معترضان در بروکسل محسن نامجو را از تجمع اعتراضی خود بیرون راندند

محسن نامجو متهم به چندین مورد بدرفتاری علیه زنان از تظاهرات بروکسل بیرون انداخته شد.
 
حضور محسن نامجو، خواننده ایرانی ساکن خارج از کشور در یکی از تجمعات اعتراضی پیرامون مهسا امینی، دختر ۲۲ساله سقزی خبرساز شد.
 
بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گروهی از حاضران در تجمع بروکسل پیرامون حوادث اخیر در ایران با محسن نامجو درگیری لفظی پیدا کردند.
 
به نظر می رسد علت این برخورد اتهامات مربوط به تعرض جنسی این خواننده باشد. همچنین او ظاهرا در یک پیام صوتی به برخی گفته بود یک ساعت از وقت من اندازه 6 ماه عمر شما ارزش دارد!
+296
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۲
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  این مردک هوچی و خود هنربند بین یک عذرخواهی بزرگ به روح رضاشاه کبیر بدهکاره، و این تنها با ( گ خ) جبران میشه یا با بوسیدن سفلای اون ابر مرد تاریخ ایران!
  24
  223
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران

  بز از این قشنگتره صداش
  17
  154
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا

  مایه تاسفه در حالی که در ایران مردم از هر نژاد و باوری در کنار هم برعلیه فاشیست اسلامی متحد شدند تو خارج از کشور تو تظاهرات همبستگی با هم کتک کاری می کنند اینجاست که معلوم میشه مردم داخل چقدر جلوتر از مردم خارج هستند
  153
  44
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  حق زنان فقط دفاع از آزادی حجاب نیست، تمام نرینه هایی که این مدت زنان را مورد آزار و اذیت کلامی و جنسی قرار دادند و زنان و دختران ما از ترس آبرو و به خاطر عدم حمایت دولت سکوت اختیار کردند، باید اینطوری رسوا کرد، درود بر زنان شجاع !!!
  12
  98
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا
  ایشون به خاطر همکاری با آخوند ‌ها محکوم نشد. بلکه به خاطر آزار جنسی‌ زنان. بسیار هم گفته‌ها او ضد و نقیض است. اول انکار کرد .بعد پوزش از زنان طلبید. بعد فحش داد. این‌ها که از من شکایت کردند یک آدم درست و حسابی‌ در میان آن‌ها نیست. دوباره پس گرفت. چون مدرک شکایت از او توسط پلیس امریکا بیرون داده شد. که در آن زنی را کتک زده بود. دوباره پوزش خواست و گفت شاید در هنگام مستی زیاد روی کردم. دوباره پس گرفت و گفت افراد روانی و مریض و پاچه‌ورمالیده . البته به سه روز نکشید این را هم پس گرفت. چون وکیلش در آمریکا گفت. قسمی از آن لمس کردن زوری را قبول دارد ولی فرو کردن را قبول ندارد. آیا به نظر شما این‌ها همه کافی‌ نیست ؟ جلو جلو محکوم نمی‌‌کنم .ولی این‌ها جاهی در حال حاضر در میان مردم ندارند. ما هم همه شوکه شدیم .زمانیکه این خبر را شنیدیم. ولی‌ آزار آزار است .حالا از طرف هر کسی‌
  10
  61
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا
  ضمنا آخرین جمله او صبر همه را در آورد. خطاب به زنان شاکی‌. یک دقیقه وقت من بیشتر ارزش دارد از ۶ ماه زندگی‌ اشغال‌ها مثل شما. در این زمان حتی آن کسانی هم که اعتقاد، صبر داشته باشید تا ثابت شود گفتند. "گ.." زیادی خوردن. تنها همین جمله کافی‌ است که با پس گردنی او را بیرون انداخت. تنها مخالفت با آخوند‌ها آب مقدس بر سر کسی‌ نمی‌‌ریزد. اگر اینجوری بود. ما ۱۰ میلیون سال ۵۷ گاندی و نلسن ماندلا داشتیم
  9
  58
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران

  خوب کاری کردند، این مردک ابله و فرومایه کسی است که تاریخ شکوهمند پیش از یورش تازیان این مرز و بوم را بارها خیلی بی شرمانه به تمسخر کشیده و آن را بی اساس خوانده است. ما با دشمنان ایران و ایرانی تعارف نمی کنیم.
  6
  53
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خنده اش دیگه برای چیه این مردک روانپریش ؟؟
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.