پدر کیان پیرفلک برای مداوا به تهران منتقل شد

پدر کیان پیرفلک، کودکی که در ایذه به ضرب گلوله کشته شد، برای مداوا به تهران منتقل شده است.

آقای پیرفلک به همراه خانواده در خودروی شخصی بود که به سمت آنها تیراندازی شد.

حکومت می‌گوید رویداد ایذه یک اتفاق «تروریستی» بوده، اما مادر کیان پیرفلک گفته این ماموران حکومتی بودند که خودروی آنها را به رگبار بستند.

خبرگزاری ایرنا به نقل از جواد شریعتی، مدیر داخلی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی گلستان اهواز خبر داده است که میثم پیرفلک با توجه به وضعیتش و به درخواست خانواده‌اش برای ادامه روند درمانش به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد.
میثم پیرفلک، پدر کیان پیرفلک که همزمان با کشته شدن پسرش در جریان اعتراضات در ایذه، به دلیل جراحات ناشی از اصابت گلوله به شدت زخمی شده بود.

پیش از این به تاریخ هفتم آذر رئیس بیمارستان گلستان اهواز از انتقال او به «آی‌سی‌یو به دلیل التهاب و عفونت» خبر داده بود.
 
یش از این دکتر داوود شلیل احمدی رییس بیمارستان گلستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی میثم پیرفلک(پدر کیان پیرفلک)، بیان کرده بود که وی از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در بخش مگا آی سی یو ۲ بیمارستان گلستان بستری است.
 
رییس مرکز درمانی گلستان همچنین گفته بود که عمل‌های اصلی این بیمار که شامل عمل جراحی عروق و جراحی اعصاب بود در روزهای قبل انجام شده است، ولی به خاطر حجم آسیب ناشی از اصابت گلوله به بافت‌ها و استخوان‌ها، این بافت‌ها تخریب شده و موجب التهاب و عفونت در بیمار شدند.
 
احمدی ادامه داد: به همین دلیل ۲ بار و در روزهای پنجشنبه سوم و شنبه پنجم آبان‌ ۱۴۰۱ در اتاق عمل، بررسی مجددی از لحاظ وجود عفونت در محدوده شکم انجام شد که خوشبختانه بیمار عفونت شکمی نداشت و فقط بافت‌ها و استخوان‌های تخریب شده دچار عفونت شده بودند.

کیان پیرفلک کودک ده ساله اهل ایذه شبانگاه ۲۵آبان در حالیکه با مادر، پدر و برادر خردسالش در خوردرو و در حال بازگشت به خانه بودند هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. کشته شدن او واکنش‌های گسترده در داخل ایران و در سطح جهان به دنبال داشت
+48
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.