وقتی رئیسی در خالی بندی جا پای احمدی نژاد می گذارد


رئیسی: رییس جمهور یکی از کشورها زمانی که پیشرفت‌های ما را دید، سفر خود را یک روز دیگر تمدید کرد تا از پیشرفت‌ها و نواوری‌های ما بیشتر بازدید کند.
 
رئیسی در اظهاراتی عجیب که سابقا مشابه آن از احمدی‌نژاد در زمان ریاست جمهوری‌اش شنیده شده بود، گفت: رئیس جمهور یکی از کشورها زمانی که پیشرفت‌های ما را دید، سفر خود را یک روز دیگر تمدید کرد تا از پیشرفت‌ها و نوآوری‌های ما بیشتر بازدید کند.
+59
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این بیشرفها یه روده راست تو شکم واموندشون نیست ، صبح که چشای کور شدشونو از خواب باز میکنن ، یکدم دروغ میگن تا شب که کپه مرگ بذارن !!
  1
  84
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  حال آدم از صداش لباسش وجودش و دینش به هم میخوره. هر وقت در اون خلا را باز میکنی بو گندش خفموون میکنه. آخرین رییس جمهور این رژیم کثیف عربی
  0
  86
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  میبردیش دریاچه های خشک شده جنگلهای سوخته بیابانهای نشست کرده، هوای آلوده، کودکان کار، مردم فقیر و کارتن خواب، کارگران حقوق نگرفته، بازنشستگان درمانده، کارخانه های ورشکسته، اقتصاد خراب و تورم روز افزون، معتادان مواد مخدر، زنان تن فروش، آخوندهای شکم گنده را هم نشانشان میدادی تا از تعجب غش کنند که یک مملکت ثروتمند چقدر بدبخته
  0
  38
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  100Haloo - تهران، ایران

  بگو احمق، اینها هستند،. بگو د.ی.و.ث، اینها هستند، . بگو م.ا.د.ر. هر جائی، اینها هستند، . بگو فاحشه فکری، اینها هستند، . بگو مفعول، اینها هستند، . هر چی لغت بد به اینها، هر چی صفت بد به اینها بدی، هستند، اما، اما یه چیز هیچوقت نمیشوند و نیستند و نخواهند شد، و آنهم آدم، اینها نه آدم بودند نه هستند و نه میشوند. کسی که مادرش شهر نةئیدبةده، والله از اینها بهتره، بالله از اینها سر تره.
  0
  33
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  somebody - ونکوور، کانادا

  اونجا باید سقف محکمی داشته باشه که خراب نشد با این همه دروغ !!
  0
  28
  شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.