نماینده مجلس: سلبریتی‌ها به خاطر نظام جایگاه پیدا کردند،اگرنه کسی حرفشان را پشم حساب نمی‌کرد

اردشیر مطهری نژاد نماینده گرمسارمی‌گوید: بعضی از سلبریتی‌ها که پولشان را در خرید ملک، زمین، ویلا، برج‌سازی، ماشین و غیره برده‌اند از کجا بوده است؟ خدا وکیلی برخی از این‌ها چوب نداشتند به سگ بزنند. سایت رویداد 24: اردشیر مطهری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس می‌گوید: سلبریتی‌ها به خاطر نظام جایگاه پیدا کردند و قبل از اینکه سلبریتی شوند، واقعاً چه جایگاهی داشتند و کسی حرف آن‌ها را پشم حساب می‌کرد؟

اردشیر مطهری نماینده گرمسار به رویداد۲۴ می‌گوید: ما از کسانی که چهره می‌شوند و بالاخره در این مملکت اعتبار کسب می‌کنند، توقع داریم. یعنی با عنایتی که نظام و مردم دارند به جایگاه‌هایی می‌رسند که تقریباً جوان‌های ما خیلی از این رفتارها، اعمال و تیپ این افراد را به عنوان الگو برداشت می‌کنند و این افراد دیگر متعلق به خودشان نیستند و باید آن‌ها را متعلق به مردم و نظام دانست، پس انتظار است که آن‌ها بهترین الگو باشند، نه از نظر مالی و جایگاهی، بلکه از لحاظ تیپی، اخلاقی، یعنی جوان‌های ما دوست داشته باشند، جای این عزیزان باشند.

او می‌گوید: امروز در برابر ایران، دشمنانی مثل اسراییل، عربستان، شبکه ایران اینترنشنال و خیلی جا‌های دیگر وجود دارند که عملاً مقابل ما صف‌آرایی کردند. پس همه ما برای مقابله با این دشمنان، به جهت حفظ کشور، دستاورد‌های شهدا و انقلاب مسئولیم.
سلبریتی‌ها باید مسیر سردار سلیمانی را ادامه دهند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس می‌گوید: امروز کسی حق ندارد با مسائل ملی، شخصی رفتار کند. اگر اختلاف‌نظر هم داریم در جایگاه ملی باید مشق و رسالت‌مان در رابطه با کشور، استقلال‌مان و مقاومت‌مان مثل سردار سلیمانی باشد که این موضوع در تشییع پیکر او با حضور ۲۵ میلیون ایرانی، به همگان ثابت شد.

مطهری می‌گوید: امروز سلبریتی‌های ما باید مسیر حاج قاسم را ادامه دهند. یعنی باید دلسوز مردم و نظام باشند. امروز جبهه جنگ تغییر کرده است، به عبارتی زمین و زمان آن متغیر است.

بستن مچ‌بند مشکی توسط ورزشکاران می‌تواند به خاطر حادثه شاهچراغ باشد
این چهره اصولگرا می‌گوید: اینکه برخی ورزشکاران، مچ‌بند مشکی به دست بستند یا شادی پس از موفقیت نکردند، می‌تواند به خاطر حادثه شاهچراغ هم باشد. باید خوشبین باشیم، یعنی ما هم باید بهره‌برداری مثبت خودمان را از رفتار این ورزشکاران داشته باشیم. از طرفی، دشمن می‌خواهد بهره‌برداری منفی خودش را بکند. یا مثلاً اینکه می‌گویند بازیکنان تیم ملی سرود ملی را نخواندند، من که نگاه کردم دیدم یک خط درمیان بازیکنان، سرود را خواندند، پس ما باید بیاییم و این موضوع را پررنگ کنیم.
سلبریتی‌ها به خاطر نظام جایگاه پیدا کردند، اگرنه کسی حرف آنها را پشم حساب نمی‌کرد
وی می‌گوید: سلبریتی‌ها در این نظام و به واسطه این مردم به اوج رسیدند و همه چیز آن‌ها برای نظام و مردم است. آبان سال ۹۸ مگر کشور مشکل نداشت، چرا آن موقع پای کار نیامدند؟ مگر جنگ نداشتیم، چرا آن زمان پای کار نیامدند؟ این سلبریتی، چطور آمده و رشد کرده است؟ سلبریتی‌ها به خاطر نظام جایگاه پیدا کردند و قبل از اینکه سلبریتی شوند، واقعاً چه جایگاهی داشتند و کسی حرف آن‌ها را پشم حساب می‌کرد؟ اینکه این‌ها آمدند و رشد کردند در این نظام بوده نه ابتکار خودشان. بالاخره این افراد انتخاب شدند و از خیلی از فیلتر‌ها رد شدند.

