هکرهای انانیموس از دسترسی به مدارک پولشویی بانک ملی ایران خبر دادند

ایران اینترنشنال: گروه هکرهای انانیموس اعلام کرد مدارکی از بانک ملی ایران به دست آورده که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی مقادیر هنگفتی را از طریق «اشخاصی فاسد» در اروپا پولشویی کرده است.

انانیموس گفت این مدارک را به زودی پس از ارائه به نهادهای مقابله با پولشویی منتشر خواهد کرد.

گروه هکری انانیموس روز ۲۹ شهریور اعلام کرد در همراهی با اعتراضات مردم ایران عملیات سایبری خود را علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده است.

این گروه که یکی از مشهورترین گروه سایبری در جهان است طی روزهای اخیر به حمله‌های خود به وب‌سایت‌های مختلف وابسته به جمهوری اسلامی، از جمله سایت رسمی علی خامنه‌ای، وزارت‌خانه‌های نفت و اقتصاد، مرکز داده‌های مجلس خبرگزاری فارس، خبرگزاری صدا و سیما، مرکز تحقیقات پزشکی قانونی، ادامه داده است.

این هکرها پس از هک پایگاه داده‌های مجلس در پیامی گفت: «حمایت ما از اعتراضات ایران ادامه دارد. همانطور که همه می‌دانید، دولت برای متوقف کردن شما دست به هر کاری می‌زند. تسلیم نشوید. خیابان‌ها را ترک نکنید. انقلاب را متوقف نکنید.
+195
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  حاج سید آقا - بلخ، افغانستان

  شاه گفت که ملت عزیز ایران صدای شما را شنیدم . اما دیر گفت. و حتی عرضه نداشت بخاطر ایران و نه ایرانیا که بهش رکب زدن خمینی رو حذف کنه.. حالا خایمنی نمیخواد بشنوه و زر میزنه درو کنید محارب را ..ملت ایران هم خارمادرش رو وصلت خواهند داد...همانطور که مغول کثیف و اسکندر و عثمانی و عرب حجاز و...ازایران عزیز گم شدند. حکومت ها میروند ایران جاوید است . ایرانیان به نقطه اصلی اتحادشون که ایران است فکر کنند.ایران خونه مشترکمون فارسی زبان مشترکمون...همه جای دنیا این دو اصل اهالی اون دیارها رو گرد هم میاره تا از همدیگه و سرزمینشون دفاع کنند.
  4
  26
  ‌چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بیخود زحمت نکشین! حتما جزو نامها اسم مکرون و مرکل و جاستین ترودو هم هست. البته سر فصل اش با نام پر طمطراق ملکه مغفوره شروع میشه
  7
  18
  ‌چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.