فال روز دوشنبه ۲۶ سپتامبر - ۴ مهر

فروردین
 
امروز کیهان برای شما یک پیام دارد و می خواهد بگوید که کمی سرعتتان را کم کنید، خواه با گرفتن یک قبض جریمه به خاطر سرعت غیرمجاز باشد، خواه با زمین خوردن و زخمی شدن دست و پایتان، در هر صورت این نشانه ها را جدی بگیرید! کمی فکر کنید و ببینید در کجاهای زندگیتان دارید زیادی تند می روید. در تلاش برای رسیدن به اهداف حرفه ایتان؟ در پیش بردن رابطه ی عاطفیتان؟ یا در فراموش کردن ریشه هایتان؟ در هر صورت شما باید به این موضوع خوب فکر کنید و از این سرعت گیرهایی که سر راهتان قرار گرفته اند هم ناراحت نشوید. مطمئن باشید که این اتفاق به نفعتان است، پس شکایت نکنید و آن را بپذیرید.
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت
تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

اردیبهشت
 
امروز شما احساس می کنید که انگار کوله بار بسیاری سنگینی روی دوشتان دارید که مانع سرعت گرفتن شما می شود و نمی گذارد پیشرفتی که قدرتش را دارید داشته باشید. هر چقدر بیشتر این کوله بار را به دنبال خود بکشید سرعتتان کمتر و پشتتان خمیده تر خواهد شد. این کوله بار سنگین، هر چه هست، خواه بار مسئولیت هایی باشد که ناخواسته به شما تحمیل شده اند، خواه روابطی که چیزی جز آسیب رساندن به روح و روانتان برای شما به همراه ندارند، باید کنار گذاشته شود. شاید خودتان متوجه نباشید، اما این وضعیت باعث شده است انگیزه تان را برای ادامه ی حرکت از دست دهید و احساس کنید هرچه تلاش می کنید پیشرفت نمی کنید. خودتان را رها کنید!
صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست***بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست
به جان او که به شکرانه جان برافشانم***اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست
تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

خرداد
 
همراه با شریک عاطفی تان بستگان تان را ملاقات کنید. مود خوبی ندارید زیرا کسب و کارتان دچار شکست شده است، اما شریک عاطفی تان نباید پاسخگوی حس شما به دلیل این مشکلات باشد. باید کارهای روزانه خود را انجام دهید.
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

تیر
 
شما از آن دسته آدم هایی نیستید که غرق در عالم خیال و رویا می شوند و از واقعیت فاصله می گیرند،به همین خاطر هم دیگران نمی توانند شما را به مسیری غیر از واقعیت و منطق بکشانند. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی هستید امروز فرصت بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به این رابطه خواهد بود. امروز تمام روز احساس می کنید که یک مهمان ناخوانده به دیدنتان خواهد آمد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید دید که حستان به شما دروغ نمی گفته است. فقط به احتمال زیاد تعداد مهمان ها بیشتر از یک نفر خواهد بود. برخی از دوستانتان خبرهای خوبی می خواهند به شما بدهند که دوست دارند هر چه زودتر با شما در میان بگذارند.
بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت
گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت
تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

مرداد
 
امروز دلتان می خواهد با بعضی افراد و موقعیت ها آنقدر بجنگید تا آنها را از پا در بیاورید، اما صدایی از درون شما را وادار می کند که جلوی خودتان را بگیرید. بهتر است به این ندای درونی گوش کنید و رفتار محتاطانه ای داشته باشید. الان زمان خوبی برای اینکه اینقدر رک و صریح حرف هایتان را بزنید نیست، البته که باید صداقت داشته باشید اما بهتر است حرف هایتان را از یک فیلتر منطقی رد کنید. امروز روز خوبی برای انجام کارهای جدید، سخت و پیچیده نیست. بهتر است کارهایی را انجام دهید که به تمرکز و توجه چندانی نیاز ندارند. به عنوان مثال نظافت خانه و انباریتان، یا نظم دادن به کابینت های آشپزخانه می تواند ایده خیلی خوبی باشد.
خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست
تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

