پیشکسوت استقلال پس از تحریم صدا و سیما در برنامه زنده: صدا و سیما ده میلیون میداد تا از معترضان بد بگویم


علی لطیفی پس از تحریم جنجالی صداوسیمانوشت: صداوسیما ده میلیون میداد تا از معترضان بد بگویم،  اما من حرف دلم را زدم.

علی لطیفی بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پاس، با پوشیدن پیراهن مشکی، روی آنتن زنده شبکه جام‌جم، صداوسیما را تحریم کرد و گفت این آخرین برنامه‌ای‌ست که در آن شرکت می‌کند. او در این سالها به عنوان کارشناس فوتبال در برنامه‌های تلویزیونی متعددی حضور داشته است.

او پس از تحریم صداوسیما با انتشار یک استوری جنجالی نوشت: سه هفته قبل حاضر شدند ده میلیون بدهند که از معترضان بد بگم و .. همون برنامه ای که چند نفر به ظاهر پیشکسوت خودشونو واسه پنج میلیون  و البته قول تیم گرفتن و پست گرفتن فروختند ولی اینبار بدون پول گرفتن و قول تیم گرفتن حرف دلمو زدم.
+185
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۸
  sara_moshiri - برلین، آلمان

  درود بر تو. فکر نکنید دوستان تحریم صدا سیما کار کمیه ها. اصلا اینطور نیست. اون درصد اندکی که توسط رژیم شستشوی مغزی شدن با همین کارهای کوچیک دوزاریشون یه جایی میفته میگن نکنه واقعا این رژیم دروغ میگه...نکنه گول خوردیم همه این سال ها. هیچی مهمتر از کشیدن قشر خاکستری و افراد شستشوی مغزی شده رژیم به سمت خودمون نیست.
  2
  46
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران همیشه ایران - تهران، ارمنستان