مطهری می‌گوید: آن سلبریتی که بچه‌اش را گذاشته در فلان دبیرستان یا کالج انگلستان، پولی که به آن کالج می‌دهد، معادل هزینه ۱۰ روستای سیستان و بلوچستان است. حالا باید پرسید این سلبریتی‌ها الان شدند، دلسوز کشور و مردم؟ برای همین باید هوشمند باشند و گول نخورند، چون صهیونیست، پشت این ماجرا‌ها است و یا عربستان ۲۴ ساعته به وسیله شبکه‌های معاندش، پای کار هست.
برخی از سلبریتی‌ها چوب نداشتند به سگ بزنند
نماینده گرمسار می‌گوید: بعضی از سلبریتی‌ها که پولشان را در خرید ملک، زمین، ویلا، برج‌سازی، ماشین و غیره برده‌اند از کجا بوده است؟ خدا وکیلی برخی از این‌ها چوب نداشتند به سگ بزنند.

او می‌گوید: ورزشکاری که نماینده ملت ایران است، نمی‌تواند رفتار فردی با موضوع داشته باشد، چون آن‌ها متعلق به نظام ایران هستند. اگر قرار باشد اعتبارشان، جایگاه و پول زیاد را از نظام و مردم کسب کنند و بعد یک دفعه یادشان بیاید در ایران اشباع شده‌اند و باید در جهان مطرح شوند و باج خود را بگیرند، بی‌انصافی و بی‌عدالتی است. ما حق غفلت و خیانت به نظام را در این جنگی که راه افتاده، نداریم.
خاک بر سر وزارت ورزش کند که این افراد را برای مسابقات برگزیدند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس می‌گوید: اینکه سرود ملی را نخوانند یک غفلت است و باید ورزشکار روی به خواندن سرود ملی بیاورد. خاک بر سر وزارت ورزشی کنند که مسئولانی را در کار قرار داده که این افراد را برای مسابقات، برگزیدند. دشمنان نظام هم دارند این افراد را تحریک می‌کنند و طوری خبررسانی دارند که انگار فردا صبح کار نظام تمام است. اکنون در نخواندن سرود تیم ملی باید یقه آن‌هایی را گرفت که این افراد را انتخاب کردند. ما این همه آدم و حتی افراد بهتر از این‌هایی که اعزام‌شده را داریم، چرا مسئولان در انتخاب‌شان دقت نمی‌کنند؟

مطهری می‌گوید: اکنون که این اتفاقات افتاده باید تمام زوایای کار بررسی شود، یعنی بیاییم بگوییم چه کسانی این افراد را انتخاب کردند؟ بعد بررسی و طرح سوال از وزیر ورزش و جوانان شود. اکنون خیلی دل مردم به درد آمده و آقای وزیر باید بیاید شفاف‌سازی کند. مردم از این رویکرد، گلایه‌مند هستند و به خود من مراجعه کردند. پرچم ما، نماد اقتدار، هویت و عظمت ما است و سرود ایران هم، نمادی از عزت و اقتدار ما است، برای همین کسی حق ندارد به آن، خدشه وارد کند.

