افشای نقش مجتبی خامنه‌ای در حمایت از سرکوب؛ بازداشت ۱۱۵ نظامی به دلیل پیوستن به مردم


بررسی بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس برای فرمانده سپاه پاسداران، از نقش مجتبی خامنه ای‌ در حمایت از دستگاه سرکوب حکایت دارد. براساس این اسناد، ۱۱۵ نظامی به دلیل همراهی با خیزش انقلابی مردم ایران بازداشت شده‌اند.
 نقش مجتبی خامنه‌ای در جمهوری اسلامی و سرکوب اعتراضات
گفت‌وگو با محسن سازگارا؛نقش مجتبی خامنه‌ای در جمهوری اسلامی و سرکوب اعتراضات و امکان دخالت روسیه در سرکوب‌ خیزش انقلابی علیه نظام ایران.
+127
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  این مجتبی بهتر رو ولیعهدی پسرش برای انگلستان کار کنه . با توجه به اینکه برای تولیدش از اسپرم انگلیسی استفاده شده امکانش بیشتر از اینه که خودش رهبر بشه.
  3
  80
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  چند روز پیش اینجا گفتم هرکه از سیستم ریزش کرد بپذیرید آنقدر منفی برخورد شد ولی این واقعیت است نه تخیلات شما از آنور آب یا پشت اینترنت. الان رژیم در خود بدنه سپاه دشمنان خونی و قسم خورده بسیار دارد اگر یک درجه دار معمولی سپاهی در یک شهر کوچک مثلا در غرب کشور باشید آنقدر از فقر خانواده و دوستان خود رنج میبرید که پایانی ندارد. بسیاری از جوانان پس از این انقلاب کشته شدند. خود را در آن شهر کوچک بعنوان یک سپاهی فرض کنید و ببینید مردم و قوم و خویش با شما، زن و بچه شما، چگونه برخورد می کنند، زندگی برای شما مانند جهنم است. دو حالت دارید یا برای رژیم بمیرید و رابطه خود را با همه قطع کنید (که ممکن نیست) و به مزایای رژیم فکر کنید که با فساد در دستگاه مزایای شما چندان هم خوب نیست یا اینکه ضد رژیم باشید و در اولین فرصت به آن نارو بزنید.
  2
  33
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  این که از اول این حرام لقمه عقده ای خواجه تمام نقش سرکوب مردم ازادیخواه ایران رو داشته هیچ شکی در کار نبوده. اخه کسی نیست به این حرام لقمه بگه تو که حتی عرضه یک بچه درست کردن نداری و حتی میلیونها پوند در لندن نتونست گره کارت رو باز کنه و عاقبا یک تخم انگلیسی برات کاشتن تقصیر مردم ازادیخواه ایران نیست. برو سراغ اون پدر بی همه چیزت که تخم انگلی مثل تو را کاشت. فقط وجودشو داسته باش بمون تا بیایم از اون سوراخت بکشیمت بیرون اول اون ساخته دست انگلیس رو جلو چشمات به سزای اعمالش برسونیم تا گوشه ای از درد مردم رو بفهمی و بعد خودت به سزای اعمالت برسونیم. فکر نکن که اعدامت میکنیم و تموم میشه نه بلایی که به سرت ما مردم خواهیم اورد بیش از اینها میباشد. گرچه اگر هم فرار کنی ارتش ملی ایران همه جوره اخبارهاتو دارن که کجاها برای خودت زندگی سازی کردی و به موقع خدمتت خواهیم رسید. مرگ بر خاندان اندان خاینه ای پاینده باد ایرات و ایرانی ما در خیابان میمانیم!!
  2
  33
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  بیخود نیست جوانان شعار میدن: "از مجتبی بیزاریم, فردا ....... میذاریم.
  2
  35
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  اسرار زرسالاران - مونیخ ، آلمان
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  این مقاله در مورد فساد سیستمیک یک دولت توسط سندیکاهای جنایت سازمان یافته است. برای کتاب 2011 درباره روسیه، به دولت مافیا (کتاب) مراجعه کنید. برای معنای بیشتر که در لغت به معنای "حکومت توسط دزدان" است، به کلپتوکراسی مراجعه کنید. در سیاست، دولت مافیایی یک سیستم دولتی است که در آن دولت با جرایم سازمان‌یافته تا حدی گره خورده است که مقامات دولتی، پلیس و/یا ارتش بخشی از شرکت‌های جنایی شدند. به گفته دیپلمات های آمریکایی، عبارت "دولت مافیایی" توسط الکساندر لیتویننکو ابداع شد.Mafia state / دیمیتری مدودف نوه تزار نیکلاس/ سقوط هواپیمای ریاست جمهوری لهستان در آوریل 2010 در نزدیکی اسمولنسک جعلی و صحنه سازی بود و کادر ورزیده روسی - لهستانی در رقابت با غرب جهت راه اندازی بهار عربی نامرئی گشتند. پوتین از نوادگان راسپوتین است و تزارهای انوسی رومانو و پادشاه آلمان و ملکه انگلیس( خویشاوندان خونتبار) خود انقلاب اکتبر را سازمان دادند.
  1
  0
  یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.