وزیر خارجه آلمان: هر کاری برای اعمال تحریم‌ اتحادیه اروپا علیه ایران انجام می‌دهیم

 آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمانرادیو فردا: وزیر خارجه آلمان می‌گوید برلین برای تصویب تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه کسانی که زنان را در ایران سرکوب می‌کنند، هر کاری انجام خواهد داد.

آنالنا بربوک روز پنج‌شنبه هفتم مهر گفت مقامات ایران باید فورا به سرکوب خشن اعتراضات در کشور پایان دهند.

او که در پارلمان آلمان سخنرانی می‌کرد، افزود: باید در رابطه با مرگ مهسا امینی و کسانی که در اعتراض به مرگ وی کشته شدند، تحقیق صورت گیرد.

خانم بربوک همچنین روز پنج‌شنبه با انتشار توئیتی گفت در چارچوب اتحادیه اروپا، من هر کاری از دستم بر ‌آید انجام می‌دهم تا تحریم‌ها علیه کسانی که در ایران به نام دین زنان را تا حد مرگ کتک می‌زنند و به تظاهرکنندگان تیراندازی می‌کنند، اعمال شود.

ایالات متحده آمریکا و کانادا در واکنش به جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، تحریم‌هایی علیه ایران وضع کرده‌اند.

پلیس امنیت اخلاقی که در ایران به «گشت ارشاد» معروف است، متهم به کشتن مهسا امینی، جوان ۲۲ ساله‌ای، است که به اتهام بدحجابی بازداشت شده بود.
+41
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  همین یه کارو بلدید؟ تحریم همیشه به نفع اخوند بوده
  1
  9
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  خفه شو دروغگو ! . من و همرزمانم هرگز خاطره خنثی کردن هزاران مین جهنده آلمانی را که آلمان به عراق تحویل داده بود فراموش نمی کنیم. بسیاری از سربازان ارتش ایران با همین مین ها قطع نخاع شدند، کشته شدند، با دست و پای قطع شده با زجر می دادند و هیچ کاری از دست ما بر نمی آمد. این آلمان بود که گاز خردل و مواد اولیه بمب های شیمیایی را در اختیار عراق عراق می داد.
  1
  4
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  دست آلمان تا آستین به خون مردمان خاورمیانه أغشته است. هیچگاه مورد بازخواست «مراجع باصطلاح حقوق بشر بین المللی» بابت فروش سلاحها کشتار جمعی به رژیمهای دیکتاتور قرار نرفت. آلمان هرگز بابت فروش سلاحهای کشتار جمعی عذر خواهی نکرد و غرامت پرداخت نکرد. آلمان علاوه بر ارسال سلاح و حمایت رسانه ای، به تجهیز و آموزش تروریست ها در سوریه عراق و ترکیه و بمب گذاری و کشتار و ایجا ناامنی در خاورمینه نقش مخرب خود را ادامه می دهد. وزیر خارجه آلمان همانطور که از اسم پیداست حافظ منافع اقتصادی سیاسی و استراتژیک آلمان در خارج از مرزهای آلمان است. زنبور درست بی مروت را گو -باری چو عسل نمی دهی نیش مزن.
  0
  4
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ما را به خیر تو امیدی نیست - شر مرسان
  1
  4
  جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.