سقوط مایک تایسون ۵۶ ساله از روی اسکیت + ویدیو

مایک تایسون همیشه یک مرد خطرناک قوی به نظر می رسد. اما با بالا رفتن سنش و حرف ها و اتفاقات گاه و بی گاه این ابهت گاهی فرو می ریزد. پس از آنکه چندی پیش مایک آهنین اعلام کرد که درد سیاتیکش گاهی چنان شدید می شود که مجبور است از عصا یا ویلچر استفاده کند، این بار می خواست توانایی های خود را به رخ بکشد، اما نتیجه آن چیزی نبود که او انتظارش را داشت.

اخیرا مهمان یکی از قسمت های پادکست مایک تایسون، اسطوره اسکیت دنیا، تونی هاوک بود. در حضور او، قهرمان ۵۶ ساله بوکس سنگین وزن جهان، با اشتیاق کودکانه روی اسکیت بُرد پرید، به آرامی شروع به حرکت کرد و وقتی خودش متوجه شرایطش شد و در همان لحظه که گفت: «اوه، بهتر است این کار را متوقف کنم»، سقوط کرد.

تایسون تعادل خود را از دست داد و به عقب افتاد. اما خوشبختانه، دیواری که با آن برخورد کرد واقعا آجری نبود و تنها قسمتی از یک دکور چوبی بود. این نماد بوکس روی صندلی ای افتاد و لبخند زنان و هیجان زده به دوربین اشاره کرد.

او به یکی از حاضران نگران که احتمالاً همسرش لاکیها اسپایسر است، گفت: «خوبم عزیزم، اتفاقی نیفتاده است.»

او این تصاویر را با شرح خنده داری در اینستاگرامش منتشر شد: «شانس آوردم که صندلی آنجا بود وگرنه فاجعه هاوربُرد تکرار می شد.»
همانطور که مایک تایسون اشاره کرده است، این اولین بار نیست که او سقوطی این چنینی دارد. در سال ۲۰۱۵، قهرمان سنگین وزن جهان در حین مانور دادن بر هاوربرد صورتی دخترش میلان، که در آن زمان هفت سال داشت هم افتاد.

شاید طبیعتی پیشگویانه در این خانواده وجود درد، زیرا در آن ویدیو هم شنیده می شود که میلان می گوید: «بابا من نمی خواهم تو بیفتی». در همین لحظه تایسون، تعادل خود را از دست داد و خود را بدون صندلی دید و مستقیماً روی زمین فرود آمد.
+86
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد
  سقوط!! هر کسی ممکنه تادولش رو روی اسکیت از دست بده! حتی اگه جوون باشی، این که چیزِ عجیبی نیست.
  0
  19
  یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  واسه یه همچین بوکسوری اینجور زمین‌خوردنا کاملا بی‌خیالیه. فقط موقع نرمش و گرم کردن صدتا از این خفن‌ترش رو انجام میدند.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.