مادر عرشیا امام‌قلی‌زاده بر سر مزار پسرش: نبین پرپر میزنم، بهت افتخار می‌کنم

الناز ابدالی، مادر عرشیا امام‌قلی‌زاده نوجوان ۱۵ ساله‌ای که چند روز بعد از آزادی از زندان خودکشی کرد، بر سر مزار پسرش او را قهرمان خطاب کرد و گفت: «تو کسی نبودی که خودت را بکشی، آنها چه بلای به سرت آوردند؟»

یک منبع نزدیک به خانواده عرشیا گفته است که نیروهای امنیتی او را در پی شناسایی شماره پلاک خودرویی که برای عمامه‌پرانی استفاده کرده بود، دستگیر کردند و قبل از آزادی با قید وثیقه ۱۰ روز او را در زندان نوجوانان تبریز نگه داشتند.

این منبع به بی‌بی‌سی اطلاع داده که عرشیا پس از آزادی گفته است که در زمان بازداشت «هر شب به ما قرص می‌دادند که بخوابیم. شکنجه‌مان دادند. جفت پاهایم را با باتوم زدند.
+65
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران
  قسم به خون پاکش و به غیرت پاکش، ورق برگرده، بلایی به سر حکومتیها بیاوریم که از بدنیا آمدن خودشان و ناموسشان پشیمان بشوند و هر ثانیه هزاران هزار بار آرزوی مرگشان را کنند، بلایی به سرشان بیاوریم که به مرگ راضی باشند. بترسید به آزادی و ایمان و اراده قسم که بلایی به سرتان بیاوریم مه تا بحال جنایتی مثل آن انجام نشده باشد، حد اقل من نویسنده، بلایی به شر آخوند یا حکومتی ببینم و بشناسم میآورم که وقتی کسی از خانواده های داغدار شنید، داغش از یادش برود و آرامًشبگیرد. ننگتان باد حکومتیان، ننگتان باد ضحاکیان. شماها کاری کردید که هیچوقت هیچکس به ضمانت بخششتان در نیاید.
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۱
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  تف به شرف نداشتتون این خط اینم نشون چوبشو میخورید پوفیوزا
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.