خانه‌باغ خانوادگی الناز رکابی، سنگ‌نورد، به دست افراد ناشناس تخریب شد

 الناز رکابی از زمانی که بدون حجاب در مسابقات بین‌المللی شرکت کرد، مورد غضب حاکمیت قرار گرفتداود رکابی، برادر الناز رکابی، سنگ‌نوردی که بدون حجاب در مسابقات بین‌المللی کره جنوبی شرکت کرد، از تخریب خانه‌باغ خانوادگی آنها خبر داده است.

داود رکابی با انتشار عکسی از این اقدام این پرسش را مطرح کرده که «عدالت کجایی» و نوشت: «ما که نگفتیم سایزش چنده و رنگش بی‌ریخته، زندگی به تن ما فری‌سایزه، هر چه داد پوشیدیم، غم بود، خنده بود، تلخ بود، زهر بود.»

بر روی ویدئویی که تخریب این ملک ۳۰ متری خانوادگی را نشان می‌دهد، گفته می‌شود که افرادی که هویت آنها مشخص نبوده، با خشونت و پاشیدن اسپری فلفل، این خانه‌باغ را تخریب کرده‌اند.
الناز رکابی در رقابت‌های آسیایی صخره‌نوردی در کره جنوبی بدون حجاب اجباری شرکت کرد که این موضوع بسیار خبرساز شد و کاربران شبکه‌های اجتماعی از این اقدام او استقبال کردند.

اما این اقدام خانم رکابی برای او پیامدهای امنیتی به دنبال داشت و زمانی که این ورزشکار در میان استقبال گسترده هوادارانش به ایران بازگشت، تحت فشارهای حکومتی ناچار شد مقابل دوربین به خبرنگار صداوسیمای جمهوری اسلامی بگوید که حضورش بدون روسری در مسابقات سنگ‌نوردی «اتفاقی سهوی» بوده است.

در روزهای اخیر و پس از انتشار شماری از بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس برای فرمانده سپاه پاسداران، مشخص شد، بر اساس یکی از این بولتن‌ها، بیش از ۹۰ درصد از ۳۰ میلیون نفری که صفحه اینستاگرام خانم رکابی را دیده‌اند از «کشف حجاب» او حمایت کرده‌اند
+147
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  باز هم کسی هست که بگه این بیشرفها با طالبان و داعش فرقی دارند؟
  2
  53
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اشکال نداره بجاش یه بهتر و بزرگتر میسازی. همین ثابت میکنه اخوند از سایه خودش هم میترسه
  1
  48
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  chris.it.dude - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  الناز رکابی باید به خودش افتخار کنه که خامنه ای و نوچه های لاتش تا این حد ازش میترسن.
  1
  26
  جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.