سپاه تصویر یک اعلان «جعلی» قرمز اینترپل برای علی کریمی را منتشر کرد!


همزمان با ادامه اعتراضات در ایران، سپاه مدعی شده برای علی کریمی اعلان قرمز اینترپل صادر شده است.
روزنامه تلگراف: سپاه پاسداران خواستار بازداشت «مارادونای آسیا»
تلگراف در گزارشی نوشت: سپاه پاسداران خواستار بازداشت مارادونای آسیا به دلیل حمایت از اعتراضات مردمی است. در این گزارش از علی کریمی به عنوان «یکی از رهبران اعتراضات مردمی» در ایران نام برده که پس از کشته شدن مهسا امینی، از شبکه‌های اجتماعی،برای حمایت از معترضان استفاده کرده است.
 
تلگراف با نام بردن از کریمی به عنوان مهاجم پیشین بایرن مونیخ و اسطوره فوتبال ایران، به برخی توییت‌ها و پست‌های اینستاگرامی او در حمایت از مهسا امینی، تلاش‌های او برای دسترسی آزادانه مردم به اینترنت از طریق معرفی وی‌پی‌ان و درخواست او از ارتش برای عدم مداخله در سرکوب معترضان اشاره کرده است.
 

در این گزارش آمده، خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، علی کریمی را «اغتشاش‌گر» نامیده و از وزارت اطلاعات و قوه قضاییه ایران خواسته «با او برخورد کنند».
+105
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Danayan - برگن، نروژ

  دولت ترکیه و دول اروپای و هر کشوریی اگر در آینده میخواهند با مردم شریف ما کار کنند باید مرز هایشون رو به روی این مزدوران ببندند! اینها همه در حال فرارند! و ایرانیها در خارج از ایران هم همونطور که تا الان این مزدوران رو شناسایی کردن به این اراذل هم بپردازند! به زودی خدمت همگیشون میرسیم!
  16
  124
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  Danayan - اسلو، نروژ
  دوستعزیز.لطفا ترول trollنکنید.یعنی یک متن را در ده جا ننویسید
  29
  2
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  همه جای دنیا جرم پرووکاتورprovocateur و کوماندرcommanderیعنی آمربیشتر از تخریب کنندگانvandals است.وندالیسم نشانه تمرد از حکومت است ومعمولا نوجوانان وجوانان به آن مبادرت می ورزندوبارخشونتی کمی دارد.اماشوربختانه همین وندال ها یکنفر بیگناه را در استان مازندران(یاگیلان؟دقیق نمی دانم.دراخباربود) سر بریده اند!تیراندازی نشده بلکه با چاقو سربریده اند!شوربختانه برخی خصومتهای شخصی هم درمیانه این حوادث تلخ رخ داده است.
  34
  2
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  مهدی52 - روتردام، هلند

  ابر تروریست و مافیایه موادمخدر و سکس سپاه آدمکشها از پلیس اینترپل خواسته🤣🤣🤣🤣🤣 علی کریمی که یه ایران پشتشه رو برگردونند ، خنده دارترین جک قرن🤣🤣🤣🤣🤣
  3
  57
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چون سپاه چهارپایان که بدرستی از طرف آمریکا در لیست گروه‌های تروریستی و در تحریم قرار گرفته ، به همین دلیل درخواست این گروه آدمخوار برای دستگیری علی کریمی یا هر شخص دیگری از طرف کشورهای دیگه بی جواب خواهد ماند !! بیشرفهای خائن .
  4
  46
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  Danayan - اسلو، نروژ
  فرار کنن به کجا؟ نازیها بعد از جنگ جهانی دوم که اینترنتی وجود نداشت و وسایل ارتباط جمعی مثل امروز نبود نتونستن پنهان بشن و از چنگ عدالت فرار کنن. اینها کجا می خوان برن که نشه پیداشون کرد؟ اگر یک جو عقل تو کله اینها باشه باید خودشون رو تسلیم مردم ایران کنن تا شاید کسانی که دست به غارت مملکت و قتل و شکنجه نزدن مورد عفو ملت قرار بگیرن.
  3
  37
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این مدیران روزی نامه های جیره خوار رژیم اخوندی که کوس رسوایی انها گوش فلک را کر نموده بجای معرفی اسطوره فوتبال ایران یعنی اقای علی کریمی را بعنوان اختشاش گر بهتر است قاتل یا قاتلین ان دختر بیگناه مهسا امینی را بمردم و ملت معرفی کنند.اقایان مدیران روزنامه ها اسب سواری پیش کشتان لطفا قاچ زین را نگهدارید. عجب رویی دارید
  2
  35
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه
  میجنگیم میمیریم ایرانو پس میگیریم. زنده باد شیرزنان ایرانی، مردان بی پروا. پیروزی نزدیک است!!!!سیل ملت این پست فطرتها را از صحنه تاریخ خواهد زدود. پیروزی نزدیک است!!!! .
  2
  3
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه
  درود برهمه کشته شدگان در راه آزادی.درود بر علی کریمی و امثال او.
  2
  4
  دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.