دستور خامنه‌ای برای برخورد با دانش‌آموزان در روز غوغای دختران دانش‌آموز

علی خامنه‌ای پس از ۱۷ روز سکوت درباره اعتراضات بالاخره به آن واکنش نشان داد و از جمله خواستار برخورد با دانش‌آموزان معترض شد.
اعتراضات سراسری در ایران در واکنش به مرگ مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله‌ای که در بازداشت گشت ارشاد جان سپرد، به هجدهمین روز متوالی خود رسیده است؛ اعتراضاتی که سرکوب شدید و خشن نیروهای امنیتی را در پی داشته است.

روز گذشته سرانجام علی خامنه‌ای پس از سکونی طولانی درباره این حوادث صحبت کرد و اعتراضات را توطئه برنامه‌ریزی شده دشمن و به ویژه آمریکا و اسرائیل دانست. او در سخنرانی تند خود همچنین حمایت‌های چهره‌های فرهنگی و ورزشی از این اعتراضات را بی‌ارزش و کم اهمیت خواند.

 در عین حال حتی پس از سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی، اعتراضات به ویژه در دانشگاه‌ها ادامه پیدا کرد و معترضان با سر دادن شعارهای ضدحکومتی نارضایتی خود را فریاد زدند.

اینترنت همچنان در ایران با اختلال شدید مواجه است و کاربران برای دسترسی به شبکه‌های اجتماعی و و پیام‌رسان‌ها با مشکلات عدیده‌ای رو به رو هستند.
+65
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  یعنی‌ این عنترِ عن قلاب الان دیگه دقدقش شده این ده هشتادی ها؟خوب دیگه زور‌های اخرشون رو فقط می‌تونن سر یه چند تا بچه مدرسه‌ای بزنن. تا پیروزی چند قدم فاصله بیشتر نمونده
  3
  56
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران

  فقط خدا می دونه . دست های خونین و آلوده شما ، ذهن آلوده شما ، تصورشما از زن و کنیز و ماهیت زن ، دنیای خبیثو و آکنده از دزدی و رشا و ارتشای شما ، قیافه زشت و کریه شما ،دربرابر دنیای معصوم و بی آلایش و ساده ی این بچه ها.
  3
  52
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  sabbas - لندن، انگلستان

  این جنایتکاران حتی حاضرند کودکان را بکشند تا در موقعیت نامشروع بمانند؟ این یک دلیل دیگر است بر اینکه آنها مزدور خالص هستند. اما سرانجام برای آنها فرا رسیده است زیرا مردم بالاخره از خواب بیدار شده اند.
  2
  44
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  رهبر ما آن نوجوان سیزده ساله ای أست که شا..ید به جفت خمینی و خامنه ای 😀
  0
  13
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  مرگ بر خامنه ای لعنت بر خمینی!
  0
  19
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اونوقت این لاجونهای عقب افتاده رو که میخوان عقده اشون رو سر یک سری دبیرستانی و دانش اموز دربیارن، برای دنیا خط و نشون میکشن و نفس کش میطلبن! بابا شلوارتون رو نگه دارین که عقب جلوتون افتاده بیرون.
  0
  13
  ‌سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid4053 - اصفهان، اتریش
  پررویی این انگلها که دستمال دور سرشونه بر میگرده به اون زمانی که توی اون مدرسه ای که میرن مجبورن احتیاجات اون کلاس بالاتری ها رو براورده کنن و در انتها که کاراشونو خوب انجام دادن و همه رو راضی کردن اون دستمال رو میپیچند دور سرشون.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.