قوه قضاییه جان باختن شادمان احمدی را تایید کرد: «خودزنی کرده بود»

قوه قضاییه ایران مرگ شادمان احمدی پس از بازداشت را تایید کرده اما شکنجه او را تکذیب کرده است.

میزان، خبرگزاری قوه قضاییه ایران، نوشته که بازداشت شادمان احمدی «با شکایت شاکی خصوصی» انجام شد.

این خبرگزاری نوشته که او «چندین بار اقدام به خودزنی خطرناک مانند کوبیدن سر به دیوار و بریدن گلو با شیشه کرده بود.»
در عین حال قوه قضاییه می‌گوید که «طبق گزارش اولیه پزشکی قانونی آثار ضربه ای که باعث فوت این فرد شده باشد و بتوان فوت را به آن نسبت داد در سر و بدن متوفی مشاهده نشده است.»

همچنین، قوه قضاییه شده گفته شادمان احمدی قبل از رسیدن به زندان درگذشته است.

فعالان مدنی و خبرنگاران کُرد می‌گویند شادمان احمدی یکی از معترضان بوده و در دهگلان پس از بازداشت به دست ماموران، در کلانتری و زیر شکنجه کشته شده است.
+2
رأی دهید
-89

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  ای شرم بر شما اژنبیها باد. بترسید از روز انتقام. با هر کدام از این جنایتها مرگ سختتری در انتظارتان مینشیند. شماها یک مرتبه کشته نخواهید شد بلکه هر ساعت تا لب مرز مردن میبریم و بازمیگردانیمتان. چنان شکنجه روحی در انتظارتان هست که حتی تصورش هم به مغز تان نمیرسد. اگر فکر میکنید که فرار میکنید تا به دست مردم نیفتید کور خوانده اید. ما در خیابان میمانیم تا پیکر پوسیده و تو خالی نظام کثیفتان را در هم بکوبیم. ما از مرگ ترس نداریم و به دنبال به هدف مشترک پایین کشیدن پیکر پوسیده و متعفن هستیم و ان هم نامش نظام کثیف جمهوری اسلامی که هیچ اثاری از انسانیت در ان پیدا نمیشود. مرگ بر خاندان خایه نه ای و دستمال به دستانش. برای سربلندی ایران از این خونها به دست دشمنان این اب و خاک کم ریخته نشده. ایران ما همه این دشمنان را نابود کرده و شما انگلها هم بزودی در فاضلاب تارخ ایران سرنگون خواهید شد.
  0
  39
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران

  دین را اعتقاد ملت با دروغ با ریا با تزویر با اختلاس با فساد با باند بازی با دزدی به گند کشیدید بسه دروغ گفتن بنده خدا را گرفتن بردن بازداشتش کردن توی بازداشتگاه میگن سرش را زده به دیوار با شیشه گلوی خودش را بردیده پشتش را خودش با دست خوارانده کبود شده بسه این بنده خدا اگر قصد خودکشی داشت خوب بیرون از بازداشتگاه اینکار را میکرد نه توی بازداشتگاه ؛ ۷۰۰ نفر ظرف این سه ما توسط شما کشته شدند یک نفر را گردن نگرفتید به جایش بابت یک بسیجی میخواهند ۵ - ۶ نفر را بکشند در دین خودشان میگوید اگر کسی را بکشی قصاص است بیچاره محسن شکارچی بابت تظاهرات به حق به جا برای آزادی عدالت بدون کشتن کسی بدون زدن آسیب جدی به کسی اعدام میشه این چه دینی هستش لحظه ای قانونش عوض میشه یعنی چه . بابا حیا کنید خجالت بکشید به واسطه همین ملت سال ۵۷‌ به قدرت رسیدید ارث پدرتان نبوده که دو دستی چسبیدید به قدرت .۳۰۰۰۰ نفر را سال ۵۷ اعدام کردند با یک سوال مسخره آیا سر موضع هستی میگفت آره برو بالای دار میگفت نه بیا بشو جاسوس ما این شد عدل این شد عدالت . چرا این جوانان را میکشید بخدا گر خدا را شماها قبول داشته باش
  0
  33
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  این یکی جدید بود پفیوزها، کوبیدن سر به دیوار و بریدن گلو با شیشه
  0
  36
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  اون اژه ای قالتاق و بقیه انگل های قوه قضاییه رو بدن دست من فقط یه ساعت. یه خودزنی میکنن که نمونه نداشته باشه.
  0
  19
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  این بی ناموسهای دارن یاد میدن ، زمانیکه رژیم سرنگون شد و هر کدام از ما به دست ملت هلاک شدیم ، شما نگید این جنایتکارای بیشرف رو کشتیمشون ، واسه مرگ هر کدام یه دلیل بیاورید ، خودکشی ، خودزنی ، استعمال بیش از حد مشروبات الکلی و مواد مخدر ، بیماری قلبی و صعب العلاج ، تصادف رانندگی ووو !! ولی ملت پس از هلاک کردن شما خبیثان ضدبشر و بی ناموس واقعیت رو خواهند گفت .
  0
  17
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  اخه زن خامنه ای و ریس قوه قضایی رو خر صلوات این چاخانا چیه فکردین مردم مثل طرفدارتون گاگولن
  0
  13
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی
  گور دستجمعی تونو مردم ایران امده کردن تو حاشیه شهرها و خودتون هم میدونین، از ترس هست که دست به این کارا میزنین. هزاران شادمان دیگه صف خواهند بست و ادامه خواهند داد این راه را و اینو هم میدونین. بی پدرا ما شما اخوندا و نوچه هاتونو .. مالاتون و اسلام را نمیخوایم. تاریخ مثله قانون جاذبه نیوتن میمونه، یه چیز هایی اثبات شده و حتمی هست و یکیش رفتن جمهوری اسلامیه، شما تو سراشیبی سقوط هستین و بد جوری ترسیدین، فکر نکن خون بی گناه پایمال میشه، به همتون قول میدم جوری کله پا شن امسال که سوراخ موش هم پیدا نکنن.
  0
  16
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ
  نه بابا کار دشمنه
  0
  13
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  خانواده شریف جنابعالی هم با خیار و بادمجان دعوا میکنند دائما 🤗
  1
  8
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.