نماینده همدان در مجلس: بی‌حجاب‌هایی که شال و روسری ندارند، بهایی هستند

احمدحسین فلاحی نماینده همدانسایت رویداد 24: احمدحسین فلاحی نماینده همدان می‌گوید آن دسته از بی‌حجاب‌هایی که حتی شال و روسری هم با خودشان ندارند، بهایی و جاسوس رژیم صهیونیستی هستند.

حجت السلام احمدحسین فلاحی نماینده همدان در مجلس یازدهم به رویداد۲۴ می‌گوید: کسانی که این روزها بی‌حجاب هستند، در گذشته هم به همین شکل بودند. آن بخشی از زنان که این روزها حتی شال و روسری هم همراهشان نمی‌آورند و بی‌حجاب هستند، متاسفانه از فرقه ضاله بهاییت هستند که سال‌هاست روی بحث کشف حجاب کار می‌کنند و نهادهای امنیتی باید حواسشان را جمع کنند چرا که این گروه بحث جاسوسی برای رژیم صهیونیستی را هم دارند. این‌ بی حجاب ها زنان مسلمان نیستند و از منظر قانون و مسائل امنیتی این موضوعات باید جدی‌تر گرفته شود و نهادهای امنیتی باید ورود کنند.

فلاحی با بیان اینکه برخی از این زنان هم جو زده هستند، می‌گوید: آنها فکر می‌کنند همه چیز تمام شده است و هرطور که بخواهند می‌توانند بگردند و در حال سوء استفاده از این فضا هستند، این افراد پیش از این اتفاقات هم تقیدی به حجاب نداشتند. شیوه برخورد با این افراد مشخص است و قانون ملاک است.
نماینده همدان: مطالبه حجاب اجباری خواست اکثریت جامعه است/ سلبریتی‌های مفت‌خور مردم را به اغتشاش دعوت کردند

این نماینده مجلس ادامه داد: وقتی جریان بهاییت می‌آید و مردم را تشویق به بی حجابی می‌کند و به آنها گل می‌دهد، طبیعتا بحث امنیتی است که باید با آن برخورد شود. بخش دیگر اما تحت تاثیر جو هستند که ملاک برخورد با اینها قانون باید ورود کند.

فلاحی با اشاره به اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال انجام اصلاحاتی در بحث حجاب است، گفت: مجلس و کمیسیون فرهنگی نیز به این موضوع ورود کرده است. دولت و دستگاه‌های قضایی هم باید نسبت به زیرمجموعه خودشان دقت داشته باشند چرا که بخشی از افراد بی‌حجاب در دستگاه‌های دولتی مشغول به کار هستند و طبق ضوابط با آنها برخورد شود.  مسئول رسیدگی به بی‌حجابی سوار موتور و ماشین و اماکن عمومی هم وزارت کشور است. اما در برخی مواقع سهل‌انگاری صورت می‌گیرد.

این نماینده مجلس با حمایت از قطع ارائه خدمات به زنان بی حجاب گفت: دیگر کشورها مگر چه کار می‌کنند؟ در همه کشورها ضوابط و قانون رعایت می‌شود که یکی از آنها محروم شدن از خدمات اجتماعی است.
+4
رأی دهید
-126

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  یک کلام هم بشنو از پِهِن مغزی از طویله مجلس !
  0
  26
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ارش یک دوست - تبریز، ایران

  اخه یکی نیست بگه، عَن اقا، حجاب چه ربطی به دین داره، بهایی چکار به روسری و حجاب داره، خیلی احمق هستی خداییش.
  0
  24
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  بله قمار باز هم بعد از باختش اگه نگه به چیزم اونجاش خنک نمیشه
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  اخه انگل اولا که بگو کی تو رو به عنوان نماینده مردم غیور همدان انتخاب کرده؟ دوما تهی مغز بدون وظیفه یک نماینده یعنی چی. سوما خودتو برای تیر چراغ برقی که وسط میدان همدان برات در نظر گرفته شده اماده کن.
  0
  21
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران
  آخوندهایی هم که عبا و عمامه دارند ک...........ی هستند. مرتیکه پفیوز دو سال با رای حداقلی یا زیر حداقلی رفتید تو طویله مجلس به جای اراجیف گفتن و لای پای هم خوابیدن دوزار کار کنید بی شرف ها دلار شده ۳۷۵۰۰ سکه شده ۱۷۷۰۰ بعد از یه تریبون مجلس یه دوزار حرف حساب در نمی یاد بخدا اون پشت میکروفون قالیباف بقیه ول معطل های مجلس داد بزنن نون خشکیه دمپایی پاره شورت سوراخ قاتل بروسلی آب حوض خیار شور میخریم و می فروشیم بیشتر اون طویله سود داره.
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.