واکنش روزنامه کیهان به شکست ایران از آمریکا

سایت رویداد 24:  روزنامه کیهان در شماره امروز خود به شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا واکنش نشان داد.

روزنامه کیهان در بازی ایران مقابل انگلستان، بازیکنان تیم ملی را «بی‌غیرت» خوانده بود و بعد از بازی ولز، آنها را «غیرتمند» توصیف کرده بود، حالا در عکس اصلی صفحه یک خود در تاریخ چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ به بازی ایران و آمریکا و شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا واکنش نشان داده است.

این روزنامه نوشته تیم ملی ایران علیرغم شایستگی از صعود به مرحله بعد باز ماند. در ادامه گزارش کیهان آمده است که «ایران در حالی آخرین بازی خود در جام جهانی قطر را به آمریکا واگذار کرد که در یک بازی پایاپای و نزدیک تا آخرین لحظات جنگید. با این همه توجه به این نکته لازم است که تیم ملی کشورمان در ناجوانمردانه‌ترین حالت و در طول برگزاری مسابقات و حتی قبل از آن زیر شدیدترین فشار‌های روحی و روانی بود؛ فشار‌هایی که به طرق مختلف از جانب دشمنان تابلودار و همیشگی و مزدوران داخلی و خارجی به تیم وارد می‌شد، اما تیم ملی فوتبال با میهن‌پرستی خود باعث شد که تیر تمامی آن‌ها به سنگ بخورد. مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نشان دادند با روحیه میهن‌پرستی و ایستادگی در برابر خواسته دشمنان ایران می‌توان پیروز تاریخ بود.»
+1
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  پسر بختیاری - هنگ کنگ، هنگ کنگ

  بچه های تیم، الان متوجه شدید؟ حتی اینها هم براتون ارزشی قائل نیستند، براحتی میزارنتون کنار ‌ همه جوره باختید همه چیز رو باختید.
  0
  38
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  شریعتمداری اوسکول شیره ائی یه لیوان شاش شتر تگری بزن خنک شی تا از سوزش ماتحتت کم کنه .
  0
  33
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.