صحنه ای دیدنی از همکاری قشرهای مختلف مردم در فراری دادن یک نوجوان از دست مامورین

صحنه ای بسیار دیدنی از همکاری مردم اعم از پیر، جوان، زن های چادریس و زنان مانتو پوشیده در فراری دادن یک نوجوان از دست مامورین و لباس شخصی هافراری دادن معترضان از دست نیروهای حکومتی در تهران
 مردم در تهران سعی دارند تا معترضان را از دست نیروهای انتظامی و لباس شخصی فراری دهند. اعتراضات سراسری در ایران در اعتراض به کشته شدن مهسا امینی همچنان ادامه دارد.
 
+249
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  باعث افتخارید. همه با هم باشید موفقیت صد در صد هست
  1
  67
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن

  زنجیر سگهای هار حکومتی رو باز کردند و جیره استخونشون رو هم ندادند ، افتادند بجون مردم !!
  5
  85
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  بابا چوب رو بردارید بزنید کار این بی پدرها رو تموم کنید. ای کاش اونجا بودم، هر روز دارم میسوزم وقتی میبینم این بی پدرها جوانان کشورم را می‌زنند ولی اختلاصگران آزادند.
  1
  74
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  معترضان چرا تنها حرکت میکنند عاقلانه اینه که گروهی حرکت کنند و مواظب هم باشند و یک وسیله دفاعی هم داشته باشند
  6
  63
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران

  جنبش فعلی ایران حاوی بدیع ترین و در عین دردناک بودن، زیبا ترین صحنه ها و رویدادهای بشری است. در حالیکه تصور بر این بود که جامعه ایران بعلت فساد نیم قرنی حکومت؛ اقتصاد آشفته، دچار اگوییسم یا همان خود خواهی شده است، حس هم نوع دوستی و از خود گذشتگی که نمونه اش رو در این ویدیو دیدیم، یکپارچگی اقوام کرد، لر، گیلکی، فارس و ترک و بلوچ، و دور ریختن غرور و پرهیز از خودنمایی طبقاتی که متاسفانه در ایران پر رنگ شده بود ، همانطور که دختر سعادت آباد و آریاشهر تهران در مبارزه سهیمه، دختر نازی آباد و شهریار و اسلام آباد. همه با هم برای هم.
  6
  50
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  بعد از چند روز بی خبری از دنیا، تازه امروز تونستم با فیلتر وارد بشم!!. حکومت اسلامی همینو میخاد.مردم ایران کاملن در زندان انها باشیم. من نمی خوام در این دنیا باقی عمر رو سکوت کنم و حتا اگر همین فردا مرگ به سراغم بیاد.بهتره تا زیر باتوم و سکوب اخوند سی سال دیگه هم زندگی رو از اینها گدایی کنم.ازاد بودم و ازاد خواهم مرد. خیلی قوی باید باشی تا اینروزها زاونهات سست نشه از اینهمه ظلم اشکار علیه انسانیت تو ایران!!خیلی
  9
  22
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  ماهی جان - لندن ، انگلستان

  لعنت بهتون اینطور مردم رو عذاب می دید ، اینم شروع صبح ما و تیتر خبرهای ما هر روز باید با بغض و غم شروع کنیم 🥺
  0
  21
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Buddliea - لندن، انگلستان
  خدا لعنتتان کند جوان ها را همه را زدید نابود کردید متعصبین کور مغز کپک زده
  1
  17
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  faloodeh - ایکسل، بلژیک

