پیام فرزند یک جانباز جنگ ایران و عراق به لیلا حاتمی: نوبت شماست که جبران کنید


در سال ۱۳۹۶ به دنبال اظهاراتی کوتاه از لیلا حاتمی در انتقاد از سرکوب معترضان، موجی بزرگ علیه او در رسانه‌ها و در میان نیروهای ارزشی به راه افتاد و او را به توهین به نیروهای مدافع نظام و شهدا و رزمندگان جنگ متهم کردند.
 
در همان موقع، عبدالرسول مرتضوی که جانباز جنگ است، با انتشار ویدئویی کوتاه به این موج واکنش نشان داد و از لیلا حاتمی دفاع کرد.
 
عبدالرسول مرتضوی بعد از مدتی به خاطر امضای بیانیه استعفای خامنه‌ای بازداشت شد و از آن زمان در زندان است.

اینک فرزند مرتضوی از لیلا حاتمی و سایر هترپیشه‌ها می‌خواهد تا در برابر ظلم سکوت نکنند و آن حمایت‌ها را جبران کنند.
 
آقای مرتضوی، از جانبازان جنگ هشت ساله است که یک پایش را در طی جنگ از دست داده است. او به دلیل بیان انتقاداتش از حکومت و شخص علی خامنه‌ای زندانی و محکوم شده است.
پیام عبدالرسول مرتضوی، زندانی سیاسی محبوس در زندان اصفهان
عبدالرسول مرتضوی، زندانی سیاسی محبوس در زندان اصفهان، در این پیام صوتی خود می‌گوید که اگر حکومت بخواهد همه مخالفان را بازداشت کند، باید هشتاد میلیون نفر را دستگیر کند.
 
این زندانی سیاسی تاکید می‌کند که حکومت بابت زهر چشم گرفتن چندین نفر را بازداشت کرده است و اگر مردم مخالف حکومت سکوت کرده‌اند از ترسشان است و بهتر است که خودسانسوری را کنار بگذارند. او از همه می‌خواهد که به طور علنی اعلام کنند که موافق یا مخالف جمهوری اسلامی هستند و هراس نداشته باشند.
 
آقای مرتضوی، از جانبازان جنگ هشت ساله است که یک پایش را در طی جنگ از دست داده است. او به دلیل بیان انتقاداتش از حکومت و شخص علی خامنه‌ای زندانی و محکوم شده است
+194
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران

  از یه هنرپیشه که نمیشه انتظار داشت،او اصلا مغزش نمیکشه، مااینا رو خودمون بزرگ میکنیم .اینا رتبه پایین هنر بودن،اول نویسنده بود.برای آیزایابرلین همه سر ودستمشکوندن. اما حالااینابااینترنت شدن سلبریتی. این رتبه معکوس شده توی کل دنیاهمین وضعه.
  61
  25
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  مخالفین حکومت اسلامی قربانیان زیادی را در طول عمر ننگین ج.ا. متحمل شدند، روزی خواهد رسید تا ملت بر علیه امت تمام قد عرض اندام کند و دین‌سالاری را به زباله‌دان تاریخ بفرستت! 😖
  3
  82
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  امیدوارم مردم ایران هرچه زودتر این فرقه کثیف سرنگون کنند این ها ایرانی نیستند اینها برای نابودی ایران و ایرانی آمدند
  3
  91
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  متاسفانه ما هنوز هموطنانی در ایران داریم که وقتی صحبت از حکومت میشه میگن: به سیاست چکار داری, زندگیتو بکن. هنوز برای بعضی ها روشن و قابل درک نیست که سیاستهای خانمان برانداز حکومت اسلامی تا چه اندازه تیشه به ریشه زندگی آنها زده. یک عده هم گرفتار فتالیسم هستن, آره دیگه قسمت ما این بوده...
  1
  51
  ‌پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.