انتقاد تند رسول خادم از مجلس: اگر قرار است جایی پاکسازی شود، همین مجلس غیر مردمی است

اگر قرار است جایی پاکسازی شود، همین مجلس غیر مردمی است

رسول خادم، رئیس سابق فدراسیون کشتی ایران و قهرمان کشتی جهان در یک پست اینستاگرمی از موضع‌گیری نمایندگان مجلس در ارتباط با اعتراضات سراسری اخیر در ایران انتقاد کرده است.

جالب است! همه آنهایی که با کمکاری و کوتاهیِ در عمل به مسئولیتهایشان، مقصران اصلی ایجاد بستر اعتراض اقشار مختلف مردم در جای جای کشور هستند، امروز کاسه از آش داغ تر شده و مدعی شده اند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم‌بوده اند ، بعنوان مقصران اصلی تنشهای اخیر، پاکسازی انقلابی کرد!!!

چه فرافکنی حساب شده ای!!!

نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد که در جریان اعتراضاتِ در این چند روز ، کجا بوده است ؟ کدام داد را به صحن مجلس آورده است؟ بر سر کدام بیداد فریاد کشیده است تا مردم معترض ببینند حرفشان و مطالبه شان را نمایندگانی در مجلس دنبال میکنند و حق آنها را پی میگیرند، امروز مدعی شده که باید جامعه را از وجود ورزشکاران و هنرمندان و ... همراه با صدایِ مردم پاکسازی انقلابی کرد!!!

امروز اگر قرار است جایی پاکسازی انقلابی شودهمین مجلس غیرمردمی و نمایندگانی است که بی تعهدی خود به مردم را ،در پشت شعارهایشان پنهان کرده اند!

مجلس باید از وجود جماعتی که مردم را به خودی و غیر خودی تقسیم میکند پاکسازی شود. اشک و خونی که در کف خیابان از هر طرف ریخته شد به گردن همین مجلس است! حتمن فراموش نکرده اید که قرار بود مجلسی که نماینده یِ اقشار مختلف مردم است، مجلسی که صدایِ همه مردم است ، در راس امور باشد.

امروز این مجلس غیرمردمی کجایِ امور و دردهایِ مردم است؟!

امروز اگر کسانی هستندکه هنوز دلشان به حال این مردم و این سرزمین میسوزد و هنوز خونِ پاک فرزندان پاکباخته یِ این سرزمین در دفاع از خاک و ناموس مردم برایشان ارزش داردو دستی هم در امور دارند واجب است، پاکسازی انقلابی شان را از مجلس شروع کنند!

به یاد داشته باشید از دلِ چنین مجلسِ غیر مردمی ، صدها بستر اعتراض فراهم خواهد شد...رسول خادم از برترین کشتی‌گیران ایرانی تمام ادوار به شمار می‌رود و افتخاراتی از جمله قهرمانی در المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا و کسب مدال برنز در المپیک ۱۹۹۲ بارسلون، دو دوره قهرمانی و یک نائب قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشتی جهان، مدال طلای بازی‌های آسیایی ۱۹۹۴ و پنج مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا دارد. وی دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل از دانشگاه روابط بین‌الملل وزارت خارجه (۱۳۷۸-۱۳۷۴) و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی (گرایش جامعه‌شناسی) از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز (۱۳۸۴-۱۳۸۲) بوده و از سال ۱۳۸۹ تاکنون، وی دارای مدرک دکتری جامعه‌شناسی (گرایش گروه‌های اجتماعی) است.
+242
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  اگر جایی باید پاکسازی شود همین افکار و فرهنگ مذهبی مردم است. دین باید از تقدس خارج و مورد انتقاد قرار گیرد تا روزی پایش از سیاست بیرون کشیده شود! ✌🏽🤝✌️
  4
  69
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  زدی به خال خادم جان، این بی شرفها همه را مقصر می‌دانند جز دارو دسته دزد خود را.
  1
  67
  جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.