شهریور
 
امروز صبح ممکن است مود خیلی خوبی نداشته باشید و با شریک عاطفی تان رفتار ناعادلانه ای داشته باشید. حتی دعوایی را با او شروع خواهید کرد. سعی کنید که از انجام کارهای تجاری و ملاقات با دوستان تان اجتناب کنید. امشب از شما خواسته می شود که مواظب یکی از بستگان تان باشید زیرا که مریض است.
ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را
ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را
تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

مهر
 
ممکن است امروز مشکلات احساسی را تجربه کنید. به نظر می رسد که می خواهید تنها باشید. اهمیتی ندارد که چه مودی دارید باید بیشتر به شریک عاطفی تان توجه کنید. یکی از دوستان با شما درباره کسب و کاری صحبت می کند که مفید است. از هر گونه گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید.
به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

آبان
 
همراه با شریک عاطفی تان بستگان تان را ملاقات کنید. مود خوبی ندارید زیرا کسب و کارتان دچار شکست شده است، اما شریک عاطفی تان نباید پاسخگوی حس شما به دلیل این مشکلات باشد. باید کارهای روزانه خود را انجام دهید.
خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد
زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد
تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

آذر
 
امروز با خودتان تصمیم بگیرید که برخی چیزها و افراد اضافه را از زندگیتان حذف کنید تا جا برای چیزها و افراد جدیدتر و بهتر باز شود. در انجام این کار خساست به خرج ندهید، نترسید و دلسوزی هم نکنید. امروز در نه گفتن به دیگران جسارت بیشتری از خودتان نشان دهید و برای این کار خودتان را سرزنش نکنید، آخر چرا باید خودتان را برای راضی نگه داشتن آنهایی که به اندازه ی شما از خودگذشتگی نمی کنند فدا کنید؟! به طور خلاصه امروز کمی بیشتر مواظب خودتان باشید و به نیازهایتان توجه بیشتری داشته باشید. شما همیشه توجه ویژه ای به عزیزانتان و نیازهایشان دارید، اما آنقدر مشغول این کار هستید که گاهی خودتان را فراموش می کنید.
زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست
تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست
تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

دی
 
ممکن است تمایل داشته باشید که امروز با عصبانیت رفتار کنید. مخصوصا در زندگی عاطفی و تجاری تان. از سرمایه گذاری و سفرهای شخصی امروز اجتناب کنید. زمان خوبی برای ساعت ها کار کردن نمی باشد. زیرا به نظر می رسد که مستعد مشکلات بهداشتی و سلامتی هستید.
صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را
راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را
تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

بهمن
 
امروز در به پایان رساندن رابطه ی خود با برخی افرادی که ارتباط با آنها هیچ چیزی جز ضرر و ناراحتی برایتان ندارد هیچ تردیدی به دل راه ندهید. شما دارید با قربانی کردن خودتان برای افرادی که ارزشی برای این فداکاری هایتان قائل نیستند خودتان را بیش از اندازه تحت فشار قرار می دهید. باور کنید تا زمانی که خودتان را از این بار اضافه رها نکرده اید نخواهید فهمید که چقدر دارید به خودتان آسیب می زنید و چه فشاری را به خودتان وارد می کنید. از جواب دادن به پیام های غیر ضروری که هیچ سودی برایتان ندارند و فقط وقتتان را می گیرند خودداری کنید و از وقتی که در دنیای مجازی می گذرانید کم کنید تا بتوانید زمان بیشتری را در کنار عزیزان و دوستان واقعی خود باشید.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

اسفند
 
امروز مواظب باشید از کوره در نروید و خونسردی خود را حفظ کنید. شما با محدودیت های مالی و حرفه ای مواجه بوده اید که باعث به هم ریختن اعصابتان شده اند. تلاش برای رسیدن به یک موقعیت بدون نقص در حال حاضر غیر منطقی است و نقشه های بلندپروازانه راه به جایی نخواهند برد. کمی احتیاط داشته باشید و دست از اقدام های بیش از حد جسورانه بردارید. امروز مسائل مادی در برابر مسائل معنوی برای شما از اهمیت بسیار کمتری برخوردار هستند. دلتان می خواهد خودتان را از این دنیایی که انگار در آن چیزی جز پول و مادیات برای دیگران ارزشمند نیست دور کنید و به یک جایی در دل طبیعت پناه برده و برای چند ساعت هم که شده از این فضا فاصله بگیرید.
جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد
همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد
تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد..
+10
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.