روایت زن ایرانی بازداشت شده در ورزشگاه از همکاری پلیس قطر با جمهوری اسلامی

 جمعی از تماشاگران ایرانی مخالف جمهوری اسلامی در قطرصدای آمریکا:متیو والر، مشاور بخش حقوق بشر فیفا، در پاسخ به پرسش خبرنگار بخش فارسی صدای آمریکا درباره برخورد خشونت‌آمیز پلیس قطر با تماشاگران ایرانی مخالف جمهوری اسلامی گفت آنها می‌توانند رفتارهای توهین‌آمیز را گزارش کنند.

در روزهای گذشته، گزارش‌های زیادی درباره بدرفتاری پلیس قطر با تماشاگران ایرانی مخالف جمهوری اسلامی و به‌ویژه جلوگیری از آوردن نمادهای ایرانی از جمله پرچم شیر و خورشید به داخل ورزشگاه‌ها منتشر شده است.
روایت زن ایرانی بازداشت شده در ورزشگاه از همکاری پلیس قطر با جمهوری اسلامیبه گفته متیو والر، در تارنمای رسمی فیفا صفحه‌ای برای گزارش بدرفتاری‌ها با تماشاگران وجود دارد.

در این صفحه آمده است که فیفا طبق ماده ٣ اساسنامه‌اش، متعهد به اصول کرامت غریزی و حقوق برابر همگان است و از تمام کسانی که اطلاعی درباره نقض این تعهد و سیاست حقوق بشری فیفا دارند، می‌خواهد در اسرع وقت آن را به فیفا گزارش دهند.

خبرنگار بخش فارسی صدای آمریکا همچنین از پلیس قطر درباره گزارش‌های مربوط به بدرفتاری با تماشاگران ایرانی درخواست اظهار نظر کرده، اما تا زمان تنظیم این گزارش پاسخی دریافت نکرده است.
+40
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  قطر گند زد با این سیاست کثیفش. از اولش با تقلب الان هم که شده نوکر ایران.عرب کره ماه هم که بره ذات کثیفش را نشون میده و اونجا را هم به گند میکشند.
  6
  33
  یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.