نوید محمدزاده: به عنوان یک زاده‌ کردستان و فرزند ایران از بابت پرپر شدن ژیناى عزیزمان خشمگینم

نوید محمدزاده، بازیگر، در یک پست اینستاگرامی نوشت: به عنوان یک زاده‌ کردستان و فرزند ایران از بابت پرپر شدن ژیناى عزیزمان (مهسا امینى) خشمگینم. خود را همراه و همدرد مردم نجیب وطنم می‌دانم و از هر چه سکوت و بى‌تفاوتى است اظهار شرم می‌کنم:

اینجانب نوید محمدزاده زاده‌ی‌ کردستان فرزند ایران به اندازه ان مردم اصیل ایرانى از بابت پرپر شدن ژیناى عزیزمان (مهسا امینى) خشمگینم و از اینکه خواهرانم در این ضوابط و قوانین ناکافى مظلومانه و غریب، مورد بى‌احترامى و ضرب و شتم قرار گرفته‌اند قلبم به درد امده است.

از این رو خود را همراه و همدرد مردم نجیب وطنم میدانم و از هر چه سکوت و بى تفاوتى بوده اظهار شرم میکنم. این رفتار خشونت‌بار با زنان کشورم که بارها مشابه چنین فجایعى را رقم زده مورد تاییدم نیست و میخواهم با عشق و احترام همدلى خودم را با خانواده گرامى مهسا امینى اعلام داشته و همچنین از مردم عزیزم بخواهم مرا در این اعتراض علیه رفتارى که با ژینا و زنان کشورم شده است همدرد و همراه خویش بدانند..باشد که دیگر شاهد چنین ضایعه‌اى نباشیم.
+109
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک

  نوید جان ، بین این همه کرد با غیرت ، تو یکیش بی غیرت و بی تفاوت، مشکلی نیست. دیر اومدی پای میدان، دیییییر. ننگت باد، این رو منم به عنوان یک کرد ایرانی خدمت بی سعادت عرض کردم.
  10
  70
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  piruzie nazdik - پاریس، فرانسه

  کمی دیر، ولی بهتر از هیچوقت. قبولی با تجدیدی و تک ماده.
  5
  61
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  طلوع اندیشه - تهران ، ایران

  مهسا , قهرمان من و قهرمان یک ملت است . مهسا دختریه که یک ملت از او الهام گرفته اند . مهسا تا ابد در قلب همه ما ملت ایران خواهد بود . به امید روزی که قاتل مهسا و مهسا ها در محکمه عدالت ملت ایران تاوان جنایت های خودشون را بدهند .
  91
  71
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  اگه مردهستین برین کف خیابونا فقط شعار ندین عوضیا
  8
  66
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  سرعت انتقال خیلی کم شده. میخواستی سال دیگه بگی. زود بود ها. واقعا نمیفهمم مگه زندگی چقدر خرج داره که باید بیارزه به شرفت
  6
  57
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  آریتما - استکهلم، سوئد

  مطالبه گر - تورنتو، کانادا
  خودت الان کف کجایی؟؟؟ حتما تو خیابانهای کانادا داری با مبارزه می کنی!!؟ امثالت اگه تو ایران بودند، حتی جرعت یک لایک کردن هم نداشتند!
  5
  34
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک
  آفرین دقیقا موافقم با شما. بعد از چند روز که مردم بهش خرده گرفتند و به با انتقاد گرفتنش اظهار نظر کرد. البته منتظر این بود که ببینه چی میشه الان که دیده زور مردم به رژیم اشغالگر چربیده اعلام همدردی کرده. مثل مدیری و شهاب حسینی. شهاب حسینی که به واضع ضحاک زمان را آقام خواند. ولی خدا کنه این پیروزی مثل انقلاب مشروطه نشه که همون دجالان و مزدوران و مستبدان با تغییر نظر و تغییر رویه باز به مسند قدرت نشستند و انقلاب مشروطه را خنثی کردند
  41
  27
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  وکیل مدافع - لندن، کانادا

  آغاز سرنگونی حکومت دینی فاسد٬ منحوس٬ بی رحم، آدمکش، نجس، رذل، پلید، کثیف، شرور، ضد ایران و ایرانی، شیطان صفت اسلامی آخوندهای عرب زاده اشغالگر ایران آریایی
  4
  29
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا
  آریتما - استکهلم، سوئد
  . مطالبه گر - تورنتو، کانادا. بنده با کل خانواده کف خیابونم . ما فقط یاد گرفتیم علیه هم جبهه بگیریم متاسفم
  9
  6
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  وکیل مدافع - لندن، کانادا
  آیا شما براستی ایران و مردمانش و حکومتش را می شناسید؟ از قضای روزگار و بر خلاف فحاشی و دهن دریدگی و بددهنی بو توهین و ناسزای بغایت شرم اور و ناشایست شما به مردمان شریف عرب،‌می توان اذعان داشت این رژیم عرب ستیزترین حکومت خاورمیانه بحساب می اید. مردم شریف عرب خوزستان از داشتن حتی یک کودکستان برای کودکان خود به زبان عربی محروم هستند، و مجبور هستند به زبان بیگانه فارسی تحصیل کنند. مردم عرب اجازه نامگذاری فرزندانشان بزبان عربی ندارند. این حکومت بدرستی رژیم کولیهای هندوستان است که خود را زیر پالان آریایی پنهان کرده اند. با سرنگونی رژیم، زبان تحمیلی فارسی هم از مدارس بیرون رانده خواهد شد و این آغاز زندگی ایران و مردمانش خواهد بود. این خط و این نشان، بیاد داشته باشید ما مردمان کورد، تورک، عرب و بلوچ می دانیم که آنروز که حکومت به سقوط خود نزدیک شود این «شوینیسم فارس»(بواقع کولیهای هندوستان و پاکستان) خواهند بود که به کمک رژیم خواهید شتافت. تنها به یک دلیل واضح: مفت خوری کولیهای هندوستان«شوینیسم فارس» از چاههای نفت واقع شده در وطن و سرزمین مردمان عرب خوزستان.
  16
  2
  شنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  با اینکه این آقا و افراد مشابه مانند مدیری و شهاب حسینی خیلی دیر به مردم پیوستند حتی اگر به ظاهر ! اما دیر پیوستن بهتر از مقابل مردم ایستادنه و باید برای تکثیر مدیری ها و محمد زاده ها و امثالهم بیشتر تلاش کنیم.
  0
  6
  یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.