  خیلی خواستم جلودار خودم باشم و چیزی ننویسم اما نشد.چیزی رو که از حکومت اللن میخواهیم رو سال ۵۷ پسند نکردیم و از دست رفت.فکر میکنم وقت آن هست که قبول کنیم که طرز فکر و نوع نگرش ما یک نسل عقب هست.با همین فرمون بریم چند سال بعد حسرت همین حکومت اسلامی رو خواهیم خورد چون واقعا نمیدانیم با خودمان چند چندی.من خیلی دلم میخواد این شرایط نباشه و ایران آزاد در حجاب و دین و همه چی داشته باشم،اما فکر میکنم ما هنوز به اون مرحله از آگاهی و شخصیت رفتاری نرسیده ایم.جرم شراب و بی حجابی و معاشقه در آتش جهنم بودن هست و پاداش بهشت رفتن شرابخواری و آزادی معاشقه بی پایان.واقعا یک جای فکرمون ایراد نداره؟چیزی که الان لازم هست اینه که اول به خیابان نریم بلکه اول به خودمان بیایم.فکر کنم آن موقع بهتر نتیجه خواهیم گرفت.
  28
  5
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  ایران همیشه ایران - تهران، ارمنستان
  دوست عزیز آزادی و دموکراسی هر ملت مطابق عرف اونه مثلا دموکراسی هند با کره و آمریکا متفاوته. مردم ایران هم ممکنه آزادی بخوان ولی خوب نه چیزیه مثل هند و نه به بازی سوئد. سالیان ساله که من کلا از هموطنانی که فحش به اسلام میکشند حتی اینور آب عریانگری خلاف عرف ایرانی ندیده‌ام چرا؟ چون فرهنگشان متفاوت است ممکن است مشروب و رقص و آواز بخواهند حتی خانمشان لباس آزادتر بپوشند اما برهنگی را نوعی بدویت میدانند و کلا مورد پسند ایرانیها نیست نبوده و نخواهد بود. اتفاقا من در جامعه ایران ظرفیت بیشتر از اینها میبینم بطور مثال الان در تهران خانمها روسری بعد از نزدیک نیم قرن نمیزارند و ماشالا دخترهای خوشگلی هم توشون هست ولی برام جالبه با اینهمه محدودیت طولانی ندیدم کسی بهشون زل بزنه و مردم کلا دنبال کار و زندگی خودشونن. این مسائل کلا در همان هسته فاشیست حکومت که زن را آلت میپندارد مهم است مردم ایران بسیار باز تر از این حرفهان. وقتی تو دفن کیان پیرفلک روستایی میگه بختیاری رسم نماز نداره خود بخوان حدیث زین مفصل
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران همیشه ایران - تهران، ارمنستان
  romano - تهران، ایران
  romano - تهران، ایران. سرور گرامی نوع پاسخ مودبانه و هوشمند شما واقعا جای تقدیر دارد.ما الان به این نوع گفتگو بیشتر نیاز داریم بین خودمان تا به یک هدف مشخص برسیم و بعدش بریم بیرون و وضع را تغییر بدهیم.بین کلماتی که نوشته بودم کاملا مشخص بود که مشکل مذهب هست.یا مذهب دروغ هست و باید حذف بشه.یا مذهبیون دروغگو هستن و یا مذهبی که الان در ایران رایج هست مناسب احوال امروز نیست.یکی از اینها باید تصمیم گرفته بشه و براش مبارزه کرد.از کسانی هم که منفی میدن خواهش میکنم نظرشون رو بنویسن
  10
  1
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  ایران همیشه ایران - تهران، ارمنستان
  تشکر. تنها چیزی که باید حذف بشه تفکر فاشیستی فعلیه که افراد رو بر اساس مذهب طبقه بندی میکنه. هیچ مذهبی در سطح استیت (دیوانی و دولتی) در زمان حاضر قابل کارکرد نیست میشه بخشهایی رو بخاطر فرهنگ جامعه گرفت اما نهایتا نباید مذهب رو مبنای حکومت قرار داد چون جهان پیچیده و چند بعدیه و مذاهب قدیمی. مردم ایران پیش از اسلام زمانی که مردم جهان برگ به خود آویزان میکردند یکتا پرست و پوشیده بوده‌اند. یعنی ایرانی با اسلام بی اسلام با هر مسلک دیگه‌ای بخوبی چهارچوب فرهنگی، اخلاقی خودش رو برای هزاره‌ها میدونه و نیاز نیست یک ملا شپشو بیاد براش از اخلاقی صحبت کنه که خودش درک درستی از اون در بستر فرهنگی جامعه نداره. مثال ایرانی خانواده دوسته چند همسری رو حتی خیانت رو نمیپذیره عریان نیست (قبل از اسلام هم همین بوده) عرب نیست موهای زنش رو دوست داره سوئدی هم نیست دستگیری دیگران رو دوست داره در دل خودش نوعی لیبرالیزم داره مثلا کریم خان زند عوض لقب شاه یا بطرف مشروطه میره و یا یپرم خان ارمنی ملا فضل الله رو اعدام میکنه مردم هم میپذیرن یهودی رو چند هزاره پذیرفته و ویگن خوانند اولشه. ادامه...
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  ادامه . بر اساس آنچه گفتم فرهنگ ما بر اساس محبت و اخوته. این میتونه معیار دموکراسی و آزادی ما باشه با فرهنگمون هم کاملا منطبقه. مثال، ما تیم ملی را تنبیه کردیم چرا خائنیم؟ نه، ملاک ایرانی اینه پشت داداشت رو خالی کردی ما هم تنبیهت میکنم. زلزله کردستان اومد ما چکار کردیم از همه ایران رفتیم کمک چرا؟ چون برادرمون نیاز به کمک داشت به دولت هم اعتماد نداریم (دیدید علی دایی پول جمع کرد) الانم چرا مردم از ملاها متنفرن چون حق برادری نگه نداشته‌اند و کلا در فرهنگ ما برادرکش ضعیف کش نوعی توهین بزرگ است که معادل فرهنگی در جایهای دیگر دنیا ندارد. این فرهنگ برای ما هزاران سال به همین گونه کار کرده. این انقلاب نشان داد ما ایرانیها برادریم و چقدر همدیگر را دوست داریم. من جدا فکر میکنم اگر مردم ایران از لذات زندگی مردم دیگر دنیا بهره مند بودند و این فاشیزم این دیوار فقر و جدایی را نساخته بود ایرانی بودن چه لذت بی همتایی داشت چرا؟ چون فرهنگمان بر اساس محبت و برادری استوار است. این همان است که بعد از بارها فروپاشی دور هم جمع شده‌ایم.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.