بیژن جیرسرایی، دبیرکل حزب دمکرات آزاد آلمان: ناقضان حقوق بشر نباید برای تعطیلات به اروپا بیایند


بیژن جیرسرایی دبیرکل حزب دمکرات آزاد آلمان در روز جمعه سی ام سپتامبر در گفت‌و ‌گو با دویچه وله فارسی گفت: «نمی‌شود کسانی که حقوق بشر را نقض می‌کنند برای تعطیلات به اروپا بروند یا خانواده‌هایشان در اروپا زندگی کنند.»
 
بیژن جیرسرایی (زاده ۱۶ خرداد ۱۳۵۵ خورشیدی در تهران) سیاستمداری است آلمانی و عضو «حزب دموکرات آزاد آلمان» (FDP) و نماینده بخشی از ایالت نوردراین-وستفالن در پارلمان آلمان «بوندستاگ» است.
+134
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  آنها نمی آمدند، شما راه میدادید! و واقف هم بودید که اینها ناقضان حقوق بشر هستند!؟
  2
  35
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این جیرجیرک همان نیست که چند سال پیش فاش شد مدرک تحصیلی اش تقلبی است و دانشگاه کلن المان آنرا باطل کرد؟
  3
  0
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این جماعت کلا یک عده مشخصی هستند که در اروپا( عمدتا در هلند، نروژ، و بخصوص سوئد و آلمان) چند سالی است وارد چرخ سیاستش کرده و در مواقع ارسال سلاح و تجهیز دستجات تروریستی و بمب گذاری و ترور و به خاک و خون کشیدن مردمان خاورمیانه و حفظ منافع اروپا ) از انها بهره برداری می کند. اینها هم خوشان خوشانشان می شود که کت و شلوار پوشیده و کراوات زده اند و داخل آدم حسابشان کرده اند.
  4
  0
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  درود بشرف تو جوان ایرانی. و درود بتمام ازادیخواهان جهان از جمله ملت متمدن المان که در این شرایط سخت همراه و همگام با ملت ستم کشیده ایران هستند. و مرگ ان نوکران و اجیر شده های ظاهرا ایرانی که در سایت های مختلف فک جنبانی میکنند.و هر روز زوال و مرگ تدریجی خود را شاهد هستند
  0
  3
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  کاربران نازنین بخوبی میدانند که نزدیک به 7 ملیون ایرانی بدلیل عذاب های حکومت اخوندی ترک دیار نموده و در غربت رحل اقامت افکنده اند.زندگی در غربت مشکلات خاص خودش را دارد و در غربت سری بین سر ها داشتن باید از توان بالایی بر خوردار باشند . مخصوصا در یک کشور قانونمندی مانند المان متمدن و مترقی عضو پارلمان این کشور بودن مسلما باید صاحب لیاقت های بالای اجتماعی باشد.وشرایط این کشور با وضعیتی که ملا ها برای کشور مان بوجود اورده اند بسیار متفاوت است . در ایران ملا زده و اخوند پرور یک نماینده پارلمان تنها وظیفه ان رجز خوانی و مدح و ثنای رهبر کشور را طلب میکند. اما در کشور المان تا یک فرد دارای تخصص خاص سیاسی و اجتماعی نباشد امکان پذیرش و قبول ان در حزب غیر ممکن است. این توضیح واضعات را از این جهت عرض میکنم تا ان عده افراد جیره خوار و خاک بر سر سایت بدانند که ترقی در کشور های متمدن نیاز بدانستن نماز میت نیست و یا یک فرد کاندید در پارلمان مجبور نیست تا حمد و ثنای رهبر ساخته شده را بگوید . پس لازم است ان دسته از افراد بی خرد و جیره خوار سایت بدانند در یک کشور مترقی فقط لیاقت و دانایی طلب میکند
  0
  1
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اینکه مجلس ایران یک طویله است با آن نعره های مرگ بر فلان فلان ، در ان شکی نیست. اما من ازاین جیرجیرک های کت شلواری هم زیاد دیده ام. ملاک اروپا برای بالا کشیدن انها به این مناصب، بقول آن مردک قاتل امام راحل التزام است. التزام به منافع دولتهای اروپائی. من بارها شاهد بوده ام بهنگام رسیدن به یک پست آنچنان مراتب غلام خانه زادی و چاکری و اظهار امتنان از بنده نوازی را ابراز می کنند که واقعا احساس تهوع به انسان دست می دهد و ملیجک بایستی پیش آنها لنگ بیاندازد.
  1
  0
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  گفته شما می تواند بدرستی در مود یک کارگر مثلا کارخانه بی-ام-و صدق کند و او می تواند با شایستگی این ادعا را در عرصه عمل نشان دهد. اما اعضای حزاب سیاسی(همانطور که از نامش پیداست) بنا بر ماهیت خود فاقد چنین سازوکارهایی هستند.
  1
  0
  شنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  kefti iskender مریخ.اظهار نظر و نوع تفکر انسانها نه تنها برای گوینده قابل احترام است.بلکه تفاوت در طرز فکر از جمله زیبایی های زندگی اجتماعی است
  0
  0
  یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.