تنها خواهر تنی خامنه‌ای با اعلام نفرت از او، دلیل قطع ارتباطش را با رهبر افشا کرد


همزمان با ادامه اعتراضات و اعتصابات سراسری در روز ۱۶ آذر، ماموران در دانشگاه تهران به خاطر سخنرانی ابراهیم رئیسی مانع از ورود دانشجویان به دانشگاه شدند و بدری خامنه‌ای، تنها خواهر تنی رهبر نامه تندی را علیه او منتشر کرد.
 
کلیپ جدیدی هم از اظهارات یک دانشجوی بی‌حجاب در  حضور علی‌رضا زاکانی منتشر شده که می‌گوید محمدرضا شاه شخصیت داشت که صدای مردم ایران را شنید.
 
بدری حسینی خامنه‌ای، خواهر آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، بر اساس نامه‌ای که پسرش در فرانسه منتشر کرده با انتقاد از «خلافت مستبدانه» علی خامنه‌ای برادرش، از او اعلام برائت کرده است.
 
بدری حسینی خامنه‌ای که مقیم ایران است، در نامه خود نوشته است «برادرم صدای مردم ایران را نمی‌شنود و به نادرستی صدای مزدوران و جیره خوارانش را صدای مردم ایران‌ می‌شمارد و آنچه برازنده خودش می‌باشد را به مردم غیور و ستمدیده ایران اطلاق می‌کند».
 
در این نامه که محمود مرادخانی فرزند او در حساب کاربری‌اش در توییتر منتشر کرده است، بدری حسینی خامنه‌ای نوشته: «من به عنوان وظیفه انسانی خود سالها پیش بارها و بارها صدای حق‌طلبی مردم را به گوش برادرم علی خامنه‌ای رساندم ولی پس از آنکه دیدم ‌گوش شنوایی ندارد و راه خمینی را در سرکوب و کشتار مردم‌ بی گناه ادامه می‌دهد با او قطع رابطه کردم.»
 
او ضمن حمایت از اعتراضات ضدحکومتی، خطاب به سپاه پاسداران نوشته «پاسداران و مزدوران علی خامنه‌ای باید هر چه زودتر اسلحه‌هایشان را زمین‌گذاشته و به مردم ‌بپیوندند قبل از آنکه خیلی دیر شود.»
 
بدری حسینی خامنه‌ای نوشته «باورم بر این است که رژیم جمهوری اسلامی خمینی و علی خامنه ای به جز درد و رنج و ظلم برای ایران و ایرانیان ارمغانی دیگر نداشته است.»
+185
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  وقتی باباش سید نبوده این سید شده و یه خواهر تنی داره، یعنی ننه اش هرز میپریده
  7
  46
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandogli - لندن، انگلستان
  ترس آنها ناشی از ترس بعد ا سرنگونی رژیم است . اما همانطور که ملاها سپاهی ها بسیجی ها به مردم رحم نکردند و خون مردم را مکیدند و مردم را در بدبختی فرو بردند نباید به اینها و تمام خانواده شان رحم کرد.
  3
  13
  جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.