مداحی که سرش با ضربه باتوم شکسته: ما را فریفتند به عمامه سیاه

حسین نادری، شاعر مذهبی و ترانه‌سرا که پیشتر با انتشار عکسی از خودش که نشان می‌داد در جریان اعتراض‌ها زخمی شده است، شعر جدیدی منتشر کرده که در آن سروده است «ما را فریفتند به عمامه سیاه»

آقای نادری در پستی که پنج روز پیش منتشر کرده، تصویری از سر خون‌آلودش منتشر کرده و نوشته است: «دیشب که از کربلا برگشتم، با خودم گفتم برای کشف حقیقت هم که شده، اولین کاری که باید بکنم این است که بروم به کف خیابان و ببینم آیا واقعا ناموس مردم را می‌زنند یا نه! به قول خودشان کلیپ ها ساختگیست! که دیدم بله! می‌زنند ،نه با مشت و سیلی، که با چوب و باتوم!»

او سپس توضیح داده که برای جلوگیری از کتک خوردن دختری با پوشش مقنعه که سه مرد با چوب او را می‌زدند با بسیجی‌ها درگیر شده اما نوشته که «یکی دیگر از مأموران با باتوم چنان ضربه ای به سرم زد که باتومش شکست…»

آقای نادری در ویدیویی که پس از آن با سر باندپیچی‌شده منتشر کرده، می‌خواند: «لعنت بر این زمانه و فرماندهان آن، نفرین بر این حکومت خودکامه سیاه، دیدند بیش از اصل پی نسل می‌رویم، ما را فریفتند به عمامه سیاه.
+173
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پس بردار چماقی گران بدست خود - محکم بکوب آنرا بر سر سپاه!
  6
  73
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  yaknafar - استکهلم، سوئد

  یعنی ما باید بزنیم تو سرتون تا سر عقل بیاید؟
  5
  66
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  من ارزش این مرد را از هزاران هزار مخالف در پستو قایم شده بیشتر میدانم چون جان و. زندگی و آینده اش را فدای راستی کرده. اگر پس از شکست رژیم ماله کشی رژیم. آینده را کند حتما مزور و دروغگو است ولی حالا جانش را برای راستی بخطر می اندازد. امثال ما در این سایتها که مبارزه و تحلیل در میکنیم در واقع آدمهای ترسویی هستیم که خود را گول میزنیم و هیچ تاثیری در روند تاریخ نداریم؟ حتی اینقدر منصف و شایسته نیستیم که راستی را ارزش بگذاریم. در خلوت خود تحلیل تفسیر میکنیم. هنوز ارازل و. اوباشی در اینجا به مردم توهین می‌کنند که اینها فلان می‌کنند. چشم کور این جماعت اشغال تظاهرات چند صدنفری رژیم را نمی‌بیند؟؟؟
  7
  52
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  روزی می‌‌رسد. فانتوم با لگد بزند به خیار.خیار با چماق بکوبد بر سر توله مقدس. توله مقدس اردنگی بزند به سروان و همه مدعی ما از اول از ریش آقا نفرت داشتیم. ما را مجبور کردند.
  0
  16
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  ان چه سری بود بجای اینکه زیارت کننده کربلا را شهید کند و نزد ارباب خود بفرستد. باطوم بان سر خورد و با طوم شهید شد. پس بگو ای لعنت بان سر .که سر نیست و سنگ است.خ ک. ه صاحب
  1
  0
  شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.