افشای هویت تیم عملیات ترور علیه روزنامه‌نگاران و کارمندان ایران اینترنشنال


ایران اینترنشنال به اطلاعاتی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد مسوولیت عملیات ترور روزنامه‌نگاران و کارمندان ایران اینترنشنال، برعهده همان گروهی است که چند ماه پیش یک علمیات تروریستی ناموفق در خاک اروپا انجام داد.
 
+78
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  تک تک این حـ... ها به سزای اعملشون خواهند رسید . روزی که رهبر مفعولشون رو از تو سوراخ بیرون میکشن و سرنیزه تو باسن مبارکش میکنن . مثل صدام و قذافی .
  2
  75
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  دوستان هم‌رزمان عاشقان ایران بزرگ درود بر شما، روی سخنم با چند درصدی از ایرانیان داخل و خارج از ایران است که هنوز از این رژیم درپیتی با فرماندهان دوقرانی می‌ترسند و مرعوب شدند، وقتی صحبت از یک تیم عملیاتی برای ترور مطرح میشود انسان بی اختیار به یاد فیلمهای جنایی با قاتلین حرفه ای می‌افتد که حتی کوچکترین جزییات و احتمالات را در نظر می‌گیرند. اینها از مهارت جسارت و آگاهی نه اطلاعی دارند نه حاضر به به روز کردن اطلاعات ۱۴۰۰ سال پیش هستند. پس ایا یک انسان عاقل از یک چنین هزار پدران، مادر صیغه رو و زنازاده کم هوش و زپرتی، باید هراسی داشته باشد؟ اگر به ویدیوهای اخیر که اینها را مردم بی باک خفت کرده یه قصد کشت زدند نگاه کنید ترس را در تمام حرکات شأن می‌بینید. طبق فرمایشات کتاب آسمانی خود الدنگشان به ای ذنب قتل.. برای آزادی تاوان دهیم و اشتباهات نسل های گذشته را برای ایرانی آزاد بدون چشم داشت جبران کنیم. خون ما رنگین تر از آن دختران و پسرانی که با علم به اینکه می‌دانستند به راهی بی بازگشت میروند، نیست. پاینده باد ایران بزرگ درود بر شرف همه آزادیخواهان جهان
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  دیگه موقعش رسیده بساط این پفیوزهای سپاه و آخوندها رو جمع کنن.شاید تا بحال دولتهایی مثل انگلیس بدلایل مختلف ترجیح میدادند همین رژیم جمهوری اسلامی از نوع اصلاح طلب و لایتش و قابل کنترلش در ایران بمونه اما الان اوضاع فرق کرده و اینها دارند بیش از حد پاچه میگیرند و وا از گلیمشون بیرون میگذارند.از اونطرف هم کمک به پوتین مسئله ساز هست.و فشار افکار عمومی بخاطر وحشیگری و کشتار نسبت به معترضین ایرانی هم بهش اضافه میشه.دیگه الان اکثر مردم دنیا هم فهمیدن که مردم ایران بر عکس بقیه کشورهای اسلامی بزور اینها مجبور به اطاعت از اسلام و این حکومت هستند چیزی که تا چند ماه پیش نمیدونستند.این مسایل دست بدست هم نتیجه اش این میشه که این حکومت به پایانش رسیده.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.