وی می‌گوید: در کشور ترکیه، پرچم را روی سرشان می‌گذارند و دور می‌زنند، اما برخی از این آقایان، امر به آن‌ها مشتبه شده است که چنین رویکرد‌های غیراخلاقی را انجام می‌دهند. برخی از همین‌ها به لطف نظام به امکانات و جایگاه رسیدند و پول‌شان از پارو بالا می‌رود، حالا دنبال فرار از پرداخت مالیات هستند و می‌خواهند به واسطه اسم‌شان از خیلی از مسئولیت‌ها فرار کنند.
+12
رأی دهید
-191

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شما رو بگو که از اول هم کسی پشم حسابتون نمیکرد. چه با نظام چه بی نظام
  0
  42
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  amonbede - تهران، ایران

  یعنی اگه یه حکومت و نظام دیگه ایی بود سلبریتی وجود نداشت ؟؟
  1
  32
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو مفتخور بخاطر چی یا کی جایگاه پیدا کردی؟ فکر کنم خوب میلیسی مثل بعضی از سلبریدی ها
  1
  39
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  مگه حرف های رهبر مفعولت رو پشم حساب میکنن؟
  1
  40
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  malek khorshid - روتردام، هلند

  یکی نیست به این بی‌شرف بگه که اگر این نظام کثیف نبود، تو گوسفند میتونستی نماینده مجلس بشی!!؟؟!! نهایت شاید ابدارچی یه شرکتی یا اداره‌ای میشدی. در ضمن چرا باید در این نظام مثلا اسلامی‌تون، بچه یه سلبزیتی دوزاری بره خارج از کشور تحصیل کنه و خرج تحصیلش هم برابر با خرج بیست تا روستا باشه! واقعا باید بزنی تو سرت که این نظام کثیف باعث اینهمه نابرابری و تبعیض بوده است. شماها اینقدر احمقید که حتی نمی‌دونی داری چی میگی. بزودی مرده و زنده‌تون رو میاریم جلوی چشماتون، مزدور.
  1
  31
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  تو هم بیشرف اگر نظام نبود سیب‌زمینی فروش هم نبودی
  1
  32
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  توپ تانک فشفشه به قیافت بیشتر میخوره
  1
  29
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  یکی از بی شرف ترین نمایندگان تاریخ مجلس همین اردشیر مطهری هست ، وی سال ها در کمیته های انقلاب اسلامی شغلش دستگیری جوانان و انجام همین کارهایی که امروز مزدوران رژیم با جوانان می کنند بود. هم چنین برای چندین سال هم رئیس گشت های پلیس تهران بود و عقده عجیبی در دستگیری و سرکوب و بگیر و ببند دارد که تمامی ندارد. چند وقت پیش هم به خاطر سواستفاده از کانال تلگرامی به حبس قطعی محکوم شد که با پادرمیانی قالیباف اجرای حبس را برایش معلق کردند و زندان نرفت . امروز هم چنان ذات کثیفش را به نمایش می گذارد و خوش خدمتی می کند. فردای حساب و کتاب نزدیک است مزدور.
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  تو اصلا ذاتت پشمه، بی بته. فقط میگم، درختان پهلوی!!!
  0
  23
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه
  اره تو ترکیه ورزشکاران پرچم ملی شون رو میگیرن رو سرشون و دور استادیوم میدوند ولی این پرچم خرچنگ نشان پرچم ملی ما نیست کمی صبر کن بزودی تمام ورزشکاران ایرانی چه زن و چه مرد با افتخار پرچم شیر و‌خورشید رو سرشون میگیرن و با خواندن سرود ای ایران دور تمام میدانهای ورزشی میدوند و افتخار میکنن
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Dubaian - دبی، امارات متحده عربی
  فقط باید تاسف خورد برای مملکتی بنام ایران با سالها تمدن و فرهنگ که توئه بی شرف نماینده مجلسش باشی. کدوم نماینده و در کدام پارلمان در کشورهای اروپایی یک نماینده با چنین ادبیاتی با مردم صحبت میکنه؟؟!!
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.