  من یه سوال دارم.مامور پلیس تو تایلندحمله به مهدکودک38 نفرکشته.فلان مامورپلیس درآمریکابه یه نفر تجاوزکرده.فلان آدم دراتریش آدم ربایی کرده.ولی چرا این ماجراها اونجارخ نمیده؟؟چرا اینهمه جای دنیاتجاوز میشه کسی هیاهوراه نمیندازه؟؟چرا سه هفته کشورشون روتعطیل نمیکنن؟؟
  28
  1
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  faloodeh - ایکسل، بلژیک
  سه هفته است کشورروبتعطیلی کشوندین.چرا؟؟؟بحثهای جناحی رو چرا بین مردم رواج میدن وبهش بالو پرمیدن.چرا؟؟؟سه هفته است تو همین فرانسه و بلژیک وبقیه اروپا خبرفقط همین ایرانه.چرا؟؟؟الان گوگل تا دوحرف اول بزنی ir فوری میزنه iran protest.چرا؟؟؟خبر مهم دیگه یی نیست تودنیا؟؟؟حرف هم بزنی میگن ساندیس و فلان.بس کنید دیگه بابا.اگه قراره کسی مدافع ملت باشه منی که دوسال سربازیم توجنگ سربازکشوربودم بحقتر هستم.نیستم؟؟؟دعوای دوجناح اسلاح طلب و اصولگراچرابایدبه اروپاوامریکاکشیده بشه؟؟؟؟
  19
  1
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  دلیران تنگستان - لندن، انگلستان
  کاربر گرامی falooodeh بلژیک با احترام . نوشتهء خودتونو دوباره بخونید لطفاً . عجب مقایسه ای کردید !!!!؟؟؟. کدامیک از کشورهایی که نام بردید یکی هزاران مشکل موجود در ایران رو دارند؟ از طرفی هر روز چندین جوان نازنین و مرد و زن ایرانی توسط این بیشرفا پرپر میشه بعد شما نگران سه هفته تعطیلی ایرانی ؟؟؟؟؟!!!!!!
  1
  16
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  دلیران تنگستان - لندن، انگلستان
  واقعا از دیدن باهم بودن و اتحاد دوبارهء مردم سرزمینم از صمیم قلب خوشحالم . به امید پیروزی و آزادی ایران و ایرانی
  1
  12
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  faloodeh - ایکسل، بلژیک
  تو مثل اینکه تو باغ نیستی نه؟ واسه اینکه در کشور اینها یک کسانی به نام خدا و پیغمبر و قرآن برشون حکومت و جنایت نمیکنند اگر در کشوری یک تعداد رانتخوار دزد اختلاسگر متجاوز حکومت کنند حق اون مردم که انقلاب کنند
  3
  18
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن
  [::faloodeh - ایکسل، بلژیک::]. شما کم کم فالوده رو بذار کنار ، چون فالوده زیادش باعث زوال عقل میشه ، اولش هم با سطحی نگری و گیج فکری شروع میشه و ممکنه به جاهای باریک‌تر و بدتری برسه !! در هر کشوری جنایتکار و قاتل و تجاوزکار هست که هر از گاه کسی بدلیل اختلالات روحی - روانی یا کینه ورزی و یا به هر دلیلی مرتکب جُرم میشه ، مثل همون کشورهائیکه اسم بردی ! ولی آیا حکومت اون کشورها مستبد و تمامیت خواه و دزد و جنایتکار و فاسد و خائن به مملکت و ملتشون هستند !؟ آیا در اون کشورها گشت ارشاد دارند که جوان مردم رو با ضرب و شتم بگیرن و بکشن !؟ آیا حکومت اون کشورها درآمد مملکت رو بذل و بخشش میکنند به عراق و لبنان و یمن و گروه‌های تروریستی و بعضاً خودشون غارت میکنند !؟ آیا کلیه فروشی و کودک کار و زباله گرد برای پیدا کردن غذا دارند و مسئولین مملکت کوه و زمین و جنگل و دریا خواری میکنند !؟ آیا مسئولین اون کشورها اختلاس و رانت بازی دارند !؟ آیا در انتخابات سیاسی مملکت تقلب و پدرسوخته بازی دارند !!؟ و هزاران مُعضل دیگه که در مملکت ما وجود داره و اونهم صرفاً بخاطر وجود حکومت فاسد جمهوری ترمالی !! . ادامه
  4
  20
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن
  [::faloodeh - ایکسل، بلژیک::]. ادامه .. خوب نهایتاً اینهمه فساد و فشار بر معیشت و اختناق و محدودیت شدید در آزادی‌های فردی و کشتن و زندانی کردن معترضین و مخالفین میشه آتش زیر خاکستر که با کشتن ناجوانمردانه و رذیلانه ، مهسا امینی یکهو این آتش برافرخته میشه و حکومت ظالمان رو به لرزه در میاره و نابود میکنه !! حالا متوجه شدی یا هنوز تو فکر سفارش فالوده بعدی هستی !!؟
  4
  20
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Buddliea - لندن، انگلستان
  faloodeh - ایکسل، بلژیک
  چون وجدان بیدار و انسانیت ندارند اگر داشتند حتما تظاهرات و اعتراض می کردند هیچ چیز بدتر از مرگ انسانیت نیست
  0
  6
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.