احتمال محرومیت استقلال و پرسپولیس از میزبانی در ورزشگاه آزادی

 بازی دربی بین تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهرانرادیو فردا: عدم نصب تجهیزات کمک داور ویدئویی (VAR) در ورزشگاه آزادی تهران باعث عدم میزبانی این ورزشگاه از تیم‌های استقلال و پرسپولیس خواهد شد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، با اعلام این خبر گفت: «در صورت عدم نصب تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدئویی در ورزشگاه آزادی در آینده، بازی‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به ناچار در ورزشگاه‌های دیگر کشور که به این سیستم مجهزند برگزار خواهد شد».

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به این موضوع که نصب تجهیزات لازم برای راه‌اندازی سیستم کمک داور ویدئویی جزو الزامات فدراسیون فوتبال است، تاکید کرد: «پرسپولیس و استقلال با خیل عظیم هوادارانی که دارند نباید از سایر باشگاه‌ها که فعالانه در این زمینه اقدامات مرتبط را انجام داده‌اند عقب بیفتند».

مهدی تاج پیشتر از راه‌اندازی سیستم کمک داور ویدئویی در لیگ برتر فوتبال ایران خبر داده بود و در این رابطه روز یکشنبه ۲۵ دی جلسه‌ای با حضور معاونان وزارت ورزش، مدیران استقلال و پرسپولیس و رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی برگزار شد.

باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که پیشتر به‌دلیل عدم رعایت الزامات حرفه‌ای‌سازی کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال آسیا محروم شده بودند، حالا در آستانه از دست دادن ورزشگاه‌ آزادی برای میزبانی از بازی‌های لیگ برتر قرار گرفته‌اند.
+14
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.