
  14
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  منتظر الزرور . دانمارک. خانم گلستانه بی شهامت ترین فردی است که خود را در عالم هنر و هنر مند شناسی قالب کرده. ایشان تمام اظهاراتشان کذب محض و دروغ است و اگر بحرف های بی پایه ایشان خوب دقت کرده باشید این فرد مدعی میگوید دیگران از صفحه اینستاگرام ایشان سوی استفاده نموده و شیطانی کرده. اینگونه اظهارات بی پایه نشانگر مغز علیل و سبک ایشان میباشد. واظهارات نامبرده گواه بر عذم جسارت و شهامت اجتماعی وی میباشد. خوب دقت کنید یک زن مدعی با 80 سال گذران عمر هنوز ابتدایی ترین اصول اجتماعی را نیاموخته. خانم بی گلستان شهامت و جسارت خانم شهناز تهرانی را ندارد که برای پناهنده های ایرانی در ترکیه ان برنامه های شاد را تهیه میکند .اما خانم گلستانه نه تنها چنین تفکر انسانی را ندارد بلکه بهترین هنرمند جامعه ما را فاحشه فلمداد میکنند.واقعا چقدر زشت است که انسان دیگران را بمثابه خود قلمداد کند و نام خود را برروی ذیگری بگذارد
  0
  14
  دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.