از کردستان تا سیستان؛ جشن شکست تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران


شامگاه سه‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ بعد از شکست تیم فوتبال جمهوری اسلامی مقابل آمریکا و حذف از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر، شهروندان ایرانی در استان‌های مختلف و سراسر ایران تا بامداد چهارشنبه در خیابان‌ها به ابراز خوشحالی از این باخت و اعتراض علیه جمهوری اسلامی مشغول بودند.
 
+30
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  این جشن شکست تیم جمهوری اسلامیه و نه تیم ایران.در این شادی شریکیم.این صحنه ها که برای اولین بار در تاریخ ایران و شاید حتی جهان اتفاق میفته،مشت محکمی تو دهن اینهاست که فکر میکنند اینبار هم ماجرا خاموش میشه و میتونند همچنان به اشغال ایران ادامه بدهند.
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  این تیتر خبر را واقعا دست مریزاد خوب انتخاب کردید. از کردستان تا سیستان را تاکید کردید . درست در جایی که تجزیه طلب ها تکفیری ها و وهابی نمایندگان زیادی را به انجا فرستادن. و لی زیاد طول نمیکیشه که به این تکفیری ها وهابی ها و اسراییلی ها یه حال مشتی بهشون میدیم. مولا علی یارو نگهدارمون
  7
  0
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران
  ضحاکیان - ملایر ، ایران
  آخه روغن بنفشه شماها که دست هرچی تکفیری تکبیری تکتیری تک......ری را از پشت بستید دزدی اختلاس فساد.....و ........ علی ماشاالله تو دیگه چی میگی فساد این سیستم در هر زمینه تو گینس هم جا نمیشه ثبت بشه بابا ول کن پرچم سعید طوسی را .
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.